Zmiana leworecznoci na praworecznosc

Inne zaburzenia.

przez SmutnaTęcza 24 lis 2013, 18:19
milady napisał(a):To ja piszę litery dziwnie, w ogóle od innych stron aniżeli większość, i piszę dosyć wolno, a jak szybciej, to bazgram ;)

O, o, o! Ja mam tak samo! Wreszcie ktoś podobny. :mrgreen: Czasem nie mogę nawet samej siebie rozczytać. :lol:

przez milady 24 lis 2013, 18:43
Aurora92 napisał(a):
milady napisał(a):To ja piszę litery dziwnie, w ogóle od innych stron aniżeli większość, i piszę dosyć wolno, a jak szybciej, to bazgram ;)

O, o, o! Ja mam tak samo! Wreszcie ktoś podobny. :mrgreen: Czasem nie mogę nawet samej siebie rozczytać. :lol:

No ja też siebie nie rozczytuję niejednokrotnie :roll: chyba się cofnąć do podstawówki powinnyśmy :mrgreen:

przez mark123 24 lis 2013, 18:47
Ja też zazwyczaj piszę wolno i nieraz nie mogę przepisać wszystkiego, co powinienem.
Zawsze miałem najgorszy charakter pisma ze wszystkich w danej grupie. W szkole nauczyciele ze mną mieli największe problemy, żeby się po mnie rozczytać, teraz na studiach wykładowcy też mają ze mną największy problem, by się rozczytać i nie wykluczone, że tylko ze mną spośród osób w mojej grupie.
Sam po sobie też miewam problemy, by się rozczytać.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez carlosbueno 24 lis 2013, 18:48
Ja to aby inni mogli rozczytać to drukowanymi literami piszę, a nawet z tym maja problemy. No ale od skończenia szkoły niewiele pisze ręcznie. Z ciekawostek to ja pisałem z pochyłem na lewo co chyba rzadko spotykane bo ludzie ewentualnie na prawo pochylają pismo.
Największy Forumowy Maruda

przez mark123 24 lis 2013, 18:51
Ja drukowanymi czasem piszę, jak jest coś bardzo mało do napisania, bo inaczej nie starczyło by mi czasu, bo drukowanymi piszę jeszcze wolniej.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez carlosbueno 24 lis 2013, 18:55
mark123 napisał(a):Ja drukowanymi czasem piszę, jak jest coś bardzo mało do napisania, bo inaczej nie starczyło by mi czasu, bo drukowanymi piszę jeszcze wolniej.

Wiadomo że pisze się wolniej, ale mi chodzi o pozaszkolne, poza studiami rzeczy gdzie nie trzeba się aż tak śpieszyć i wtedy piszę zawsze drukowanymi a i tak np moja matka mówi że tego nie rozczytuje a pisma niedrukowanego to tylko ja osobiście mogę odczytać i to nie zawsze.
Ja dorastałem w czasach gdy te wszystkie dys coś tam dopiero raczkowały i oficjalnie nie mam żadnego dys coś tam choć napewno mam głęboką dysgrafię i pewnie dysmatematykę ale przynajmniej dysortografii nie mam.

przez SmutnaTęcza 24 lis 2013, 19:01
Ja z dysami spotkałam się pierwszy raz dopiero w gimnazjum, co było zaledwie kilka lat temu i w sumie jakoś w nie nie wierzę, choć gdyby na to z tej strony spojrzeć, to mam dysgrafię :P

carlosbueno upośledzenie matematyczne :lol: to dyskalkulia. ;)

przez mark123 24 lis 2013, 19:03
Czy ma ktoś z Was problemy z utrzymaniem równowagi w pojazdach ?

Ja gdy np. jadę autobusem to muszę się trzymać rurki (często obiema rękami) nawet, gdy autobus jedzie wolno albo całkowicie hamuje z wolnej prędkości (np. zbliża się do świateł lub przystanku), a i tak mam problem, gdy muszę się przemieścić, podczas gdy wielu ludzi w takim przypadku potrafi stać lub przemieszczać się bez problemu nie trzymając się rurki.

przez carlosbueno 24 lis 2013, 19:11
mark123 napisał(a):Czy ma ktoś z Was problemy z utrzymaniem równowagi w pojazdach ?

Ja gdy np. jadę autobusem to muszę się trzymać rurki (często obiema rękami) nawet, gdy autobus jedzie wolno albo całkowicie hamuje z wolnej prędkości (np. zbliża się do świateł lub przystanku), a i tak mam problem, gdy muszę się przemieścić, podczas gdy wielu ludzi w takim przypadku potrafi stać lub przemieszczać się bez problemu nie trzymając się rurki.

Też z tym mam problemy ale myślałem że to może przez to że jestem b wysoki i mam wysoko punkt ciężkości.
A co dyskalkulii to z jednej stronie w prostej artmetyce to jestem chyba nawet ponad przeciętni natomiast w szkole miałem ogromne problemy z matematyką i tylko dzięki znajomościom i dlatego że z innych przedmiotów się nieźle uczyłem mnie przepuszczano, nigdy nie opanowałem niczego więcej niż poziom 5 klasy podstawówki.

przez SmutnaTęcza 24 lis 2013, 19:15
Też mam problemy w komunikacji miejskiej, ale w pociągach najmniej.

Też przez jakiś czas myślałam, że mam tę całą dyskalkulię (zakładając, ze coś takiego w ogóle istnieje), bo w liceum zaczęły mi się pojawiać 1 i 2 z matmy, ale... jakimś cudem udało mi się skończyć liceum z 4 na świadectwie, kiedy to z polskiego miałam ledwie 3. ;) W klasie humanistycznej. :lol:

przez milady 24 lis 2013, 19:16
mark123 napisał(a):Czy ma ktoś z Was problemy z utrzymaniem równowagi w pojazdach ?

też :lol: kocham te ironiczne spojrzenia ludzi, kiedy trzymam się kurczowo obiema rękoma rurki i próbuję nie nadepnąć na stopę najbliższej osobie (zwłaszcza kiedy jestem na obcasach) przy najlżejszym szarpnięciu ;)

przez carlosbueno 24 lis 2013, 19:20
Aurora92 napisał(a):Też mam problemy w komunikacji miejskiej, ale w pociągach najmniej.

Też przez jakiś czas myślałam, że mam tę całą dyskalkulię (zakładając, ze coś takiego w ogóle istnieje), bo w liceum zaczęły mi się pojawiać 1 i 2 z matmy, ale... jakimś cudem udało mi się skończyć liceum z 4 na świadectwie, kiedy to z polskiego miałam ledwie 3. ;) W klasie humanistycznej. :lol:

A ja od technikum to zawsze miałem mierne( dzisiejsze dopuszczające) i to tylko dlatego że matematyk to kumpel mojego trenera był i reprezentowałem szkołę w zawodach sportowych. Przez całe 5 lat technikum może rozwiązałem samodzielnie z 2-3 równania, zwykle oddawałem puste kartki jeśli nie udało się ściągnąć, ale nauczyciel mi dopisywał jakieś pozytywne oceny przykrywajęce same pały nie wiem za co i zdawałem. Choć lepiej było chyba edukacje na podstawówce zakończyć i pójść to OHP i zacząć pracować w wieku 15 lat.

przez SmutnaTęcza 24 lis 2013, 19:24
carlosbueno u mnie skończyło się z tak dobrą oceną z matmy, bo w trzeciej klasie zaczęły się pojawiać dobre oceny ze sprawdzianów i kartkówek, a że mieliśmy średnią ważoną, to te ze sprawdzianów liczyły się x2. :lol: A ta miernota z polskiego? Cóż, nigdy nie potrafiłam pisać wypracowań. ;)

przez carlosbueno 24 lis 2013, 19:30
Aurora92, Najlepsze jest to że wiele osób co nie znali mojej "kariery matematycznej" uważa mnie za zdolnego matematyka bo szybko dokonuje prostych obliczeń i lubię różne statystyki no ale to nie jest przecież prawdziwa matematyka bo moja siostra matematyczka z wykształcenia i mój nauczyciel wolniej liczyli proste obliczenia niż ja.
Taka miernota z polskiego z Ciebie( przynajmniej z pisania wypracowań) a filologie polską studiujesz ;) :?:

Sortuj wg