zaburzenia erekcji

Inne zaburzenia.

zaburzenia erekcji

przez ziomus 25 sie 2012, 19:13
Witam. Mam od niedawna problem, gdyz od miesiaca jestem z dziewczyna i mam problemy z erekcja. Wzwod jest ale nie wystarczajacy. Dodam ze od 9 lat regularnie sie masturbowalem i czytalem gdzies ze to moze tez miec swoje przyczyny. Od pol roku jstem na lekach antydepresyjnych(escitalopram) i na wysoki puls(propranolol). Zauwazylem juz ze jak nie biore propranololu to jest lepiej. Czy leki antydepresyjne wplywaja na libido/erekcje? Do kogo powinienem zglosic sie po pomoc? Seksuolog czy urolog?

zaburzenia erekcji

przez carlosbueno 25 sie 2012, 19:32
antydepresanty mogą powodować zaburzenia erekcji to jeden z najczęstszych skutków ubocznych ich działania.
Zresztą sama depresja też może powodować spadek libido. Seksuolog może pomóc ale chyba nawet psychiatra może coś przepisać na to.
Największy Forumowy Maruda

zaburzenia erekcji

przez Candy14 25 sie 2012, 22:25
Seksuolog czy urolog?

psychiatra .. i niech dobierze lek, ktory jak najmniej wplywa na te sprawy
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

zaburzenia erekcji

przez carlosbueno 25 sie 2012, 22:31
Candy14 napisał(a):
Seksuolog czy urolog?

psychiatra .. i niech dobierze lek, ktory jak najmniej wplywa na te sprawy

wszystkie antydepresanty mogą powodować zaburzenia erekcji, spadek libido nie ma takowych co tego nie powodują tak mi przynajmniej psychiatra powiedział. No ale jak już stanie to ryzyko przedwczesnego wytrysku się zmniejsza ba nawet np. paroksetyna jest na przedwczesny wytrysk zalecana np.
Największy Forumowy Maruda

Sortuj wg