Problem z pracą

Inne zaburzenia.

Problem z pracą

przez Core 07 gru 2011, 20:35
Witam, na początek chciałem wszystkich przywitać, jest to mój pierwszy post na tym forum. Mam 20 lat, zrezygnowałem ze studiów ponieważ sobie nie radziłem. Obecna sytuacja, zmusza mnie do podjęcia pierwszej pracy, przynajmniej do nowego roku akademickiego. Problem w tym, że ja nie widzę siebie w żadnej pracy. Jestem introwertykiem, a to dodatkowo nie pomaga. Myślałem żeby poszukać czegoś w galerii handlowej, ale sama myśl o tym że miałbym komuś coś doradzać w zakupie, jak nigdy tego nie robiłem mnie przeraża. Nawet boję się iść do byle jakiego sklepu i zostawić cv...

Problem z pracą

przez *Monika* 07 gru 2011, 20:48
Core, Witaj na forum.
Czy leczysz się u kogoś z powodu swoich trudności?
Mam na myśli terapię/psychiatrę.
Obrazek
Główny Moderator

Problem z pracą

przez Core 07 gru 2011, 20:51
Nie, nie chodzę na żadne terapie. Kiedyś z 2-3 lata temu byłem na paru wizytach u psychologa i to wszystko.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Problem z pracą

przez Laima 07 gru 2011, 21:02
Core, po skończonym LO i bez praktyki nie masz zbyt dużego wyboru,zacznijmy od tego ;) czy mylę się i masz jakiś wyuczony zawód?
Laima

Problem z pracą

przez Core 07 gru 2011, 21:12
Skończyłem technikum, z tytułem technika ekonomisty.

Problem z pracą

przez pati251 08 gru 2011, 01:05
zaczynalam prace w twoim wieku mniej wiecej..nie mialam pojecia czym jest praca i co chce robic..moja historia z praca zaczela sie od stazu..na rozmowie z doradca zawodowym powiedzialam,ze jest mi wszystko jedno gdzie bede..ze chce zdobyc doswiadczenie..ze studiuje..ale glownie chce pracowac..i tak trafilam na staz do hurtowni..potem ze wzgledu na doswiadczenie(staz) do kolejnej na zastepstwo..jednak z zastepstwa ktore mialo trac max 2lata zrobilo sie 5..teraz ze wzgledu na wczesniejsze doswiadczenie..pracuje takze w telemarketingu..takze jestem po technikum ekonomicznym(aktualnie III rok studiow na kierunku pedagogicznym)...tazke doradzam ci poszukac pracy na poczatek gdziekolwiek aby zdobyc doswiadczenie..o moim juz ponad 7letnim doswiadczeniu zdecydowal przypadek..a moze pomoc doradcy w urzedu pracy..albo popytaj ludzi na czym polega ich praca co robia itp..ja czuje sie dobrze w sprzedazy w pracy z ludzmi..gdziekolwiek by to bylo..hurtownia..sklep.."sluchawki"..
live is brutallllllllllllllll......

Problem z pracą

przez Asteckax3 08 gru 2011, 02:19
A po skończeniu liceum profilowanym : kształtowanie środowiska mam wielkie G

Problem z pracą

przez uht 08 gru 2011, 11:27
moja historia z praca zaczela sie od stazu..na rozmowie z doradca zawodowym powiedzialam,ze jest mi wszystko jedno gdzie bede..ze chce zdobyc doswiadczenie..ze studiuje

A jak mozna sie spotkac z takim doradca?
Czas może się posuwać przybierając nieregularne kształty.
uht

Problem z pracą

przez ekspert_abcZdrowie 08 gru 2011, 15:04
uht, z doradcą zawodowym można umówić się w każdym urzędzie pracy. Poza tym, wiele szkół średnich, szczególnie w klasach maturalnych, organizuje spotkania dla maturzystów z doradcą zawodowym, który mógłby im pomóc w wyborze dalszej ścieżki edukacyjno-zawodowej.
Psycholog

Problem z pracą

przez carlosbueno 08 gru 2011, 15:16
Wiele lat temu miałem styczność z takim doradcą - żenada, to co mówiła to albo wiedziałem albo było kompletnym nonsensem. Może akurat źle trafiłem ale nic mi to nie dało, a cały ten urząd pracy to zwykła kpina niepotrzebna nikomu biurokracja której celem jest chyba dawanie zatrudnienia jej pracownikom.
Największy Forumowy Maruda

Sortuj wg