Czy warto się masturbować ? (jako rozładowanie napięcia)

Inne zaburzenia.

przez rafka 08 cze 2012, 21:27
a jeśli twoja prawa ręka cię gorszy, odetnij ją i odrzuć od siebie, albowiem będzie pożyteczniej dla ciebie, że zginie jeden z członków twoich, niż żeby miało całe ciało twoje znaleźć się w piekle. Mat 5,30

PS: również chodzi o lewą ręka bo niektórzy interpretują dosłownie.
Oczywiście chodzi od odcięcie się od grzechu a nie od odcinania rąk. Czy jak kto woli ''członków''.
rafka

przez Marsal2 08 cze 2012, 21:29
I skąd ja to wiedziałem, że zacznie się katolicki bełkot... :roll:
Marsal2

przez devnull 08 cze 2012, 21:29
Nie sądziłęm, że tak banalny temat się rozwinie, szkoda tylko że każdy mówi co innego...

Ale ta masturbacja mi wadzi, bo tylko psuje sobie przyszły seks, ucząc się osiągania szybkiego orgazmu, kolejne uzależnienie, które do niczego dobrego nie doprowadzi.
Dawniej masturbowałem się niemal codziennie, aktualnie jedynie wtedy kiedy na prawdę mi się nudzi, od niedawna robię to może raz na 2 tygodnie, staram się by nie trwało
to dłużej niż 30 sekund, bo po co się nakręcać skoro realne kobiety są poza moim zasięgiem, z resztą nie lubię ich, za dużo krzywd mnie spotkało z ich strony,
jestem hetero a chciałbym być gejem :/ przynajmniej byśmy się w dupe pakowali co wieczór.
Ostatnio edytowano 08 cze 2012, 21:31 przez devnull, łącznie edytowano 2 razy
"Gdybym polegał tylko na opinii psychiatrów, dawno bym nie żył"
Zaburzenia lękowo-depresyjne, Urojenia depresyjne, Dystymia, Osobowość unikająca i zależna.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Michuj 08 cze 2012, 21:30
rafka, daruj sobie to chrześcijańskie bzdury :roll:
Loża szyderców

przez ladywind 08 cze 2012, 21:33
zaqzax-3, czasem warto czasem nie, to zależy. Najwazniejsze by nie wpaść przez to w nałóg.
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez Pieprz 08 cze 2012, 21:34
pastafarianizm nie zabrania masturbacji więc wszystko jest okej
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez Adam Smith 08 cze 2012, 21:34
rafka, Nie wiedziałem o tym , czyli muszę się wyspowiadać :-|
Adam Smith

przez vif 08 cze 2012, 21:49
a jeśli twoja prawa ręka cię gorszy, odetnij ją i odrzuć od siebie, albowiem będzie pożyteczniej dla ciebie, że zginie jeden z członków twoich, niż żeby miało całe ciało twoje znaleźć się w piekle. Mat 5,30
Olaboga. Obrazek "Człowiekiem jestem; nic co ludzkie nie jest mi obce".
jestem hetero a chciałbym być gejem :/ przynajmniej byśmy się w dupe pakowali co wieczór.
:shock:
Samolubstwo dostojnych jest stanem świętym.
vif

przez devnull 08 cze 2012, 21:50
Otóż to, bo ja w nerwicy jestem desperatem, który szuka nałogów i kolejnych uzależnień,
stąd moja rozterka, bo jak zacznę regularniej bawić się w jakikolwiek seks, to popadnę
w totalne uzależnienie, to w Borderowskim stylu - psychiatra wmawiał mi kiedyś Bordera,
może to prawda ? ale jakie to ma znaczenie.
NFZ musiałby sponsorować mi dziwko-gejszę, zwykła /cenzura/ niczego tu nie da, bo jestem
zbyt wrażliwą ciotą i wolę przewagę uczuć niż czynów.

Więc jak zacznę się masturbować, to zacznę robić to kompulsywnie codziennie, no i
teraz pytanie ? Nikt nie odpowiedział mi czy codzienna masturbacja ma jakiś wpływ na zdrowie - np. destabilizacja w działaniu jakiś neuroprzekaźników,
co może wpłynąć na pobudzenie i nastrój za dnia, do tego, może to mieć wpływ na psychikę potem,
że zrobię z siebie zwykłego ruchacza, który będzie jebał w desperacji co popadnie, a w ten sposób
będzie oddalał się od prawdziwej miłości.

Skoro masturbacja jest tak dobra, to czemu sportowcy nie mogą się walić za często ?
Jak trenowałem kolarstwo to będąc tego dnia "po seksie" byłem słabszy, mniej pobudzony, zdemotywowany.
Jestem pewien że masturbacja, może mieć negatywny wpływ na zdrowie, kiedy jest źle stosowana.
"Gdybym polegał tylko na opinii psychiatrów, dawno bym nie żył"
Zaburzenia lękowo-depresyjne, Urojenia depresyjne, Dystymia, Osobowość unikająca i zależna.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

przez kaczanov 08 cze 2012, 21:57
Każde uzależnienie jest problemem, cokolwiek to jest - komputer, seks, masturbacja, fajki, piwo, tv ponieważ za każdym razem gdy sięgasz po obiekt uzależnienia neuroprzekaźniki odpowiedzialne za obszar odczuwania danego stymulanta słabną. Więc z czasem przyjemność musi być coraz bardziej wyrafinowana, potrzebujesz więcej, więcej, lepiej itp. itd. Kiedy obiekt uzależnienia jest niedostępny czujesz się źle. Rozdrażnienie, nerwowość, nuda itp.

przez Marsal2 08 cze 2012, 22:01
zaqzax-3, ja od dłuższego czasu (2-3 lata) masturbuję się codziennie, odkąd łykam leki zdarzają się dni, że 2-3 razy na dzień. Żyję, nie jestem z tego powodu bardziej zmęczony, sfrustrowany, czasem tylko czuję odrazę do siebie, bo chciałbym w końcu zakosztować seksu z kobietą. Do tego w dalszym ciągu jestem wrażliwy, zdolny do miłości, nie rzucam się na każdą napotkaną kobietę.
Po samym fakcie, jasne, że zmęczenie dopada, potrzebna jest chwila odpoczynku, ale po parunastu minutach czuję się dokładnie tak jak przed, z tą różnicą, że z obniżonym napięciem seksualnym.

A źle stosowane, to WSZYSTKO jest niezdrowe, nawet uprawianie sportu.

Sportowcy mogą "się walić" tak jak normalni ludzie. Jedynie przed meczem/biegiem/rajdem/itd. zalecany jest dzień abstynencji, bo obniża to jakieś tam substancje w organizmie.
Marsal2

przez rafka 08 cze 2012, 22:01
Jeśli to Cie uzależnia/zniewala to jest to przykład, że masturbacja jest zła. To jest tylko uzależnienie się od doznań.
Jesteś tylko na chwilę poczuć się lepiej.
Jak to robisz wyobrażasz sobie jak robisz to z ''kobietą''. To taki akt seksualny na samym sobie.
Otwierasz oczy. A tu kobiety nie ma. Tylko...no właśnie.
Tobie po prostu kobiety potrzeba wtedy byś się o wiele lepiej poczuł bo miałbyś z kim to robić.
rafka

przez SadSlav 09 cze 2012, 09:39
Religia też uzależnia a jakoś dziwnym trafem nie uważa się jej za powszechnie złą i szkodliwą.

zaqzax-3, masturbacja w teorii źle wpływać może na Twoje życie seksualne. Uczysz się zadowalania siebie i sam regulujesz "nacisk", a jak wiadomo podczas seksu wcale nie musi tak być. Możesz mieć potem problemy z ejakulacją.
Tyle teoria, a w praktyce to jeśli nie przeginasz (nie robisz tego kilka razy dziennie i codziennie) to co masz sobie odmawiać jak jesteś samotny...
I'm diggin' my way to somethin' better,
I'm pushin' to stay with something better,
I'm sowing the seeds I take for granted,
This thorn in my side is from the tree I've planted,
It tears me and I bleed...

http://chwilepisanemuzyka.blogspot.com/

przez Divinity 09 cze 2012, 09:43
katolicy są tak wkurwiający że patrzyć na nich nie mogę.
Doczepiają się do wszystkiego, ale jak ksiądz molestuje dzieci to zamykają japy.
walenie gruchy wzmacnia paluchy

Sortuj wg