Nadmierne potrzeby seksualne, przedmiotowe traktowanie ludzi

Inne zaburzenia.

przez Vian 10 gru 2012, 17:34
Candy14 napisał(a):
najsilniejsze jest samo pragnienie.

no wlasnie..a ze nie do konca zostaje zaspokojone to chcesz wiecej i wiecej... tak jakbys miala tace z kolorowymi ciastkami..wszystkie wygladaja pysznie ale nie wszystkie tak smakuja wiec nadgryzasz nastepne i nastepne zeby w koncu trafic na to zmaczne

To jest całe moje zdanie w tym temacie.
"Niewiele można sobie wyobrazić zagrożeń, którym porządny młotek nie mógłby zaradzić."
Lisbeth Salander

przez Keji 10 gru 2012, 18:06
Keij, idz do psychiatry bo moze jestes w fazie manii ...
Mania czasem tak wyglada.

Chodzę, biorę leki, ale ogólnie to nie ma większego wpływu, bo nawet jeśli ssri obniżają libido, to tak czy siak w psychice mam to zakodowane i i tak to robię. Nie mam dwubiegunówki, już prędzej na bazie OCD.

-- 10 gru 2012, 18:07 --

Na razie robię sobie miesiąc przerwy od jakichkolwiek kontaktów fizycznych. Na razie miesiąc. Jeśli będę miała tworzyć związek, to będzie musiał być przed długi czas tylko emocjonalny, choć nie jestem na razie do czegoś takiego zdolna.
Keji

przez Vian 12 gru 2012, 21:08
Trochę poza konkursem, ale mi się właśnie skojarzyło i chciałabym zapytać...

Moje postrzeganie związków zresztą jest dosyć ubogie i ograniczone, w rodzinie występuje zaledwie schemat "Facet cham i uległa kobieta" i zawsze patrzyłam na to dosyć schematycznie: Byłabym z kobietą, więc mogłabym być tą dominującą, byłabym z facetem, więc musiałabym przyjąć pozycję słabej i uległej.

Jak Ty właściwie tę dominację rozumiesz?
Tzn jak sobie wyobrażasz relację?
"Niewiele można sobie wyobrazić zagrożeń, którym porządny młotek nie mógłby zaradzić."
Lisbeth Salander

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg