Zmiana leworecznoci na praworecznosc

Inne zaburzenia.

przez SmutnaTęcza 24 lis 2013, 19:39
carlosbueno też się zastanawiam, jak to możliwe. No matura poszła nieźle, ale progi na studia nie były zbyt wysokie, skoro przyjęli osobę bez rozszerzenia (co zresztą uważam teraz za swój błąd). Poza tym to nie polonistyka od tych kilku lat jest moim celem; po prostu nie dostałam się tam, gdzie chciałam, no ale to trzeba być najpierw geniuszem ze wszystkich punktowanych przedmiotów i najlepiej laureatem Olimpiady Języka Angielskiego (nie, nie anglistyka). :lol:

przez mark123 25 lis 2013, 02:29
Mnie kiedyś matma szła dobrze, do 1 klasy szkoły średniej byłem z matmy uczniem czwórkowo-piątkowym. Ogólnie przedmioty ścisłe szły mi łatwo, ale najbardziej matma, bo nawet nie musiałem się jej w ogóle uczyć. Trudniej mi szły przedmioty humanistyczne, a najbardziej polski (gdy była praca z tekstem) i historia. No a w-f to już w ogóle "kaplica", zawsze byłem najsłabszy ze wszystkich w każdym ćwiczeniu, które wykonywałem.
A od 2 klasy szkoły średniej zacząłem mieć problemy z każdym przedmiotem.

milady napisał(a):też :lol: kocham te ironiczne spojrzenia ludzi, kiedy trzymam się kurczowo obiema rękoma rurki i próbuję nie nadepnąć na stopę najbliższej osobie (zwłaszcza kiedy jestem na obcasach) przy najlżejszym szarpnięciu ;)

Mnie najbardziej wkurza, gdy jest dużo ludzi w autobusie i autobus zbliża się do przystanku, hamuje i ludzie kierują się do wysiadania, a akurat nie mam możliwości się jakoś "przesunąć" tak, by od razu chwycić się innej rurki i muszę poczekać, aż zahamuje do zera, żeby się puścić rurki i przepuścić ludzi.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez Reiben 25 lis 2013, 02:37
mark123 napisał(a):Mnie najbardziej wkurza, gdy jest dużo ludzi w autobusie i autobus zbliża się do przystanku, hamuje i ludzie kierują się do wysiadania, a akurat nie mam możliwości się jakoś "przesunąć" tak, by od razu chwycić się innej rurki i muszę poczekać, aż zahamuje do zera, żeby się puścić rurki i przepuścić ludzi.

Staraj się to mieć w dupie, przecież oczywiste, że nie chcesz przywalić bo kierowca wozi ludzi jak bydło, nie raz się zagapię, że ktoś wysiada i musi mi przechodzić pod pachą :smile:
Reiben

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez mark123 27 lis 2013, 01:24
Najlepiej czuję się, gdy stoję w autobusie tam, gdzie jest miejsce dla rodziców z dziećmi w wózkach, nie wkurzam się i nie czuję się przeszkodą, no ale nie zawsze się tam da.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Sortuj wg