Nudzą mnie ludzie

Inne zaburzenia.

Nudzą mnie ludzie

przez jestem bogiem 10 mar 2012, 23:20
Nudzą mnie ludzie, nic dodać, nic ująć. Co to może oznaczać?
Ostatnio edytowano 10 mar 2012, 23:26 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz
Powód: przeniesiono z "zaburzeń osobowości"
' Twoja akceptacja to twój świadomy upadek '

Nudzą mnie ludzie

przez shinobi 10 mar 2012, 23:43
To może oznaczać, że jesteś autodestrukcyjnym pseudointelektualistą. Czas skończyć z filmami W.Allena. ;)

Nudzą mnie ludzie

przez tahela 10 mar 2012, 23:49
shinobi,
heh :P
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Nudzą mnie ludzie

przez kornelia_lilia 11 mar 2012, 13:35
jestem bogiem, może zmień otoczenie :roll:
Najtrudniej jest widzieć słońce… wierzyć w słońce i nie czuć ciepła. /H. Poświatowska/
Nigdy, nigdy nie żałuj, że zrobiłaś cokolwiek, jeśli robiąc to, byłaś szczęśliwa /Dorotea de Spirito/

Nudzą mnie ludzie

przez aree1987 11 mar 2012, 16:03
No mnie też, szczegolnie rozmowy "o niczym" w pracy. Ale jak ssri zacznie dzialać, nie bedzie mi to szczegolnie doskwierać zapewne.
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed
A product of a broken home

Nudzą mnie ludzie

przez paradoksy 11 mar 2012, 16:12
może zmień nicka.
paradoksy

Nudzą mnie ludzie

przez Pasman 11 mar 2012, 16:17
Temat jest bardzo niejasny. Czy przez "ludzie mnie nudzą" rozumiesz "ludzie robią rzeczy które nie sprawiają mi przyjemnosci" ?
Wszystkie wymienione tutaj porady moga byc nieprawidłowe. Stosujesz na własne ryzyko !

Nudzą mnie ludzie

przez ladywind 11 mar 2012, 20:49
Rozumiem co autor tego tematu miał na myśli. Zapewne chodzi o to, że źle się czuje w otoczeniu ludzi
którzy czują się dobrze i nie rozumieją bądź też nie zauważają jego problemu.

Ja w stanach depresji mam coś takiego, bardzo męczą mnie rozmowy o "niczym", śmianie się z byle czego itp.
Najchętniej zaszyłabym się wtedy w swoim pokoju. Ale życie zmusza do kontaktów z innymi ludźmi, czy
to np. jesteśmy w pracy czy w sklepie a także w domu...
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Nudzą mnie ludzie

przez betty_boo 12 mar 2012, 00:25
Ja też mogę to o sobie powiedzieć, też mi się to często zdarza, szczególnie z bliskimi.

Nudzą mnie, nużą i irytują...wydają mi się tacy powtarzalni i przewidywalni...to nawet nie chodzi o rozmowy z nimi. ogólnie o nich

Lubię poznawać nowych ludzi , najlepiej całkiem innych ode mnie, fascynuję sie nimi na krótki czas ...a potem wszystko mija i zastanawiam sie co ja w nich widziałam...?

jest to straszne bo potrafie być bardzo niecierpliwa i nieczuła wobec bliskich, męczą mnie oni i ich obecność, czuję się jakby mi coś odbierali...

jestem DDA.

Piszcie proszę poważne posty bo jeśli dobrze zrozumiałam inetencję autora to właśnie chodzi o problem podobny do mojego.

Nudzą mnie ludzie

przez jestem bogiem 12 mar 2012, 23:16
ludzie mnie nudzą i irytują jednocześnie. nie mam na nich ochoty. każdy jest taki przewidywalny, nudny, wręcz pusty. męczą mnie rozmowy o niczym. nie potrafię nawet rozmawiać z kobietami na poziomie flirtu, na zwykłą zaczepkę mam ochotę odpowiedzieć 'lubie cię, ale weź spier*****'. ludzie tak mnie irytują swoją osobą, że wszyscy mogliby zniknąć.
' Twoja akceptacja to twój świadomy upadek '

Nudzą mnie ludzie

przez shinobi 13 mar 2012, 09:00
jestem bogiem, to dlatego, że jesteś taki awangardowy, musisz zejść na ziemie, bo z tego nieba, z tych chmurek, masz skrzywioną perspektywę.

Nudzą mnie ludzie

przez DobraTerapia 13 mar 2012, 09:22
To może zajmij się rzeczami, które Cię interesują i nie trać czasu na ludzi...
"Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć." Napoleon Hill

Nudzą mnie ludzie

przez Kiya 13 mar 2012, 10:34
jestem bogiem, mam bardzo podobnie. Okropnie nudzę się w towarzystwie. Wszędzie się słyszy, że trzeba wychodzić do ludzi, spędzać czas z rodziną... Ale to jest takie nudne :? Może nie zawsze, ale bardzo często. U mnie to nawet nie tyle kwestia poczucia wyższości czy niższości, raczej braku wspólnych cech i zainteresowań. A poza tym, co tu dużo mówić, sama jestem nudna :roll: Więc choćbym była w towarzystwie najzabawniejszego człowieka na świecie, pewnie i tak bym się nudziła...

Zgadzam się trochę z DobraTerapia. Myślę, że powinieneś skupić się na swoich zainteresowaniach, a ludzi odsunąć na drugi plan, utrzymywać tylko tyle kontaktu, żeby znajomość nie zamarła, ograniczyć swoje otoczenie... Tylko się nie rozpędź ;) Mówiąc to nie wiem np. czy masz 10, 50, czy 200 znajomych z którymi utrzymujesz stały kontakt ;)
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Nudzą mnie ludzie

przez shinobi 13 mar 2012, 10:46
Mnie ludzie interesują, ale czuję się w towarzystwie tak dokumentnie zestresowany, z nerwów sztywny, że mało do mnie dociera, czuję się źle, więc kontaktów unikam. Właściwie to nie mam kontaktu z ludźmi.

Sortuj wg