Czy to jakaś choroba ? Jaka ?

Inne zaburzenia.

przez Trolololo 10 gru 2012, 23:17
Witam, mam 14 lat, od ok. roku pale marihuanę :D (dzięki niej uwolniłam się od depresji, przez którą nie mogłam normalnie funkcjonować... całe dnie przesypiałam, brak chęci do czegokolwiek, myśli i próby samobójcze), przez okres wakacji (których prawie nie pamiętam...) znalazłam sobie złe towarzystwo, przez które zaczęłam brać rózne narkotyki i dopalacze... (speed, koko, mefedron itp...) Teraz mam wrażenie, że wchodzi mi jakaś choroba na głowę.. :roll: Z tego co zauważyłam to mam takie objawy:
-"nieruchomy wzrok"
-automatyzm
-przewlekła depresja lub euforia
-zaburzenia snu (bezsenność lub nadmierna senność przez jakis czas)
-zmęczenie lub nadmierna aktywność
-koncentracja tylko na jednej rzeczy (tak jaby niczego innego nie było, kosmos i tylko ta jedna rzecz/osoba; Wcześniej miałam tak tylko wtedy, gdy rysowałam, malowałam graffiti..)
-zaniki pamięci (robię coś, przerywam i zapominam co robiłam przed chwilą)
-mogę siedzieć gdzieś bez ruchu (np. jadąc autobusem) i przypomnieć sobie różne urywki z życia, tak jakby przenosząc się na chwilę do tego (samo mi to przychodzi na myśl)
-skupiam się bardziej na tym co mam w głowie, niż tym co się dzieje wokół
-czuję się jakbym cały czas była pod wpływem narkotyków (w mniejszej ilości)
-często przekręcam słowa, zdania
-mam zaburzenia w percepcji czasu
-podświadomie wmawiam sobię jakieś moje kłamstwo .. nie wiem jak to się dzieje
-mam wrazenie, że ktoś mnie śledzi i obserwuje
-myślę, że obcy ludzie (np. w autobusie) wiedzą co myślę
-wpadam w furię z byle czego, nie panuję nad nerwami
-mam wrażenie, że każdego dnia jestem kimś innym (każdego dnia mam inny charakter pisma - często przypomina mój charakter, jaki mam akurat)
-często robię coś, nie zdając sobie z tego sprawy, zdarza się, że popełniam okropne błędy przez to...
Najczęściej gdy kłamię ludzie mi wierzą, a gdy mówię prawdę nie chcą wierzyć... Ogólnie to ufają mi i czuję się jako taki jakby przywódca :lol: (mój wychowawca i rodzice też tak sądzą i o to są źli...) bo kiedy mówię coś, mam jakiś pomysł (najczęściej na coś złego) nawet nie muszę nikogo przekonywać, od razu to robią...
Ostatnio wyczytałam, że jestem socjopatką czy nawet psychopatką.. w każdym razie jestem aspołeczna. :mrgreen:
Możecie mi napisać co ze mną może być nie tak ? :shock:

przez Babilon 11 gru 2012, 09:53
Jest tu troche podobnych wpisów, ludzie po narkotykach mieli podobne objawy. Przede wszsytkim skończ z narkotykami, bo to one są tego przyczyną. Idź do psychiatry.

Sortuj wg