Dziwne objawy !!! POMOCY !!!

Inne zaburzenia.

przez coldboy 16 lut 2012, 14:14
Witam!
W lutym 2010 roku zaczęły mi się objawy nerwicy. Początkowo nie wiedziałem co mi dolega ale po wielu badaniach stwierdzono u mnie nerwicę a właściwie podpięto objawy pod tą jednostkę chorobową... Modyfikacje lekowe były różne aż ostatecznie mój organizm *zaakceptował* paroksetynę 20mg. Lek brałem około rok czasu plus 3 miesięczna terapia grupowa na dziennym oddziale zaburzeń nerwicowych. Zdarzało mi się kilka razy pominąć dawkę leku a raz nawet odstawiłem na 10 dni branie leku. Zaczęły się u mnie dziwne objawy a mianowicie takie uczucie zapadania się nóg... Niestabilność chodu i postawy oraz częste usztywnienia... Od 28 czerwca 2011 roku odstawiłem lek pod kontrolą lekarza jednak objawy nie ustąpiły... Byłem u neurologa... Zrobiłem rezonans magnetyczny który nic nie wykazał. Lekarz przepisał Millagamma i Biotropil... Tabletki skończyły mi się a ja więcej nie pojawiłem się u lekarza który "nie wie co mi jest" i twierdzi że jestem "dziwnym przypadkiem" kasując przy tym stówkę za wizytę... Poszedłem do lekarza psychiatry który zlecił pełne badanie psychologiczne które ma wykazać "co w trawie piszczy". Byłem już na dwóch badaniach i na żadnym nie mogłem się skoncentrować. Najprostsze pytania sprawiały mi problem. Nie rozumiałem niektórych pytań. Na dzień dzisiejszy czuję się strasznie... Rano nie mogę się obudzić a jak się obudzę to nie mogę wstać. Nie mogę ścisnąć pięści i mam luźne mięśnie. Jak idę to tak jakby mi się podłoga zapadała. Najprostsze czynności są trudne... Zapominam imion znajomych. A gdy próbuję z kimś rozmawiać nawet z osobami z którymi dawniej miałem wspólne tematy to mam pustkę w głowie i drętwieją mi policzki... Przeżywam coś na wzór "otępienia"... Koncentracja jest zerowa i pamięć a świat wydaje mi się nierealny. Utraciłem zainteresowania rzeczami które mnie kiedyś interesowały. Ciągle wydaje mi się że jestem najgorszy we wszystkim i wszystko czego się dotknę to spier****... Mam wrażenie że ludzie postrzegają mnie jak dziwaka... Czas leci szybko a ja stoję w miejscu zapominając nawet jaki jest miesiąc... Co to może być ??? Miał ktoś podobne objawy ??? Tak jak czytam nieraz różne fora to mam wrażenie że nerwica i depresja ma inne objawy albo na tych forach jest to jakoś lekko ujęte... I jako jedyny mam takie objawy...
Depralin 10mg

przez *Wiola* 16 lut 2012, 17:42
coldboy, Te objawy mogą być objawami nerwicy i depresji, prawdopodobnie masz derealizację, która często tym schorzeniom towarzyszy. No ale diagnozę musi postawić specjalista.
Moderator

przez coldboy 16 lut 2012, 18:45
A czy lekarz psychiatra jest w stanie zdiagnozować schorzenie neurologiczne ???
Depralin 10mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Laima 16 lut 2012, 19:23
coldboy, a jakbyś poszukał lekarza o dwóch specjalizacjach tzn. psychiatrę i neurologa w jednym?Znałam takiego lekarza.Mógłbyś poszukać w necie i nawet jak daleko to jednorazowo udać się na konsultacje.
Z doświadczenia wiem,że wpływ psychiki na ciało jest ogromny i ujawnia się szereg przeróżnych objawów somatycznych,cielesnych,ale wskazane są szczegółowe badania i konsultacje.
Laima

przez tahela 16 lut 2012, 20:03
ja stawiam toze na nerwice z derealizacja i z poczatkami depresji lepiej wróc do lekarza , bo jak ci sie pogorszy to dopiero bedziesz miał przerabane
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez coldboy 16 lut 2012, 23:29
Nie no spoko. Jestem w trakcie badań psychologicznych pełnych i 28 marca mam wizytę u psychiatry który mi powie co i jak... Wiem że niektóre schorzenia neurologiczne leczy się antydepresantami dlatego pytam czy taki specjalista od psychiatrii zna się na chorobach neurologicznych... Ale czy tabletki mogą zmienić myślenie i podejście do życia ???
Depralin 10mg

Sortuj wg