czy ja jestem chora psychicznie

Inne zaburzenia.

przez Saanna 05 kwi 2012, 15:46
Jak wyżej, ja już nie wiem co się ze mna dzieje. wcześniej opiysywałam, że mam zblokowane emocje. Jest we mnie pustka, choć na zewnątrz się smieję. Nie czuje nic, odrzuca mnie od ludzi. działam rutynowo. 3 m-ce temu przeżyłam mega silny stres (związany z końcem terapii), taki, że nie byłam w stnai funkcjonować normalnie - zadyszka, bóle głowy, brzucha, bezsenność. zaniedbałam higiene. w chwili obecnej lepiej śpię, ale nie ma we mnie energii, robie coś bo muszę, najchętniej nie wychodziłabym z domu. jak sie silne emocje pojawiają to znów je blokuje (nie wiem jak inaczej) ból głowy i jakby totalne odrealnienie. jakby życie to był film, który mozna przewinąć. Nawet jak to pisze to się zastanawiam, czy to sie dzieje naprawde? czy to sa moje myśli? w głowie jakby totalna pustka, watolina. w emocjach - ból. Mam wrażenie, że oszalalam, ze trace "kontakt" ze świaodmością? jak to się stąło, że kobieta która całkiem neizle sobie emocjonalnie radziła, pod wpływem terapii analitycznej straciła siebie - własną osobowośc? mam problemy z koncentracją i pamięcia, nic mnie ani nie smuci ani nie cieszy. Tylko ta szalona głowa.

przez Laima 05 kwi 2012, 21:23
Saanna, zgłoś się do specjalisty psychologa/psychiatry.
Laima

przez bretta 05 kwi 2012, 21:25
Saanna, masz typowe objawy depresji... psychiatra powinien pomóc...
Kiedy myślę i nic nie wymyślę, to sobie myślę, po co ja tyle myślałem, żeby nic nie wymyślić. Przecież mogłem nic nie myśleć i tyle samo bym wymyślił.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg