Przystojny czy brzydal

Inne zaburzenia.

Przystojny czy brzydal

przez klarunia 18 lis 2012, 11:15
Meni, którzy robią wrażenie na każdym. Nie. Są tacy, co robią wrażenie na wielu. Ale nie na każdym.

Przystojny czy brzydal

przez Candy14 18 lis 2012, 13:32
bo są samochody czy to laski czy meni którzy robią wrażenie na każdym, przynajmiej dotyczy to mężczyzn (jak wiemy ładni mężczyźni sie kobietom nie podobają)

bzdura... na mnie samochody nie robia kompletnie wrazenia. Poza tym wrazenie to nie wszystko
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Przystojny czy brzydal

przez marcin1 18 lis 2012, 15:10
olinnnn napisał(a):nie zgadzam sie że piekno jest pojeciem względnym i z tym co napisała Candy14, że nie jest ładne to co ładne tylko to co sie komu podoba, bo są samochody czy to laski czy meni którzy robią wrażenie na każdym, przynajmniej dotyczy to mężczyzn (jak wiemy ładni mężczyźni sie kobietom nie podobają)

To co ty mówisz, to są laski Sexowne, na widok których po prostu facetom od razu staje,
a z pięknem to nie ma nic wspólnegojednak po mimo tego znalazł by się jakiś ewenement,
któremy by się nie podniecił. Odnośnie samochodów to też nie masz racji
jedni wolą hot "rody" inni american muscle znowu ktoś inny woli sportowe nowoczesne,
wiadomo nikt nie przejdzie obojętnie obok jakiegoś ferrari ale niektórzy woleli by chevroleta
chevelle 1969r. :] albo Bentley'a 4. A niektórzy jeszcze wola auta typu land rover, hummer.

Ja na przykład za takim ostatnim się wiadomo obejrze, ale w sumie to bym specjalnie nie chciał,
no chyba że już nie miał bym co robic z kasą.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Przystojny czy brzydal

przez diatas 18 lis 2012, 17:37
ja myślę że większości i tak podoba się to co większości, społeczeństwo mówi brzydki men to i ja powiem brzydki, społeczeńśtwo powie samochód fajny to i mi będzie się podobał
Jest tylko jedna rzecz której chcę - dobrze się czuć.

Przystojny czy brzydal

przez MidoriShe 20 lis 2012, 12:09
diatas napisał(a):ja myślę że większości i tak podoba się to co większości, społeczeństwo mówi brzydki men to i ja powiem brzydki, społeczeńśtwo powie samochód fajny to i mi będzie się podobał

Na szczęście jest jeszcze parę osób w naszym społeczeństwie, które umieją myśleć same za siebie ;)
MidoriShe

Przystojny czy brzydal

przez diatas 20 lis 2012, 16:39
MidoriShe mówisz o ekscentrykach?

Przystojny czy brzydal

przez Candy14 20 lis 2012, 17:24
diatas, raczej o ludziach inteligentnych i pewnych siebie. Nie wszyscy plyna z pradem
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Przystojny czy brzydal

przez MidoriShe 20 lis 2012, 18:35
Candy14 napisał(a):diatas, raczej o ludziach inteligentnych i pewnych siebie. Nie wszyscy plyna z pradem

Właśnie o takich ludziach mówię ;)
MidoriShe

Przystojny czy brzydal

przez diatas 21 lis 2012, 02:06
a no chyba że o takich mowa

Przystojny czy brzydal

przez boj2011 23 maja 2014, 12:50
Cześć, dawno mnie u Was nie było.

A piszę bo dalej mam ten problem. Idąc ulicą mijam te roznegliżowane ładne dziewczyny, a one nawet na mnie nie spojrzą. To jest tak, iż mijając je zwracam na nie uwagę, spoglądam na nie, a dziewczyny nie raczą mnie nawet obdarzyć krótkim spojrzeniem. A nawet jeśli to zrobią, po sekundzie wzrok swój kierują gdzie indziej. Wtedy czuję przykrość i odrzucenie. Rośnie we mnie frustracja i to, że jestem tak perfidnie olewany przez dziewczyny.

A innym razem jest tak, iż kilka dziewczyn się spojrzy, wręcz zjada mnie spojrzeniem, wówczas czuję się inaczej, lepiej, bardziej wierzę w siebie.

Skoro w ciągu paru minut może się zdarzyć tak, że parę dziewczyn zwróci na mnie uwagę, dlaczego innym razem wszystkie mnie tak bezczelnie ignorują?

Ja nie wiem co mam o sobie myśleć. Czy jestem atrakcyjny, czy nie.
Byłem przez ponad rok z pewną dziewczyną, która mówiła mi, że jestem ładny, lubiłem gdy mówiła mi komplementy.

Jednak dalej mnie to boli, że kiedy gdzieś idę i mijam dziesiątki kobiet zdarza się, że one mnie ignorują. Nawet przez moment nie spojrzą.

Zaś kiedy np siedzę na ławce i poje wodę, przechodzi obok dziewczyna, która wyraźnie się na mnie patrzy i ogląda się.

W przeszłości doświadczyłem przykrości ze strony dziewczyn. Gdy chodziłem jeszcze do szkoły średniej dziewczyny robiły sobie ze mnie żarty, jak np zmieniłem fryzurę leciały teksty "o jaki przystojniak hahahaha może będziesz kiedyś za 100 lat", albo mówiły że jestem brzydki, dziwiły się jak mogę umawiać się z jakąś dziewczyną skoro taki brzydal ze mnie.

Parę tygodni temu miałem dziwną sytuację, rozmawiałem z kolegą na mieście i obok przeszły dwie dziewczyny. Spojrzałem się na jedną z nich i utrzymałem przez chwilę kontakt wzrokowy. Byłem zadowolony z przebiegu tej sytuacji, ale po chwili dziewczyna przerwała kontakt wzrokowy i złośliwie się uśmiechnęła. Po czym po chwili odwróciła się i śmiała się, nie że uśmiechała, tylko się śmiała. Kolega powiedział, że te dziewczyny mnie zbrechały.

No i nie rozumiem, dlaczego ktoś miałby mnie zbrechać? Niby tłumaczę sobie, że dziewczyna się tylko uśmiechnęła i chciała zwrócić na siebie moją uwagę, aczkolwiek to nie był uśmiech, tylko perfidne śmianie się.

A innym razem siedziałem sobie na ławce, przechodziła bardzo ładna dziewczyna, z którą utrzymałem kontakt wzrokowy. Uśmiechnęła się, powiedziałem jej cześć, a ona mi odpowiedziała. Powinienem wtedy do niej zagadać, ale bałem się, że jednak się jej nie spodobam.

Innym razem w supermarkecie, co chwila spoglądaliśmy na siebie, tzn ja i pewna dziewczyna, była zainteresowana. Wtedy poczułem się, że jestem atrakcyjny, bo dziewczyna zwraca na mnie uwagę.

Potem kiedy wyszedłem na miasto, a żadna z dziewczyn na mnie nie spojrzała, to zmieniłem zdanie. Dlatego nie wiem co o sobie myśleć.

Chcę sobie znaleźć dziewczynę, tylko że nie będąc atrakcyjny utrudnia mi to zadanie, a będąc atrakcyjny to znajdę sobie z palcem wiecie gdzie

Oczywiście miałem w swoim życiu trochę dziewczyn, ale zawsze kończyło się to rozczarowaniem i to przez zerwanie, zdradę ze strony dziewczyny.

Przystojny czy brzydal

przez nieboszczyk 23 maja 2014, 13:33
chłopcy nie muszą byc ładni tylko muszą być produktywni i wydajni.nie darmo o nas mówi sie brzydka płeć.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Przystojny czy brzydal

przez jolantka 23 maja 2014, 13:43
Chłopiec nie musi być ładny, ważne żeby miał gruby portfel. Porzuć rozkminy.
jolantka

Przystojny czy brzydal

przez nieboszczyk 23 maja 2014, 13:53
a gruby portfel=wydajność=produktywność=kołki w dupie łamać.reszta niech zdycha na śmietniku.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Przystojny czy brzydal

przez Widzę cię 23 maja 2014, 13:59
nieboszczyk napisał(a):chłopcy nie muszą byc ładni tylko muszą być produktywni i wydajni.nie darmo o nas mówi sie brzydka płeć.
jak to jest, że kobiety muszą się malować, żeby jakoś wyglądać, a mężczyźni rzekomo są płcią brzydką?
Widzę cię

Sortuj wg