Jak radzicie sobie z stresem, lękiem podczas załatwiania spr

Inne zaburzenia.

przez sebaele 24 lip 2012, 10:33
Witam serdecznie, chciałbym zapytać jak radzicie sobie z stresem, lękiem podczas załatwiania jakiś spraw np: w jakiś urzędach podczas wypisywania czegoś, itp. Ja staram się takie sprawy omijać bo naprawdę jest coraz gorzej, a jak już mam coś wypisać to nie robię tego robi to moja dziewczyna :-). Ostatnio byłem na podpisie w PUP a przed podpisem piłem alkohol z 4dni no i tak wyszło że poszedłem na kacu. Gdy miałem się podpisać to tak mi ręka zaczęła latać że szok, dwa razy podchodziłem oczywiście podpis różni się i to bardzo od innych no ale udało się a babka z PUP tak na mnie patrzyła że jak wyszedłem to tak mi się głupio zrobiło i stwierdziłem że już następnym razem tam nie pójdę :why:

Pozdrawiam

przez Tomeku 24 lip 2012, 10:38
Mi pomogło jedno, moment w którym wytłumaczyłem sobie że to ja tą kobietę zatrudniam za swoje podatki, a jak nie ja to moi rodzice itd.

W każdm razie to ona tam jest jako ta niżej. Ty jesteś tym, dzięki któremu ona ma prace! i gdyby nie Ty ona wylądowała by na bezrobociu.
Ze mnie informatyk z zamiłowania... pasjonat podejścia psychodynamicznego do terapii.
Prowadzę stronę Lustro.org - Niezależny zespół psychoterapeutów psychodynamicznych- zapraszam do współpracy psychoterapeutów.

przez sebaele 20 sie 2012, 17:07
Dzięki, może ktoś coś jeszcze napisze? Kolejna wizyta w PUP czeka mnie 22.08 :-(

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez carlosbueno 20 sie 2012, 20:36
ja się ze swoją pierwszą wizyta w PUP zbierałem z 4 miesiące miałem kilka nieudanych podejść do rejestracji bo miałem napady paniki przed wejściem tam i tym że jestem taki beznadziejny. Teraz jakoś se radze ostatnio poszedłem po raz pierwszy bez większego stresu i nawymyślałem historyjek na temat szukania pracy przeze mnie.
Ja się najb wstydziłem tego że jestem już dosyć zaawansowany wiekowo a nie mam żadnych prawie doświadczeń w pracy a w legalnej to już w ogóle, ani tez kwalifikacji i bardzo się wstydziłem, wstydzę nadal tego przed urzędnikami( nie tylko przed nimi zresztą)

Na początku bałem się że będą tam mnie maglować o historii mojego życia, pracy, ale tak nie było tego dla nich to czysta formalność jest a Ty jesteś kolejnym klientem nic nie znaczącym zwykłym bezosobowym numerkiem.

A kolega Tomeku dobrze mówi oni urzędnicy nam usługują a nie my im, zresztą to banda nierobów jest ten cały urząd czysta fikcja oni tam prawie nigdy nikomu pracy nie załatwiają, mi z takim podejściem że to darmozjady i lenie( takie jak ja) lepiej ta się idzie, mniej się ich boje.
Największy Forumowy Maruda

przez Michuj 20 sie 2012, 20:38
Ja się najb wstydziłem tego że jestem już dosyć zaawansowany wiekowo a nie mam żadnych prawie doświadczeń w pracy a w legalnej to już w ogóle, ani tez kwalifikacji i bardzo się wstydziłem, wstydzę nadal tego przed urzędnikami( nie tylko przed nimi zresztą)

co robisz w kierunku, żeby się tego nie wstydzić?
Loża szyderców

przez carlosbueno 20 sie 2012, 20:41
Michuj nic, no ale przynajmniej potrafię tam już pójść do PUP bo kiedyś nie potrafiłem.

przez Michuj 20 sie 2012, 20:42
nic

wszystko jest lepsze niż to. Nawet zrobienie z siebie debila 100 razy, bo za 101 się uda. Jeśli nie, to za 102.
Loża szyderców

przez carlosbueno 20 sie 2012, 20:43
ja robię siebie debila na okragło 24 godziny na dobę nawet jak śpię.

-- 20 sie 2012, 20:54 --

na pewno dla świata byłoby najlepsze zamkniecie mnie w psychiatryku albo samobójstwo bo po co komu taki ktoś jak ja zabiera tylko tlen, żre i produkuje śmieci a tak mógłbym chociaż ponawozic swym gnijącym ciałem cmentarne drzewa.

przez Michuj 20 sie 2012, 21:21
i co masz zamiar zrobić żeby przestać?
Loża szyderców

przez carlosbueno 20 sie 2012, 21:23
przestać istnieć wtedy już bym się niczego nie wstydził

przez slow motion 20 sie 2012, 21:28
carlosbueno, Przykre, że masz aż tak zaniżony obraz siebie. Chociaż większość z nas się z tym boryka. Moim zdaniem jesteś fajnym i inteligentnym chłopakiem. Szkoda, że zrezygnowałeś z terapii.

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

przez klarunia 20 sie 2012, 21:35
carlosbueno, czy Ty się przypadkiem trochę nie użalasz? Mi się wydaje, że Tobie się po prostu nie chce nic robić, bo tak wygodniej, a nie dlatego, że Ci cośtam uniemożliwia zmianę.

przez carlosbueno 20 sie 2012, 21:37
klarunia napisał(a):carlosbueno, czy Ty się przypadkiem trochę nie użalasz? Mi się wydaje, że Tobie się po prostu nie chce nic robić, bo tak wygodniej, a nie dlatego, że Ci cośtam uniemożliwia zmianę.

przecież pisałem już wiele razy że jestem leniem śmierdzącym i robię, wymyślam wszystko żeby nic nie robić

przez ladywind 20 sie 2012, 21:40
carlosbueno, wiesz że nie jestes beznadziejny ani wiekowo zaawansowany ;)
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Sortuj wg