lęk

Inne zaburzenia.

lęk

przez Saanna 14 cze 2012, 21:14
Coraz więcej mam lęków. Z 6 m-cy temu pracowałam z ludzmi i byłam duszą toowarzystwa; chętnie wychodziłam z domu, jeszcze mialam plany. w maju sie to zmienilo. teraz wpadł do mnie znajomy - bliski i zaczelam sie bać :( straszne :( a jeszcze tydzien temu byłam na wycieczce u innych znajomych, teraz już sie boje ludzi :(

lęk

przez DobraTerapia 15 cze 2012, 08:01
A co się konkretnie zmieniło, że się bałaś?
"Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć." Napoleon Hill

lęk

przez Saanna 15 cze 2012, 12:39
nie mam pojęcia. jakoś jeszcze w maju bylam u niego w domu. juz wtedy co prawda byłam napieta, ale wczesniej nie bralam leków antydep. nie wiem, czy ja sie tak podswiadomie stresuje tymi lekami, ze czuje sie jakbym była sparalizowana - nie wychodze z domu, nie robie praktycznie nic :(; pracy nei mam , bo stracilam pol roku temu. spac nie moge, nie wiem co sie dzieje z moim zdrowiem. niby zestresowana nie jestem, ale ... chyba cos musi byc. stresu jako takiego nei czuje. Ale zdziwilo mnie to, ze jego sie balam. generalnie stracilam zaufanie do ludzi, boje sie wyrazac emocje. jak wyrazam to wymiotuje. zapetliłam się totalnie. i bliskie osoby przestały mi byc bliskie, boje sie, ze umeiram powoli.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

lęk

przez DobraTerapia 16 cze 2012, 11:33
Potrzebna Ci praca lub inne absorbujące zajęcie, które Cię wciągnie na całego.
"Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć." Napoleon Hill

Sortuj wg