Przystojny czy brzydal

Inne zaburzenia.

Przystojny czy brzydal

przez Flea 13 lis 2012, 09:45
Uwielbiasz być w centrum. W centrum uwagi i uwielbienia, bo tylko opinia osób postronnych daje Ci pewność siebie, poczucie atrakcyjności i samozadowolenia. Hmmmm....
Nigdy nie będziesz atrakcyjny jeżeli nie akceptujesz sam siebie, tak dla siebie. Jeżeli nie zaakceptujesz faktu, że możesz się nie podobać niektórym dziewczynom.
Uwierz, se są mężczyźni, którzy uważają Ewę za przeciętnej urody dziewczynę, to że uważa się ją za piękną nie oznacza, że taka jest.
Ty chcialbyś mieć białe albo czarne. Jestem atrakcyjny więc dziewczyny "sikają" po nogach na mój widok. Wszystkie bez wyjątku.
Zaakceptuj w końcu fakt, że nie każdej osobie odpowiadasz jak chłopak, że nie każdej się podobasz.
Ja też patrzę na innych facetów, czasami coś przykuje moją uwagę, a czasami, żeby najprzystojniejszy się trafił, nie spojrzę bo ... Milion powodów, spieszę się, jestem zamyślona, mam inne sprawy na głowie.

Przestań się rozpuszczać nad swoją atrakcyjnością tylko żyj i ciesz się najfajniejszym okresem życia. I jeszcze raz, przestań potwierdzać swoją atrakcyjność przez pryzmat innych. Zacznij być sobą a nie uwodzicielem ( numery od wszystkich dziewczyn), żadna fajna dziewczyna nie chce umawiać się facetem, który na jednej imprezie obskoczył tłum lasek, i chociaż nie wiem jak piękny Adonis byłby z Ciebie to właśnie przez takie zachowanie tracisz. Sama bym Ci nosa utarła na takiej imprezie i walnęła prosto w twarz co myślę o takich osobach co tylko zaczepiają dziewczyny żeby się jak w lustereczku poprzelądać. Zajdź na ziemię stary! Dziewczyna 20 paro letnia nie potrzebuje chłopca, potrzebuje mężczyzny.

Przystojny czy brzydal

przez Candy14 13 lis 2012, 13:06
Flea, :uklon:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Przystojny czy brzydal

przez heavy30 13 lis 2012, 13:37
KWESTIA BRZYDKI CZY PRZYSTOJNY zawsze rodzi pytanie dla kogo .To samo dotyczy poglądu jest dobrze czy żle .Wystarczy to zrozumieć .Nie jest to łatwe dla kogoś kto bazuje tylko na wlasnym osądzie a Ty masz wlaśnie ten problem że czujesz sie jedynie kompetentny do takiej oceny .Niestety zderzasz się z innymi poglądami .Odpowiedz sobie na to pytanie i pozbędziesz się problemu .Pułapką jaka na ciebie czeka jest narcyzm .Może po prostu wyluzuj i powiedz sobie ;Jakie to ma znaczenie .

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Przystojny czy brzydal

przez klarunia 13 lis 2012, 14:02
Candy14 napisał(a):klarunia, w zwiazku jedna i druga strona chce sie czuc atrakcyjna i piekna dla partnera. Niektorzy mysla, ze nie musza tego mowic ani okazywac i wystarczy "przeciez jestem z toba to chyba wiadomo ze mi sie podobasz" a to wcale nie jest takie oczywiste

Ale mi chodzi o to, że są inne sposoby na zmianę tego. Tzn jak mężczyzna tego kobiecie nie mowi, to z jej strony podkreślanie jacy inni są przystojni i tez nie mówienie tego jemu jest trochę nie fair. Są inne sposoby. Ale nie o tym w temacie, więc never mind.

Przystojny czy brzydal

przez Candy14 13 lis 2012, 14:06
klarunia, nie neguje Twojego zdania i wiem co chcesz przekazac :) Ale moze i ona czuje sie przy nim malo atrakcyjna skoro nie mowi , ze mu sie podoba i dlatego zerka na innych facetow. Kazdy skutek ma swoja przyczyne
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Przystojny czy brzydal

przez boj2011 13 lis 2012, 14:23
Dziewczyny pisałem, że swojej lasce mówiłem, że jest ładna, że mi się podoba. Czytajcie ze zrozumieniem, a nie piszecie głupoty, iż skoro ja jej nie mówiłem, że jest ładna, to ogląda się za innymi

Przystojny czy brzydal

przez Candy14 13 lis 2012, 14:26
boj2011, my tu sobie z klarunia dyskutujemy jak zauwazyles poza Toba i bardziej ogolnie..no chyba ze nie zauwazyles

Przystojny czy brzydal

przez zujzuj 13 lis 2012, 15:42
Po pierwsze to przystojny nie jest przeciwieństwem słowa brzydal. Niektóre kobiety nie lubia ładnych chłopców i mówią, że facet musi być "brzydki".

Co do sedna problemu. Staram sie ciebie zrozumieć i prawdę mówiąc to nie potrafię. Byłem w podstawówce, liceum, studiach i zupełnie nie potrafie sobie zlokalizować sytuacji o których piszesz i osób które mogłyby chociaż częściowo patrzeć na świat tak jak ty.
Nie bardzo rozumiem jak doprowadzasz do sytuacji, że koleżanka mówi ci "nie jesteś atrakcyjnym chłopakiem" "nie wiem jak możesz mieć dziewczynę....". To jest dla mnie abstrakcja. Ja czegoś takiego nie kojażę, także w druga stronę. Rozmawiało sie o dziewczynach, ale ani one nie mówiły chłopakom wprost co o nich myślą, ani w druga stronę. Te wszystkie statystyki..."podobałem sie 15 dziewczyną" . ..w klasie podobałes się 3 dziewczynom ..."Przez ostatni miesiąc korzystałem częściej z autobusów i na 30 przejazdów miałem "okazję" nawiązywać kontakt wzrokowy z 14 dziewczynami" no to to jest już kurewsko nie standardowe i dziwne. "Na 20 z 1/5 coś iskrzy". "Zdobyłem 5 telefonów itd..." . Ty sie chyba za dużo NLP ze stron dla podrywaczy naczytałeś. Mam wrazenie, że strasznie mechanicznie do tego podchodzisz. Tak jakby kontakt wzrokowy to jakas czynność, która wykonujesz czysto świadomie w jakims konkretnym celu...a nie która sie dzieje spontanicznie i która wynika z ciebie, bo dziewczyna ci sie podoba.

"Była też sytuacja. Kiedyś 2 dziewczyny w wieku 24-25 lat zapytały mnie o ogień, a ja powiedziałem, że nie palę, pogadaliśmy trochę, w końcu ktoś dał im ogień, 1 z nich głęboko wciągnęła powietrze i zażartowałem "uważaj, bo jeszcze mnie wciągniesz i zjesz", na co ona

- aż taki smaczny to nie jesteś i ta mina, jak na jakiegoś brzydala

Kiedyś szedłem parkiem i zauważyłem ładną dziewczynę, spojrzałem się na nią, trzymałem kontakt wzrokowy, ona odwróciła wzrok mówiąc "o Boże" i ta jej mina, jakbym był jakimś monstrum"

To raczej świadczy o tym, że czas spojrzeć na świat troche szerzej i czas na wyciągnięcie wniosków. Bo moim zdaniem to świadczy o tym, że możesz zachowywac sie dziwnie, a nie że jestes brzydalem. Chyba nie sądzisz, że dziewczyna idąc przez miasto za kazdym razem mówi "O Boże" jak mija kogoś nie atrakcyjnego. To świadczy o tym, że pewnie nawet w utrzymywaniu kontaktu wzrokowego potrafisz być napastliwy czy cos tego typu...po prostu musiałes sie gapić w jakiś dziwny nie strandardowy sposób. Ludzie nie robią takich komentarzy ze względu na wygląd.

Po pierwsze to prawdopodobnie jesteś atrakcyjny, może nawet bardziej niż ci sie wydaje. Jednak chyba to jest twoim zdaniem wszystko co sie liczy i jedyne co możesz zaoferować. Strasznie to wszystko płytkie. Zbierasz szczegółowe statystyki z 30 przejazdów autobusem, a nawet nie wspomniałeś "dziewczyna mi sie podoba". Nie piszesz o rozterkach sercowych, jakbyś nie miał kłopotów miłosnych, a tylko kłopoty wynikające z ego. Jakby relacja z dziewczyną to relacja moje ego świat, a nie moje emocje kogos emocje. Nie piszesz o niczym, zupełnie o niczym...tylko napisałes długasny post o wyglądzie. Tylko to dostrzegasz, tylko takie wnioski wyciągasz. na 20 dziewczyn 4 na ciebie lecą.
To jest piekielnie płytkie o egocentryczne podejście. Podoba ci sie dziewczyna i ona ma na ciebie lecieć. Emocjonalnie zalezy co na niej, a ty piszesz o nich statystycznie. Jak o lustrze w którym możesz sie przejrzeć.

Mozna mówić pewnie o niestabilnym obrazie siebie, a niskiej pewności siebie. Ale chyba wazniejsze bedzie patrzenie na ludzi, umiejętnośc dostrzegania ich i umiejętnośc rozumienia, niz to czy bedziesz sie czół pewnie siebie, czy nie.

Przystojny czy brzydal

przez Candy14 13 lis 2012, 16:09
Niektóre kobiety nie lubia ładnych chłopców i mówią, że facet musi być "brzydki".

No wlasnie..ja nie przepadam za ladnymi ..zerkam raczej na przystojnych...bo przystojny nie znaczy ladny...taki np Jason Statham

Obrazek

Ladny nie jest ale przystojny :105:

Przystojny czy brzydal

przez niewypowiedziana 13 lis 2012, 16:25
Mnie ten temat, jego absurdalność, tok myślenia i styl pisania autora śmierdzą Bonusem :D .
Bywa, iż sobą zdumiewam siebie.

Przystojny czy brzydal

przez Siddhi 13 lis 2012, 16:28
Ktoś miał kiedyś tu na forum taki podpis:
Kod: Zaznacz cały
jak chłop nie je(st) miętki, nie gamoń, nie piz*a,
to na przemijanie chłop takowy gwizda...
:)
zmień przemijanie, na swoją urodę
Siddhi

Przystojny czy brzydal

przez Candy14 13 lis 2012, 16:52
Siddhi, wszystko przemija, uroda rowniez a zajebiste wnetrze zostaje i sie nie starzeje..wrecz przeciwnie..do konca zycia mozna sie rozwijac

Przystojny czy brzydal

przez Siddhi 13 lis 2012, 17:00
a zajebiste wnetrze zostaje i sie nie starzeje..wrecz przeciwnie..do konca zycia mozna sie rozwijac
Masz rację. Gorzej gdy to wnętrze jest bardzo zaburzone i wcale nie takie zajebiste... ale to już inna sprawa.
Siddhi

Przystojny czy brzydal

przez Candy14 13 lis 2012, 17:02
Siddhi, ale to cos nad czym mozna pracowac na szczescie :)

Sortuj wg