Cały czas śni mi się najgorsze

Inne zaburzenia.

przez move311 26 sie 2012, 04:29
Witam, nie powinienem tego pisać... , ale trochę mam obawy zacznę.

Od jakiegoś czasu śni mi się koniec świata wiem że to może być trochę dziwne, ale to naprawdę w śnie jest bardzo realistycznie, nie biorę leków ani się nie uzależniam, problemy ze snem nie mam dużych, jest spokojny czasami krzyknę , ale rzadko , nie mam problemów z depresją , nie mam żadnych nocnych lęków, wszystko jest ok.

Boje się trochę w śnie miałem takie coś że były trzęsienia ziemi, potem wszystko się rozwalało a potem tak jak by moja dusza szła w górę, potem się obudziłem i nic więcej nie pamiętam 3 raz już w tygodniu śni mi się to samo , zacząłem się modlić no Boga o lepsze życie o zdrowie dla mnie dla rodziny modle się do niego już około miesiąca, ten sen był realistyczny tak jak bym był na żywo dusza która wyszła ze mnie, to było straszne a zarazem piękne.
proszę napiszcie mi dlaczego tak jest że 3 raz się to zdarza, może przypadkiem, ale wątpię w to wszystko było tak jak by było to naprawdę.

Czekam na odpowiedz. :shock:

przez Saraid 26 sie 2012, 06:33
Czesc
Moze Ty za duzo myslisz o tym koncu swiata?o tym snie?mnie tez snia sie rozmaite rzeczy gdybym miala sie tym przejmowac zwariowalabym.Przestan o tym myslec,mowic bo to tylko sen,snimy ŕoznosci ;)
Saraid

przez Fleure_De_Violette 26 sie 2012, 09:38
Moze Ty za duzo myslisz o tym koncu swiata?

no właśnie. Sny zwykle są reakcją na silne emocje, przeżycia w ciągu dnia na natłok myślowy.
Life always offers you a second chance. Its called tomorrow.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wiejskifilozof 26 sie 2012, 10:00
Nie tylko Tobie , mi też się śnią złe , sny .Może nie koniec świata , ale też strasznie jest , często, mnie to cały, dzień trzyma .

przez move311 26 sie 2012, 16:51
Dzięki wam za odpowiedz, módlcie się do boga!

przez klarunia 27 sie 2012, 15:17
Czy Ty nie masz jakiejś nerwicy religijnej? Tzn eklezjogennej?

przez klev 05 wrz 2012, 13:23
mi się dziś w nocy sniło ze mój ojciec cofał taką wielką cieżarówka budowlaną ala kamaz i ja go kierowałem przy cofaniu i najechał na jakieś auto i na mnie się przewróciła ta ciężarówka ! przetoczyła się po mnie tak wolno a ja czułem ze umieram, robiło się coraz jaśniej i jaśniej, ale nie straciłem świadomości. Miałem przez chwile nadzieje ze może przeżyłem, ale nie mogłem się ruszać. Obudziłem się wystraszony na maksa. Koniec świata to przy tym pikuś.

Sortuj wg