coś ze mnie jeszcze będzie?

Inne zaburzenia.

przez lukecls 09 lis 2011, 23:15
Witam, chyba nadszedł czas gdy muszę się zwrócić o jakąś pomoc, bo sam nie daje sobie rady.Od czego by tu zacząć... Od kilku-letniego związku czasem szczęśliwego mniej lub bardziej, ale pełnego uczuć który rozpadł się ponad pół roku temu, powiedziała że mnie już nie kocha, nie chce być w w związku itp, nieistotne, zupełne zaskoczenie.Na początku była zabawa na przekór sytuacji, poznawanie nowych kobiet, po niedługim czasie zrobiło się tylko smutno. Przez ten czas coraz bardziej mam na wszystko wyj$#@, i to jest taki moment w którym robie rachunek, nie mam już przyjaciół bo nikt chyba nie chce patrzeć na wiecznie smutnego człowieka, piję, degradacja w pracy, jakieś ataki naburmuszenia czy złości. Nic mnie nie napędza a robi się coraz gorzej, zupełny brak mocy do czegokolwiek bezsilność. Kilka tyg temu próbowałem w grupach wsparcia AA, bo podobno jestem DDA, ale tam się nie odnalazłem. Skoro nic nie sprawia przyjemności nie ma radości życia, a swoją przyszłości widzę naprawdę czarno to co można zrobić? Jak odnaleźć sens?

przez Sabaidee 09 lis 2011, 23:20
lukecls, najpierw trzeba odstawić alkohol, później uporać się z anhedonią, następnie poszukać w głowie jakichś zainteresowań i na końcu je rozwijać. Witaj na forum.
Sabaidee

przez Laima 09 lis 2011, 23:23
Sabaidee napisał(a):lukecls, najpierw trzeba odstawić alkohol, później uporać się z anhedonią, następnie poszukać w głowie jakichś zainteresowań i na końcu je rozwijać. Witaj na forum.

j.w.
możesz iść do lekarza,żeby Ci zapisał leki które Ci w tym pomogą.

Również witam
Laima

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pasman 12 lis 2011, 21:08
Witaj.
Z tego co kojarze dda i aa są niekompatybilne, dda jest bliższe współuzależnieniu czyli al-anon.
Wszystkie wymienione tutaj porady moga byc nieprawidłowe. Stosujesz na własne ryzyko !

Sortuj wg