Łaskotki :(

Inne zaburzenia.

przez mark123 19 mar 2013, 01:13
Czasem mam tak, że samo z siebie dopada mnie uczucie, że ktoś mnie łaskoczę po tułowiu i muszę go wtedy zasłonić rękami, wtedy trochę to uczucie słabnie.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez buka 19 mar 2013, 02:47
ja jak raz się jebłem głowa o kant stołu to poczułem jakby takie mrowienie jakby

przez franklin2 22 mar 2013, 23:07
ja mam za to odwrotny problem, tz nie mam łaskotek i wkurz mnie to że jestem trochę mało wrażliwy na dotyk, moja dziewczyna tego nei lubi bo ona łaskotki prawie wszędzie i nie ma ze mną szans <lol> ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez sloik 24 mar 2013, 23:38
Mushroom napisał(a):Do rzeczy, czy istnieje jakiś sposób żeby pozbyć się łaskotek?

Przestań się myć, na Twojej skórze pojawi się skorupa-pancerz ochronny i już nigdy nie będziesz miał łaskotek.

Chyba łaskotek nie da się pozbyć, to zależy od unerwienia, wrażliwości skóry.

-- 24 mar 2013, 22:42 --

i ja się trochę śmieję, gdy połaskoczę się stopach, a schizofrenii ni mom :lol:
sloik

przez Grizmo23 06 kwi 2013, 15:51
ja jak raz się jebłem głowa o kant stołu to poczułem jakby takie mrowienie jakby

Dowaliłeś do pieca że aż zgasło, niezłe. U mnie łaskotki były problemem do czasu aż się do nich przyzwyczaiłem, po byciu rok z dziewczyną która próbowała mnie w odwecie łaskotać jakoś przestało mi to przeszkadzać (chodzi o łaskotki na żebrach) zaś łaskotki na stopach były istną masakrą ale jakoś tak 2 lata temu przestały mi przeszkadzać i do dzisiaj nie mam pojęcia dlaczego. Na żebrach pozbyłem się chociaż niektóre osoby potrafią je u mnie wywołać ale że tak to ujmę muszą być wytrawnymi łaskotaczami ale jeśli chodzi o stopy to połaskotanie znienacka powoduje zamierzony efekt ale tylko za 1 razem potem już nie odczuwam niczego. A jeśli chodzi o temat spróbuj w myślach założyć na to miejsce w którym masz łaskotki myślową barierę która je osłania, mi na stopach w miarę pomagało jak jeszcze je miałem.

przez mark123 16 sty 2015, 22:09
Czasem mnie denerwują moje łaskotki.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez noszila 17 sty 2015, 17:20
U mnie SSRI sprawiają, że łaskotki zanikają i robie się kompletnie fizycznie nieczuła....niestety nie tylko na łaskotki...
Borderline + nawracająca deprecha + stany lękowe
Esci10
Kweta25

przez wiejskifilozof 21 sty 2015, 10:23
Ja lubię łaskotki,ale bez przesady.Wtedy,tak się zabawnie śmieje.

przez ryska 31 sty 2015, 13:30
Ja tez mam straszne łaskotki, na całym ciele i chciałabym się ich jakoś pozbyć!!! Są jakieś terapie odwrażliwiające na dotyk, może to by pomogło. Tylko co powiedzieć terapeucie, żeby na taką skierował?
Czy łaskotki to w ogóle problem z psychiką? One mogą świadczyć o jakimś zaburzeniu lub same w sobie mogą być zaburzeniem?
agorafobia, choroba sieroca, DDD, DDRR, mieszane zaburzenia lękowe, nerwica lękowa, nerwica natręctw, osobowość anankastyczna, osobowość unikająca, osobowość zależna, socjofobia, zaburzenia adaptacyjne, zaburzenia depresyjne... cdn. ?

przez mark123 31 sty 2015, 13:44
Bardzo silne łaskotki mogą być związane z zaburzeniami, w których występuje nadwrażliwość na dotyk.

przez Nicholas1981 31 sty 2015, 13:46
E no sorry, łaskotki to nie żadne zaburzenie, normalna reakcja na dotyk w miejscu gdzie ciało jest mocno unerwione. Niektórzy reagują bardziej inni mniej, bo właśnie te końcówki nerwowe są pewnie w różnym stopniu "odkryte". Myślę, że większość ludzi ma łaskotki. Ja też... bardzo mi to nie przeszkadza a w łóżku to nawet może być jakimś tam przyjemnym akcentem (byle nie za bardzo). Łaskotki uczą się śmiać - nawet takiego smutasa jak ja potrafią doprowadzić do radości.
Nicholas1981

przez mark123 31 sty 2015, 13:51
Łaskotki wywołane przez wiejący wiatr, będąc nawet w grubym ubraniu, już są sporym problemem, który należy jakoś rozwiązać.
Uczucie łaskotania, gdy zbliża się druga osoba, również może być mocno uciążliwe i to również nieprawidłowość.

przez Nicholas1981 31 sty 2015, 13:54
mark123 napisał(a):Łaskotki wywołane przez wiejący wiatr, będąc nawet w grubym ubraniu, już są sporym problemem, który należy jakoś rozwiązać.
Uczucie łaskotania, gdy zbliża się druga osoba, również może być mocno uciążliwe i to również nieprawidłowość.

Watpię, żeby Pieprz miał aż takie problemy. To co piszesz to chyba jakaś nadwrażliwość czuciowa a nie zwykłe łaskotki
Nicholas1981

przez Arasha 31 sty 2015, 14:32
mark123 napisał(a):Uczucie łaskotania, gdy zbliża się druga osoba, również może być mocno uciążliwe i to również nieprawidłowość.

Zależy, jakaż to osoba się zbliża :lol: :lol: :lol:
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Sortuj wg