Dziwne zaburzenie...

Inne zaburzenia.

Dziwne zaburzenie...

przez fatamorgana 03 lut 2012, 20:50
Nie wiem gdzie to napisać. Moze w dziale schizofrenia?

Kiedy kłócę się z kimś bliskim, wydaje mi się,że pewna osoba, której nie darzę sympatią obserwuje tą sytuację i śmieje się z niej.
Ogólnie jestem taki, że jak ktoś mi coś powie niemiłego, to od razu biorę sobie to do serca i później się tym przejmuję.
Na dodatek mam nerwicę natręctw.
Tak, wiem, najlepsze wyjście to wizyta u psychologa. Niestety rodzice nie zgadzają się i mają mnie za wariata.
Proszę o pomoc. Mam 16 lat. Pozdrawiam

Dziwne zaburzenie...

przez emiliEM 05 lut 2012, 21:33
Raczej nie w dziale schizofrenia...bo to nie jest ona.Moze najpierw poczytaj chociaz co to jest schizofrenia
bo cos mi sie wydaje,że mylisz pojecia lub ich nie znasz...

Skoro masz 16 lat to mozesz póśc do psychologa lub pedagoga szkolnego,przeciez jest w kazdej szkole.Twoi rodzice nawet nie muszą o tym wiedzieć.!Musisz isc bo sam problem nie zniknie.

A to,ze bierzesz do siebie gdy ktos cos powie nie miłego to raczej normalne i zalezy od osobowosci człowieka.Taki problem ma milionyy ludzi na swiecie!
Spróbój najpierw przemyślec czy to jest prawda co ktos mówi o Tobie,bo jezeli to nie jest prawda i Ty o tym wiesz to bez sensu sie tym przejmować....\

'Kocham samotność, tak, proszę, podejdź bliżej,
kocham ciszę tak mocno, mów do mnie głośno
... bym mogła słyszeć.'

Sortuj wg