Przystojny czy brzydal

Inne zaburzenia.

Przystojny czy brzydal

przez klarunia 14 lis 2012, 01:16
Nie mówię, że ma duży biust, ale mi się podoba jeszcze mniejszy :P (choć to brzmi dziwnie, bo facetem nie jestem)

Przystojny czy brzydal

przez *Wiola* 14 lis 2012, 01:18
buka napisał(a):polecam wyciąć z telegazety zdjęcie jakiegoś przystojnego aktora-np.borysa szyca,

że co :shock:
z której strony Szyc jest przystojny? :P
Moderator

Przystojny czy brzydal

przez buka 14 lis 2012, 01:23
nie wiem,może z dupy strony :P

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Przystojny czy brzydal

przez *Wiola* 14 lis 2012, 01:31
buka, Z tej go nie oglądałam, przy okazji sprawdzę :lol:
Moderator

Przystojny czy brzydal

przez MadGregor 14 lis 2012, 01:35
klarunia napisał(a): ta wklejona laska jest... koszmarna. Ma chyba wszystko, czego nie lubię. Okropne jak dla mnie włosy, mdłe spojrzenie, mało wyraźny charakter twarzy, Naprawdę nie ma czegoś takiego, jak obiektywne piękno. Ta kobieta spełnia obecne kanony urody. To jeszcze możnaby uznać za obiektywne. Ale obiektywnie piękna to na pewno nie jest. Nie mówię tego na przekór. Naprawdę nie cierpię takiej urody. Atrakcyjność to moim zdaniem tylko złudzenie. To złudzenie polega na tym, że ktoś myśli: "No, mi się nie podoba, ale się nie odezwę, bo pewnie wszystkim innym się podoba, bo spełnia kanon."

Ile w Tobie jadu ;) Nie podoba Ci się okey i wcale mnie to nie dziwi...

klarunia napisał(a):za duży biust, i jest dla mnie ogólnie za duża. Podoba mi się filigranowa uroda. Biust max B. Uwielbiam, kiedy ktoś ma taki oryginalny charakter twarzy, coś tylko swojego...

Po ogólnych oględzinach zgaduję, że to Ukrainka z regionu Odessy a to jest naprawdę wylęgarnia pięknych kobiet. Kobiet z małym/naturalnym biustem o filigranowej budowie ciała co wyraźnie wynika ze zdjęcia... Ty chyba preferujesz biust jakim może "pochwalić się" Keira Knightley. Ani to estetyczne ani praktyczne, dzieci prędzej z głodu poumierają. Wybrałem to zdjęcie właśnie dlatego, że nie wpisuje się w ten kanon, o którym wspominasz. Ta panna sprawia, że jednym spojrzeniem zatrzymujesz wzrok i uświadamiasz sobie różnicę między pięknem, które od jakiegoś czasu Ci wpajano, a tym nieskazitelnym.
"Nie jesteśmy żywi, więc nie możemy umrzeć.Ale nie jesteśmy też martwi.Za długo pożerało mnie pragnienie, którego nie można zaspokoić.Za długo głodowałem, czekając na śmierć i nie umierając.Niczego nie czuję.Wiatru na mej twarzy, ani rozpryskującej się bryzy, ani ciepła kobiecego ciała."

Przystojny czy brzydal

przez *Wiola* 14 lis 2012, 01:41
Gregg1991, Haha, zapewniam Cię ,że wielkość biustu ma się nijak do ilości mleka :P :P
Moderator

Przystojny czy brzydal

przez niosaca_radosc 14 lis 2012, 15:08
Ja wrócę do głównego tematu.
Autorze wątku, wydaje mi się, zbyt emocjonalnie do wszystkiego podchodzisz. Niektóre dziewczyny mogą Cię odrzucać nie za względu na wygląd, ale za względu na natarczywy flirt albo głupie według nich teksty. To nie jest tak, że jak dziewczyna się na Ciebie spojrzy to się jej podobasz, a jak nie to nie. Jest bczynników, takich jak to czy ma faceta, czy ma dobry humor czy nie jest zamyślona. A Ty z kolei przejawiasz postawę trochę narcystyczną, jakby ten Twój wygląd był najważniejszy na świecie. On i tak kiedyś przeminie. I nie skupiaj się tak na tych statystykach, bo to trochę obłędnie wygląda, skup się raczej na poznawaniu, a nie na kryteriach podobam się czy nie.
Problemem nie jest problem. Problemem jest Twoje nastawienie do problemu
Moderator

Przystojny czy brzydal

przez klarunia 14 lis 2012, 19:33
Ile w Tobie jadu Nie podoba Ci się okey i wcale mnie to nie dziwi...

Czemu? :P Co to ma wspólnego z jadem? I o co w ogóle chodzi??? :D Oj, chyba Ci się nie podoba, że ktoś odważył się skrytykować Twoją anielicę :D No dla mnie ona jest straszna...

Ani to estetyczne

Tak, bo wszystkim musi się podobać to, co Tobie.

Mi się np podoba buzia Lily Cole. I Ann Ward :P No i Szarbat Gula (i na tym słynnym zdjęciu jako dziewczynka i na tym drugiem, kiedy jest strasza). Zajmuję się malarstwem, głównie właśnie portretem i trochę inaczej patrzę na piękno.

Czuję, że zaraz zostanę zalana sarkazmem :)

Przystojny czy brzydal

przez MadGregor 14 lis 2012, 20:23
klarunia napisał(a):A dla mnie szczerze mówiąc ta wklejona laska jest... koszmarna. Ma chyba wszystko, czego nie lubię...mdłe spojrzenie, mało wyraźny charakter twarzy. Uwielbiam, kiedy ktoś ma taki oryginalny charakter twarzy, coś tylko swojego...
...
Zajmuję się malarstwem, głównie właśnie portretem i trochę inaczej patrzę na piękno.

Oo ja zajmuję się rysunkiem, głównie portretem i cieszę się, że masz podobne hobby- zgaduję że to hobby, bo malowanie wyłącznie twarzy z wyraźnymi ułomnościami (pani Lily Cole wygląda jak krzyżówka gibona z downem, przy czym gibon to określenie raczej nobilitujące :lol: ) jest typowe dla poziomu amatorskiego- bez talentu nie łatwo jest odtworzyć twarz bez jakiś charakterystycznych cech, by wyglądała wiarygodnie, jeśli do tego jest ładna to najlepiej sobie odpuścić i stwierdzić, że inaczej patrzy się na piękno. Ale może ja tylko oceniam Ciebie przez własny pryzmat, może się mylę przeczytam, że na pewno.
klarunia napisał(a):Oj, chyba Ci się nie podoba, że ktoś odważył się skrytykować Twoją anielicę No dla mnie ona jest straszna...
Jak dotąd nikt poza kobietami jej nie skrytykował, a nawet jeśli... ;) Co innego chciałem wcześniej udowodnić :roll:
"Nie jesteśmy żywi, więc nie możemy umrzeć.Ale nie jesteśmy też martwi.Za długo pożerało mnie pragnienie, którego nie można zaspokoić.Za długo głodowałem, czekając na śmierć i nie umierając.Niczego nie czuję.Wiatru na mej twarzy, ani rozpryskującej się bryzy, ani ciepła kobiecego ciała."

Przystojny czy brzydal

przez buka 15 lis 2012, 00:00
o kurde,prosze państwa,mamy na pokładzie profesjonaliste-typowego dla poziomu profesjonalnego
nie,ta lala nie jest zła,jest dobra,a nawet najlepsza w swojej klasie
ale to jest klasa dla cześków,albo ruskich mafiozów :p
imo nie ma żadnego charakteru,tak jest doskonała,tak zhomogenizowana i neutralna niczym jogurt 0%

Przystojny czy brzydal

przez Siddhi 15 lis 2012, 00:17
Johny ma rację.
Siddhi

Przystojny czy brzydal

przez zujzuj 15 lis 2012, 00:18
Greg. Odpuść sobie. Poziom absurdu osiąga poziom grożny dla samopoczucia... robi sie tak zwane WTF?! Nie stety WTF zaczyna przechodzić w nastepne stadium...czyli bedą cie teraz uświadamiać jaki to jesteś burak...Zobacz sobie czasem komentarze na onecie. Pojawiają sie tam czasem zdjęcia "lasek" i "kolesi" i zawsze są takie same komentarze. "Laska zupełnie przeciętna" "na ulicy sa lepsze" "zwykła Mariolka" " koles zupełnie przeciętny" itd... normalnie walisz ze śmiechu. Ta laska może nie jest w moim typie, ale żeby pisać że jest straszna to juz trzeba być upośledzonym...a na poza tym to opinie lasek(o ile nie są lesbijkami) to są gowno warte i można sobie wsadzić. Więc pochować sie w swoje kąty i oddać dyskusje w ręce osób kompetentnych, bo już aż oczy szczypią

Przystojny czy brzydal

przez klarunia 15 lis 2012, 00:25
Nie napisałam, że ta laska jest koszmarna, tylko, że dla mnie jest koszmarna. Dlaczego nie możecie uwierzyć, że piękno tkwi w oku patrzącego? Że ta dziewczyna naprawdę może się komuś nie podobać? To moja ostatnia wypowiedź w tej dyskusji.

Przystojny czy brzydal

przez Candy14 15 lis 2012, 00:26
Johny ma rację.

Johny zawsze ma racje ;)
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Sortuj wg