Jak często bolą Was zęby?

Inne zaburzenia.

przez wiejskifilozof 05 gru 2012, 11:02
Nigdy o tym nie myślę .

przez nieboszczyk 05 gru 2012, 11:53
hm.to zalezy też od dentysty na jakiego się trafi.może sie zdarzyć że chodzenie do dentysty może byc przyjemnością i podchodzić pod narów

-- 05 gru 2012, 11:53 --

niema jak zdejmowanie kamienia i piaskowanie.kanałówka tez ujdzie w tłoku.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez Marsal2 05 gru 2012, 11:56
Zęby bolały mnie TYLKO po wizytach u dentysty, nie myję ich tak często jak się powinno (tylko raz dziennie - rano). Jeden jest ukruszony, jeden dziurawy i żaden z nich nie boli. Jednak od zawsze moje "jedynki" były nadwrażliwe na zimno.
Marsal2

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez małpka bubu 05 gru 2012, 16:49
niedawno zwijałam się z bólu przez ropnego trzonowca, na szczęście praktycznie z dnia na dzień znalazłam dentystkę...

tritace 5 mg 1-0-0, hydrochlorothiazidum Polpharma 12,5mg 1-0-0 (na nadciśnienie)
antykoncepcyjna evra
setaloft 50mg - 1-0-0
lamitrin 100 mg 1-0-1
doraźnie hydroksyzynka

przez Draska 06 gru 2012, 10:05
Czasami to nie takie proste znaleźć stomatologa, który będzie leczyć, zamiast się czepiać i po chamsku odnosić do pacjenta.[/quote]

Ja prawie całe życie szukałam kulturalnego stomatologa który jednocześnie umiałby leczyć zęby nie znalazłam.
Jak leczyłam zęby to ciągle mnie bolały non - stop.
Jak nie leczę to bolą od czasu do czasu ale rzadziej niż wtedy co leczyłam.

przez nieboszczyk 06 gru 2012, 13:40
jesli bolą zęby to na wolności można zawsze kazać sobie zrobić kanałówkę.inaczej się rzeczy mają kiedy trafi się do więzienia albo psychiatryka.tam już niema opieki dentystycznej.nawet nie pierdzielą się z wypełnianiem ubytków.jedyną opieką dentystyczną jest ekstrakcja.przecież nie wypuszczą cię z więzienia/zakładu zamkniętego żebyś sobie odebrał rentę i poszedł do dentysty na kanałówkę czy na co tam chcesz bo przecież w drodze do dentysty możesz komuś odgryzć głowę

-- 06 gru 2012, 13:53 --

rodzi się dylemat...czy zrobić sobie wszystkie kanałowo bo w każdej chwili można zostać zapuszkowanym
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Sortuj wg