Złe myśli

Inne zaburzenia.

Złe myśli

przez szczypszczyp 09 sty 2012, 16:22
Właściwie to nie wiedziałam, gdzie założyć ten temat.
Od dłuższego czasu borykam się ze złymi myślami, które mnie przerażają. Ogólnie ludzie dookoła mnie znają jako spokojną, wyciszoną osobę, ale tak naprawdę czuję się jak w pułapce i w miejscach publicznych nie mogę poczuć się nigdy swobodnie, nie mogę się rozluźnić i przestać się chować. W domu mogę coś podrzeć, pokrzyczeć, popłakać.
Gdy nie mogę się wyżyć fizycznie, wyżywam się na innych w myślach. Normalnie ich... morduje. Często aż mi się ręce od tego trzęsą, cała w środku kipię.
I to jest coraz realniejsze. Boję się, że któregoś dnia wcielę w życie moje "plany". Wstydzę się tego i nie mogę pozbyć się tego odruchu. Nieważne czy lubię tę osobę, znam albo nie, jak ktoś mi nadepnie na odcisk, wyśle dziwne spojrzenie, nie spodoba mi się (nawet jeśli nie jest temu winien), o każdym mogę mieć takie myśli.
Nie na krześle, nie we śnie
Nie w spokoju i nie w dzień
Nie chcę łatwo, nie za sto lat
Chciałbym umrzeć z miłości

Nie bez bólu i nie w domu
Nie chcę szybko i nie chcę młodo
Nieszczęśliwie i wśród bliskich
Chciałbym umrzeć z miłości

Złe myśli

przez Pasterzsk8 10 sty 2012, 21:01
Miałem tak i w sumie też dalej to mam ,ale słabsze. Wydaje mi się ,że terapia u psychologa może dużo zdziałać ,tylko trzeba być otwartym :)

Złe myśli

przez Tacyt 13 sty 2012, 01:01
To może być nerwica natręctw, objawiająca się nachalnymi, niechcianymi obrazami i wyobrażeniami, które im bardziej chcesz od siebie odrzucic tym łatwiej do Ciebie wracają. Poczytaj w necie albo tu na forum o nerwicy natręctw - wiedza pomaga, wiem to własnego doświadczenia. ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Złe myśli

przez nextMatii 13 sty 2012, 02:07
Takze uwazam ze terapia wiele tu moze pomoc....najlepiej porozmawiac o tym ze specjalista...by miec pelne rozeznanie w sytuacji......
nextMatii

Sortuj wg