Problem z.....?

Inne zaburzenia.

Problem z.....?

przez Hooligan 16 maja 2012, 16:29
Witam, mam dość poważny problem. Od pewnego czasu, gdy gdzieś jestem i stoję, najczęściej w kościele czuję jakby mi się robiło słabo i zaraz miałbym stracić równowagę. Ale jak jestem w domu to mi się tak nie dzieje i ogólnie jak o tym nie myśle i jak jestem w jakimś miejscu gdzie jest mniej ludzi. Podejrzewam, że to wszystko rodzi się w mojej głowie. Tylko teraz jak to przezwyciężyć? Proszę o pomoc, bo to na prawdę denerwujące.

Problem z.....?

przez rafka 16 maja 2012, 16:47
zawsze tak miałeś w kościele?
rafka

Problem z.....?

przez Hooligan 16 maja 2012, 16:53
Nie, od niedawna. I to się dzieje tylko w miejscach gdzie myślę, że mogę zemdleć etc. Jak jestem w zakrysti gdzie nie ma ludzi problem znika. To samo w szkole na przerwach, jak chodze nie myślę o tym nic mi się nie dzieje. Wszystko zaczyna się np. na akademi jakiejś gdzie trzeba stać, albo przy odpowiedzi.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Problem z.....?

przez rafka 16 maja 2012, 17:05
a kiedy pierwszy raz doświadczyłeś u siebie tego?
miałeś jakieś przykre doświadczenie jak stałeś?
rafka

Problem z.....?

przez Hooligan 16 maja 2012, 17:10
Tak, kiedyś w klasie po cieżkim treningu słabo mi się zrobiło i można powiedzieć że jakieś kilka tygodni po tym to się zaczęło, ale nie wiem czy to od tego, bo kiedyś też jeszcze zemdlałem, ale wtedy nic nie odczuwałem.

Problem z.....?

przez rafka 16 maja 2012, 17:19
Byleś z tym u lekarza? Robiłeś jakieś badania?
rafka

Problem z.....?

przez Hooligan 16 maja 2012, 17:21
Nie i nie zamierzam, chciałbym tylko prosić tutaj o jakąś poradę jak mogę zaprzestać nakręcać się tymi myślami.

Problem z.....?

przez rafka 16 maja 2012, 17:27
:D w jaki sposób. Najłatwiej jest: - nie myśleć, ale to nie jest takie proste. Nie jesteś w stanie wyłączyć sobie myślenia. O tak. Nacisnę na przycisk i jest o.k.

Czyli jak się denerwujesz to robi ci się słabo?
rafka

Problem z.....?

przez Hooligan 16 maja 2012, 17:31
Tak czuję jakbym miał zaraz się przewrócić, ale jak sobie coś pomyślę, że jest to niemożliwe, to na chwilę mi się poprawia i potem znów czuję to. Bardzo męczące to jest. Często jak się mocno nakręcę to nogi mam jak z waty;)

Problem z.....?

przez rafka 16 maja 2012, 17:33
Na początku sam napisałeś ze to dość poważny problem. A często to Ci się zdarza??? chodzi mi częstotliwość.
rafka

Problem z.....?

przez Hooligan 16 maja 2012, 17:35
Często praktycznie zawsze w kościele, ale niekiedy nie, jak jestem można powiedzieć odstresowany.

Problem z.....?

przez rafka 16 maja 2012, 17:39
Miałam znajomą która nie mogła w koście wysiedzieć. Zawsze mdlała jak poczuła zapach świec.
Druga zaś siedziała w przedsionku.
a czy ktoś u ciebie ma podobną przypadłość? tz. u Ciebie z tymi omdleniami
rafka

Problem z.....?

przez Hooligan 16 maja 2012, 17:43
Nie miał, a czy to ma jakiś związek ze sprawą?

Problem z.....?

przez rafka 16 maja 2012, 17:51
Np. w tym z świecami ojciec miał i córka też.
Tu wcale nie musi tak być.
Jeśli robiło by Ci się raz na jakiś czas to o.k. bo mi też się zdarza, że źle się czuję w kościele i muszę wyjść.
Osobiście nie wiem dlaczego tak twój organizm reaguje.
Może:
- lęki.
- sprawy duchowe.
Raz zemdlałeś a później nakręcasz się i w ten sposób twój organizm reaguje, że za każdym razem boisz się.

Nie mogę rozwiązać twojego problemu to już jest praca dla Ciebie.
rafka

Sortuj wg