Chora ambicja

Inne zaburzenia.

Chora ambicja

przez olaplu 05 sty 2012, 20:13
Witam
Od jakiegoś czasu tzn.jak skończyłam gimnazjum,mam chyba ambicje ,ale to jest chora ambicja.Kiedyś wystarczało mi dwa,byle by zdać i z głowy.A teraz albo jestem najlepsza albo jestem nic.Chcę mieć z wszystkiego piątki,najlepiej się uczyć,nie mam jednak do tego zdolności.Zawsze miałam 2,3 czasem 4.Problem w tym,że nie żebym nie chciała się uczyć.Ostatnio na spr z ostrosłupów uczyłam sie tydzień,wszystkie zadania przeliczyłam i co na spr.2 wszystko pomieszane.Najgorsze jest to,że wszystko chcę zrobić dla kogoś.Chcę skończyć szkołę dla rodziców,chcę zdać maturę dla rodzićów,chcę iść na studia dla rodziców:(,chcę napisać spr na 5 dla nauczyciela żeby mnie pochwalił,ale nie dla siebie ja nawet bym nie musiała zdawać matury czy iść na studia,bo nie robię tego dla siebie.

Chora ambicja

przez Pasman 08 sty 2012, 09:15
Najprawdopodobnie ostatnio kiepsko się czujesz i dlatego zależy ci żeby cię pochwalili.
Wszystkie wymienione tutaj porady moga byc nieprawidłowe. Stosujesz na własne ryzyko !

Chora ambicja

przez wiejskifilozof 17 sty 2012, 21:50
Ja odwrotnie , w szkole cieszyłem się z 3 , moja ambicja nie istnieję . Nie ma jej .

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg