twałość pamięci

Inne zaburzenia.

twałość pamięci

przez Saraid 08 paź 2012, 22:37
Candy14, do śmierci zdąże :P może..?
Saraid

twałość pamięci

przez carlosbueno 08 paź 2012, 22:38
Moi znajomi pamietaja nazwiska kolegow z podstawowki, nauczycieli, jakies ciekawsze lekcje.. :shock: ja nie pamietam w ogole szkoly podstawowej... mam jedno wspomnienie i to niezbyt mile...
ja pamiętam imiona nazwiska, numery w dzienniku nawet ale wielu osób bym nie poznał i z nikim nie utrzymuje żadnych relacji bo się siebie wstydzę. Doskonale pamiętam psikusy i niemiłe sytuacji które wspólklasowicze mi zgotowywali.
Największy Forumowy Maruda

twałość pamięci

przez Mara_ 08 paź 2012, 22:40
Ostatnio miałam takie chwile rozmyśleń nad tym co pamiętam z dzieciństwa jak i tych późniejszych lat przed 'chorobą' i doszłam do tego, że mam dosłownie strzępki wspomnień, przeważnie najmniej znaczące, bez szczegółów. Jakby 20 lat w paru sekundach zamknięte. Dziwne i przerażające to.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

twałość pamięci

przez Candy14 08 paź 2012, 22:41
Svafa, zdazysz jeszcze za mlodu ;)

carlosbueno, a jest sens rozpamietywac to? Olac debili.. wtedy niewiele mogles zrobic... teraz juz nie jestes chlopcem i czas zamknac tamten rozdzial. Masz nowych znajomych, ktorzy Cie lubia
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

twałość pamięci

przez Saraid 08 paź 2012, 22:41
carlosbueno, czyli pamietamy to co wywoływało w nas najwieksze emocje...
Saraid

twałość pamięci

przez carlosbueno 08 paź 2012, 22:44
ja pamiętam jak pluto i rzucano glutami z nosa na mnie no i miałem wiecznie poobijane barki od tzw muk, , w sumie nie powinienem o tym rozmyślać. No to że jestem synem hitlera albo kosmitą.

twałość pamięci

przez bittersweet 08 paź 2012, 22:49
Nie wiem, czy tak fajnie jest przypominać sobie... ja czytając forum dopiero sobie pewne rzeczy uświadamiam, przypominam sobie pewne fakty i emocje, które powinny im towarzyszyć ale ich nie było... totalna pustka a potem wymazanie z pamięci :?
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

twałość pamięci

przez inbvo 08 paź 2012, 22:56
Candy14, nie do mnie, ale mam ten sam problem to odpowiem:
carlosbueno, a jest sens rozpamietywac to? Olac debili.. wtedy niewiele mogles zrobic... teraz juz nie jestes chlopcem i czas zamknac tamten rozdzial. Masz nowych znajomych, ktorzy Cie lubia
świadomie wiesz że nie powinieneś, ale pozbyć się zakodowanych schematów opartych na niskim poczuciu własnej wartości, to trzeba nabyć nowe. tak to się będzie rozpamiętywać.
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

twałość pamięci

przez carlosbueno 08 paź 2012, 22:58
Masz nowych znajomych, ktorzy Cie lubia

ale i tak mam odczucie pewnie w większości przypadków błędne że inni potajemnie się ze mnie nabijają, plotkują i uważają za skończonego frajera. Jednym z powodów mojego powrotu to Polski było to że zarówno w pracy jak i otoczeniu w którym się otaczałem było to że ciągle miałem takie uczucie że inni się ze mnie nabijają, wyśmiewają itd czułem się najgorszym, najgłupszym człowiekiem na świecie.

twałość pamięci

przez Candy14 08 paź 2012, 22:59
inbvo, ano trzeba :bezradny: i tego Wam chlopaki zycze.. zadbajcie troche o siebie zamiast sie dobijac
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

twałość pamięci

przez inbvo 08 paź 2012, 23:02
carlosbueno napisał(a):
Masz nowych znajomych, ktorzy Cie lubia

ale i tak mam odczucie pewnie w większości przypadków błędne że inni potajemnie się ze mnie nabijają, plotkują i uważają za skończonego frajera. Jednym z powodów mojego powrotu to Polski było to że zarówno w pracy jak i otoczeniu w którym się otaczałem było to że ciągle miałem takie uczucie że inni się ze mnie nabijają, wyśmiewają itd czułem się najgorszym, najgłupszym człowiekiem na świecie.
to dokładnie tak wygląda, ja za dużo myślę co inni o mnie myślą :) np. potrafię po rozmowie z kimś długo się zastanawiać co omnie pomyślał

ale to już offtop
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

twałość pamięci

przez Kiya 08 paź 2012, 23:04
Candy14 napisał(a):zadbajcie troche o siebie zamiast sie dobijac

A w tym temacie już inna śpiewka? :bezradny:
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

twałość pamięci

przez Candy14 08 paź 2012, 23:22
Kiya, hę?

twałość pamięci

przez bittersweet 08 paź 2012, 23:24
Kiya dobrze prawi, piszmy czego nie pamiętamy .... ja nawet jak mam wspomnienia nie potrafię ich uporządkować linearnie w czasie. Wszystko wymieszane bezładnie jak w worku, chociaż i tak tego niewiele jest. Tak do 15 roku życia prawie nic. Teraz też dużo zapominam, pamięć krótko- i długotrwała zryta strasznie :? .
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Sortuj wg