Kobieca osobowość chłopaka - wada czy zaleta?

Inne zaburzenia.

przez pakamera 21 lis 2011, 14:32
Pytanie do kobiet. Czy bycie chłopakiem i posiadanie bardziej żeńskiej osobowości i zainteresowań to wg. was zaleta czy wada?

Interesuje mnie zdrowe odżywianie, medycyna naturalna, rozmowy o życiu niż o piłce, samochodach. Chyba jedynym moim typowo męskim hobby to kulturystyka.

Ogólnie to mam bardziej żeńską osobowość. Potrafię słuchać, chyba jestem empatyczny, miłość to miłość, sex to sex a nie egoistyczne zaspokojenie swoich rządz.

przez shinobi 21 lis 2011, 14:37
A ten jak szuka dziewczyny. ;)

przez tahela 21 lis 2011, 14:37
no zaleta bardziej :D
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez pakamera 21 lis 2011, 15:14
A ten jak szuka dziewczyny. ;)
Jeszcze nie szukam, ale pytam się dlatego, bo nie wiem czy kobiety wolą męskiego czy takiego kobiecego. Na szczęście wyglądu nie mam kobiecego :mrgreen:

przez kornelia_lilia 21 lis 2011, 15:18
pakamera, zgadzam się z tahelą, że to zdecydowanie zaleta, choć tak, jak w każdym aspekcie życia wskazany jest umiar.
Najtrudniej jest widzieć słońce… wierzyć w słońce i nie czuć ciepła. /H. Poświatowska/
Nigdy, nigdy nie żałuj, że zrobiłaś cokolwiek, jeśli robiąc to, byłaś szczęśliwa /Dorotea de Spirito/

przez pakamera 21 lis 2011, 15:33
Czy to w ogóle jest jakieś zaburzenie? :lol: Bo to dziwne i niezbyt częste zjawisko, być fizycznie i czuć się mężczyzną, ale mieć kobiecą osobowość i zainteresowania.

wskazany jest umiar.
Czyli? Innym sportem niż kulturystka, motoryzacją, wędkarstwem się nie zainteresuję, bo to nudne :oops: Osobowości też nie zmienię całkowicie, jednak najbardziej przydałaby mi się cecha jaką jest pewność siebie.

przez kornelia_lilia 21 lis 2011, 15:40
pakamera napisał(a):Czy to w ogóle jest jakieś zaburzenie?

jak dla mnie nie.

:lol: Bo to dziwne i niezbyt częste zjawisko, być fizycznie i czuć się mężczyzną, ale mieć kobiecą osobowość i zainteresowania.

dlaczego? jesteś zapewne wrażliwą osobą i przyznajesz się do tego, to nic złego.
Ja np. lubię futbol czy motoGP, ale czy to znaczy, że jestem przez to mniej kobieca? Oczywiście, że nie.
W dzisiejszych czasach to, co męskie i kobiece się zaciera. Najważniejsze być w zgodzie ze sobą i nikogo nie udawać.

Chyba nie chcesz zmienić płci?
Najtrudniej jest widzieć słońce… wierzyć w słońce i nie czuć ciepła. /H. Poświatowska/
Nigdy, nigdy nie żałuj, że zrobiłaś cokolwiek, jeśli robiąc to, byłaś szczęśliwa /Dorotea de Spirito/

przez pakamera 21 lis 2011, 15:47
Nie chcę.

przez Zmęczonyyy 21 lis 2011, 17:58
Jeszcze nie szukam, ale pytam się dlatego, bo nie wiem czy kobiety wolą męskiego czy takiego kobiecego. Na szczęście wyglądu nie mam kobiecego
Pytanie powinno brzmieć raczej, czy więcej kobiet woli męskich facetów, czy tych zniewieściałych. Na pewno są i takie i takie, ale chyba przeważają te pierwsze.
Zmęczonyyy

przez pakamera 21 lis 2011, 19:07
Słowo zniewieściały bardziej mi się kojarzy z wyglądem, niż osobowością czy zainteresowaniami. Jeśli chodziło ci o te drugie rzeczy, to ile można mieć tych żeńskich cech, by nie być zniewieściałym? Tylko nie mów mi, że żadnej, bo wysoce wątpię czy kobiety by takiego porządaył. :mrgreen:

przez Zmęczonyyy 21 lis 2011, 19:17
Nie wiem, nie znam się :D :bezradny:
Każdy to postrzega indywidualnie, jedna powie ci, że dla niej jesteś ok, inna obdarzy cię uśmiechem politowania ;) Wszystkim nie dogodzisz, każda ma swój gust.
Zmęczonyyy

przez Artemizja 21 lis 2011, 20:39
Moim zdaniem posiadanie kobiecych cech charakteru( o ile mozna to tak nazwać),to znaczy wrażliwości i umiejętności rozmawiania o życiu,dziala wyłącznie na korzyść mężczyzny.Dobrze jest miec partnera do rozmowy,który potrafi słuchać i stara się zrozumieć.Dla mnie jest to ogromną zaletą.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez carlosbueno 21 lis 2011, 20:56
ja nie jestem ani męski ani kobiecy czyli nie mam żadnych zalet. Wiele razy słyszałem że jestem mało męski, ale zniewieściały też na pewno nie jestem. Z męskich rzeczy to tylko sportem się interesuje, nie znam się na samochodach, mechanice, naprawach, komputerach jestem niezdecydowany i łagodny czyli słowem niemęski.
Z drugiej strony sprzątać, gotować też nie lubię i jestem straszliwym bałaganiarzem czyli kobiecy też nie jestem wg stereotypów.
Największy Forumowy Maruda

Sortuj wg