Przystojny czy brzydal

Inne zaburzenia.

Przystojny czy brzydal

przez jolantka 23 maja 2014, 14:00
'portfel, dynamizm, biceps', każdy pan chcący usidlić samiczkę powinien sobie to wytatuować na czole
jolantka

Przystojny czy brzydal

przez nieboszczyk 23 maja 2014, 14:02
Widzę cię napisał(a):
nieboszczyk napisał(a):chłopcy nie muszą byc ładni tylko muszą być produktywni i wydajni.nie darmo o nas mówi sie brzydka płeć.
jak to jest, że kobiety muszą się malować, żeby jakoś wyglądać, a mężczyźni rzekomo są płcią brzydką?

niema brzydkich mężczyzn.są tylko biedni i chorzy.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Przystojny czy brzydal

przez pająk 23 maja 2014, 19:16
Nie ma brzydkich mężczyzn są tylko NIEZADBANI czy tak to trudno pojąć? Oczywiście, że trudno bo wtedy trzeba by ruszyć zadek z fotela i iść nie daj Boże pobiegać, wyprasować sobie ciucha i może nawet umyć zęby z wieczora.
Co za topic... :roll:
pająk

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Przystojny czy brzydal

przez carlosbueno 23 maja 2014, 19:46
prasowanie to strata czasu i prądu, wyprostuje się na ciele ;) biegać nie lubię a i zęby czasem zapomnę z wieczora umyć. Słowem jestem brzydalem :twisted:
Największy Forumowy Maruda

Przystojny czy brzydal

przez Davin 23 maja 2014, 19:50
tarantula napisał(a):Nie ma brzydkich mężczyzn są tylko NIEZADBANI czy tak to trudno pojąć? Oczywiście, że trudno bo wtedy trzeba by ruszyć zadek z fotela i iść nie daj Boże pobiegać, wyprasować sobie ciucha i może nawet umyć zęby z wieczora.
Co za topic... :roll:

Ewentualnie chujowy ciuch. :mrgreen: Kuźwa prasuje sobie sam ciuchy od gimbazy a w uj facetów nie umie.

carlosbueno napisał(a):prasowanie to strata czasu i prądu, wyprostuje się na ciele ;) biegać nie lubię a i zęby czasem zapomnę z wieczora umyć. Słowem jestem brzydalem :twisted:

To nie wojsko że wszystko na swoim ciele. :mrgreen:
Davin

Przystojny czy brzydal

przez Dusiorek 23 maja 2014, 19:53
tarantula, co racja to racja. Gdzie się nie obejrzę, faceci powyżej 25 roku życia zaczynają już chodowac sobie brzuchy, czy gdzieniegdzie łysieć, ale po co skrócić włosy aby było mniej łyse placki widać, po co pomyślec o innej fryzurze, po co rezygnować z piwka...

Niedawno gadałam z nowo poznanym, bardzo atrakcyjnym facetem, który uprawia dużo sportu. Stwierdził, że Polacy kompletnie o siebie nie dbają, ale to dla niego dobrze, bo za parę lat będzie mógł przebierać w młódkach, bo to nowe pokolenie "rurek" i ludzie w jego wieku "brzuchate misie", niewiele sobą reprezentują.

I to są drodzy panowie słowa przedstawiciela Waszej płci.

Dla mnie bardzo liczy się wnętrze, ale jak mnie ktoś nie pociąga, bo coś, no to nie może liczyć na nic więcej niż przyjaźń. Miałam kiedyś faceta, który od 10 lat chodzi w sprawnych, starych koszulkach, które wciąga do spodni i spina ścisło paskiem, eksponując swój mięsień piwny. Przez nadwagę bardzo dużo się pocił, naprawdę mimo że go kochałam, czasami wręcz odrzucało mnie to i chyba nie ma w tym nic dziwnego...
"Każdy mężczyzna ma wady. Wybór mężczyzny więc, to wybór wad, z którymi jesteśmy w stanie żyć"

Przystojny czy brzydal

przez carlosbueno 23 maja 2014, 19:54
ja w życiu nie miałem żelazka w ręku, jak mieszkałem sam to nie prasowałem siłą rzeczy w ogóle, a tak to mama mi coś tam prasuje ale też chyba nie wszystko. No ale ja jestem ekstremalnym maminsynkiem. :mrgreen:

Przystojny czy brzydal

przez Candy14 23 maja 2014, 19:58
Nie ma brzydkich mężczyzn są tylko NIEZADBANI czy tak to trudno pojąć? Oczywiście, że trudno bo wtedy trzeba by ruszyć zadek z fotela i iść nie daj Boże pobiegać, wyprasować sobie ciucha

:brawo: dokladnie
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Przystojny czy brzydal

przez carlosbueno 23 maja 2014, 19:59
Ja tam brzucha nie mam, sport uprawiam niesystematycznie a ostatnio w ogóle ale pracuje fizycznie i jeżdżę do i z pracy rowerem kilkanaście km dziennie. A włosy, jakieś lekkie zakola są ale jak na faceta sporo po 30-ce to też nie najgorzej chyba. Jak widzę innych w moim wieku z brzuchami, łysiejących ,siwiejących to się młodo czuje choć ja już trochę twarz styraną wiekiem mam.

Przystojny czy brzydal

przez Candy14 23 maja 2014, 20:00
Carlos i fajne buty miales jak sie ostatnio widzielismy ;)
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Przystojny czy brzydal

przez Davin 23 maja 2014, 20:01
Dusiorek napisał(a):tarantula, co racja to racja. Gdzie się nie obejrzę, faceci powyżej 25 roku życia zaczynają już chodowac sobie brzuchy, czy gdzieniegdzie łysieć, ale po co skrócić włosy aby było mniej łyse placki widać, po co pomyślec o innej fryzurze, po co rezygnować z piwka...

Niedawno gadałam z nowo poznanym, bardzo atrakcyjnym facetem, który uprawia dużo sportu. Stwierdził, że Polacy kompletnie o siebie nie dbają, ale to dla niego dobrze, bo za parę lat będzie mógł przebierać w młódkach, bo to nowe pokolenie "rurek" i ludzie w jego wieku "brzuchate misie", niewiele sobą reprezentują.

I to są drodzy panowie słowa przedstawiciela Waszej płci.

Dla mnie bardzo liczy się wnętrze, ale jak mnie ktoś nie pociąga, bo coś, no to nie może liczyć na nic więcej niż przyjaźń. Miałam kiedyś faceta, który od 10 lat chodzi w sprawnych, starych koszulkach, które wciąga do spodni i spina ścisło paskiem, eksponując swój mięsień piwny. Przez nadwagę bardzo dużo się pocił, naprawdę mimo że go kochałam, czasami wręcz odrzucało mnie to i chyba nie ma w tym nic dziwnego...

No ale facet i kobieta powinni dbać o siebie a co do łysizny to masz racje i niektórych facetów. Ja nie uprawiam sportu a brucha nie mam a koszulka w gaciach to masakra. :mrgreen:

-- 23 maja 2014, 20:04 --

carlosbueno napisał(a):Ja tam brzucha nie mam, sport uprawiam niesystematycznie a ostatnio w ogóle ale pracuje fizycznie i jeżdżę do i z pracy rowerem kilkanaście km dziennie. A włosy, jakieś lekkie zakola są ale jak na faceta sporo po 30-ce to też nie najgorzej chyba. Jak widzę innych w moim wieku z brzuchami, łysiejących ,siwiejących to się młodo czuje choć ja już trochę twarz styraną wiekiem mam.

Kurde ja widze kolegów z gimbazy przed 30 i są napuchnięci jak nie wiem co chociaż byli szczypiorami więc się niczym nie przejmuj.
Davin

Przystojny czy brzydal

przez Adam Smith 23 maja 2014, 20:11
Mi jak się nie chciało prasować, to prasowałem tylko przód koszulki, a rękawy i tył sobie odpuszczałem, bo zakładałem bluze z kapturem i nie było tego widać. Często tak robię. Tylko ten patent nie działa latem i trzeba prasować :roll:
Adam Smith

Przystojny czy brzydal

przez carlosbueno 23 maja 2014, 20:16
Ja ważę teraz tyle ile jak miałem 20 lat, choć bywały lata zwłaszcza na obczyźnie że ważyłem sporo ponad 100 kg, no ale i tak w klacie byłem szerszy niż w brzuchu także tragedii nie było.
A co jest z tymi sandałami i skarpetami ja kiedyś czasem tak chodziłem ale dowiedziałem się że to podobno jakaś mega wtopa, choć mnie np sandały uwierały na goła stopę i odciski miałem i dlatego skarpety nosiłem.

Przystojny czy brzydal

przez mark123 23 maja 2014, 20:37
carlosbueno napisał(a):No ale ja jestem ekstremalnym maminsynkiem. :mrgreen:

Jakoś wątpię, że ekstremalnym.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Sortuj wg