Pożegnanie

Inne zaburzenia.

Pożegnanie

przez Aoi 08 sty 2012, 15:40
Och, przepraszam chciałem spróbować empatii, ale chyba nie wyszło.

Co do leczenia, to dopiero zaczynam, jednak tylko urojenia i omamy, zaś deficytów emocjonalnych na razie nie. Jeśli nie podoba wam się moja wypowiedź, to możecie usunąć, ale ja staram się pocieszyć samą zainteresowaną i zwrócić wam uwagę, że zaczęliście ją strasznie dziwnie traktować.
Aoi

Pożegnanie

przez dogomaniaczka 08 sty 2012, 15:41
L:), daruj sobie takie ocenianie, nikomu to nie pomoże.

Pożegnanie

przez Artemizja 08 sty 2012, 15:43
mam prośbę...możecie już skończyć?
nie uważacie,że już dosć nerwów?
po chusteczkę wszystko podsycać?
co się stało,to się nie odstanie...
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Pożegnanie

przez nextMatii 08 sty 2012, 15:43
Aoi twoje przemyslenia nikomu nie sa tu potrzebne...!
nextMatii

Pożegnanie

przez L:) 08 sty 2012, 15:44
dominika92, Nadstawiłabyś potem w sądzie karku za czyjąś głupotę?
L:)

Pożegnanie

przez Aoi 08 sty 2012, 15:44
Myślę, że warto usunąć ten temat gdyż może budzić autorce nieprzyjemne skojarzenia, co nie jest zbyt dobre. Proponuje założyć za to świeży.
Aoi

Pożegnanie

przez *Wiola* 08 sty 2012, 15:46
Ja proponuję wstrzymać się od oceniania. Zrobiła co zrobiła, widocznie potrzebowała chociażby zainteresowania właśnie. Każdy z nas ma za sobą podobne "akcje", więc bądźmy wyrozumiali. Nie zrobiła tego dla zabawy, a gdyby była w dobrej kondycji psychicznej i byłaby w stanie trzeźwo ocenić to po prostu sytuacja takowa by nie zaistniała.
Moderator

Pożegnanie

przez dogomaniaczka 08 sty 2012, 15:47
Aoi, tym się zgodzę, pojawiają się zbyt głupie komentarze, które tylko zaszkodzą.

L:), sorry ale to nie jest talk show że sobei będziemy dyskutować, nie masz nic lepszego do roboty? Co Ci po tym? :roll:
To nie temat do dyskusji, czy zrobiła słusznie czy nie..
również uważam, że temat powinien zostac usunięty bo robi się nieprzyjemnie i nikomu to nie pomoże, a może bardzo zaszkodzić...

Pożegnanie

przez nextMatii 08 sty 2012, 15:48
L:) przestan glupoty wypisywac!
Dobrze ze jej nic nie jest ze jest ok
bo na zawał tu zejde..
nextMatii

Pożegnanie

przez Aoi 08 sty 2012, 15:50
Och dokładnie, to jest to, o czym pisałem już wcześniej, osoba, która pisze o tym na forum z pewnością ma cel jakim jest znalezienie zainteresowania i pomocy od innych, to zupełnie naturalne, że sięga po coś, co jest dla niej deską ratunkową. Moim zdaniem dobrze zrobiła, bo w ten sposób dała sobie czas na zastanowienie nad tym, co planuje zrobić w efekcie uniknęła największego błędu w życiu.

Zaś komentarze, szykanujące ją, że postawiła kogoś na nogi, są żałosne i bezsensowne.
Aoi

Pożegnanie

przez nextMatii 08 sty 2012, 15:52
To nie jest ocenianie,ale fakty
Najwazniejsze ze nic zlego sobie nie zrobila...moze to wszystko jej pomoglo przetrwac...
nextMatii

Pożegnanie

przez dogomaniaczka 08 sty 2012, 15:53
dyskusja jej nie pomoże, czy można temat zablkować tak, żeby nikt nie miał możliwości wypowiadania się? Bo to jest zbędne...i może zaszkodzić..wiadomo są tu różni ludzie..niektórzy nie myślą co piszą, a potem się to różnie kończy.

Administracjo?

Pożegnanie

przez L:) 08 sty 2012, 15:54
dominika92, nextMatii, ale o co wam chodzi, wyraźnie stwierdziłem - temat powinien zostać od razu zamknięty i zawiadomiony policji. Kto tutaj robi kilka stron talk show chyba dobrze widać.
L:)

Pożegnanie

przez *Wiola* 08 sty 2012, 15:54
Ta dyskusja do niczego nie prowadzi, tymczasowo zamykam temat. Nie widzę powodu do usuwania.
Moderator

Sortuj wg