Inni mogą .

Inne zaburzenia.

Inni mogą .

przez Sabaidee 11 lis 2011, 09:35
detektywmonk, przynajmniej nikt Ci nie zarzuci, że jesteś monotematyczny :D
Sabaidee

Inni mogą .

przez kornelia_lilia 11 lis 2011, 11:42
detektywmonk,
Słuchaj, naprawdę przejmujesz się tematyką prowadzonych przez siebie konwersacji? Czy od tak rzuciłeś luźny temat na forum?

Wracając do Twojego pierwszego postu w wątku tym szukasz rozwiązania dlaczego w przeciwieństwie do rówieśników nie podejmujesz się poważnych dorosłych tematów? Przecież nikt Ci ich nie zabrania. Z pewnością zdajesz sobie sprawę, iż Twój infantylizm i niepełnosprawność umysłowa wpływają na to, jakim jesteś człowiekiem oraz na to, w jaki sposób otoczenie Cię odbiera.

Nie odpowiedziałeś na moje wcześniejsze pytanie, czy się denerwujesz albo krępujesz w czasie tych rozmów. Ja w wypadku sytuacji dla mnie mocno stresującej, jak choćby podczas rozmowy kwalifikacyjnej zaczynam mówić szybko, niewyraźnie i boję, się że palne jakieś głupstwo, a starając się o pracę wymagającą permanentnego kontaktu z ludźmi jest to niewątpliwie poważny problem :-|

Skoro dużo czytasz, zakładam, iż masz dość bogaty zasób słownictwa, który zdecydowanie ułatwia swobodne prowadzenie rozmów. To na pewno jest duży plus.
Najtrudniej jest widzieć słońce… wierzyć w słońce i nie czuć ciepła. /H. Poświatowska/
Nigdy, nigdy nie żałuj, że zrobiłaś cokolwiek, jeśli robiąc to, byłaś szczęśliwa /Dorotea de Spirito/

Inni mogą .

przez Sabaidee 11 lis 2011, 13:02
kornelia_lilia napisał(a):A na jakiej podstawie wysuwasz takie przypuszczenie?

To nie przypuszczenie... Ja bujam się z poczuciem odrzucenia, więc nieustannie różne pomysły przychodzą mi do głowy i nieustannie muszę się upewniać. Tzn. nie do końca "nieustannie" - do czasu aż dojdę do wniosku, że należy zniknąć.
Sabaidee

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Inni mogą .

przez kornelia_lilia 11 lis 2011, 14:47
Sabaidee napisał(a):
kornelia_lilia napisał(a):A na jakiej podstawie wysuwasz takie przypuszczenie?

To nie przypuszczenie... Ja bujam się z poczuciem odrzucenia, więc nieustannie różne pomysły przychodzą mi do głowy i nieustannie muszę się upewniać. Tzn. nie do końca "nieustannie" - do czasu aż dojdę do wniosku, że należy zniknąć.

Co do mojej osoby, jasno i klarownie była mowa o awersji do czatów, nic poza tym. Choć nie ukrywam, że jest kilku użytkowników, którzy mnie czasami irytują. Ale w żadnym wypadku Ty do nich nie należysz.
Nie znam Twojej sytuacji dość dobrze, więc nie mam prawa komentować poczucia odrzucenia. A poza tym nie chcę pisać banałów. Choć mogę się domyślać jak bardzo to boli, przyćmiewa radość życia. I ja też często się z tym poczuciem bujam na co dzień. Raz słusznie a raz nie.
Najtrudniej jest widzieć słońce… wierzyć w słońce i nie czuć ciepła. /H. Poświatowska/
Nigdy, nigdy nie żałuj, że zrobiłaś cokolwiek, jeśli robiąc to, byłaś szczęśliwa /Dorotea de Spirito/

Inni mogą .

przez wiejskifilozof 11 lis 2011, 15:03
Rozmawiam tylko z tymi , co znam .Wtedy się nie denerwuję .Jestem zły , bo nie umiem rozmawiać poważnie .

Inni mogą .

przez kornelia_lilia 11 lis 2011, 15:22
detektywmonk,
nie da się wszystkiego zmienić. A co tzn. 'nie umiem'? Co Cię blokuje?

Swoją drogą ludzie poważni z reguły są nudni. Zamiast być alfą i omegą lepiej być pogodnym, optymistycznie nastawionym do życia i innych ludzi ludkiem, który świetnym dowcipem albo jakąś gafą potrafi rozwiać czarne chmury.

Inni mogą .

przez wiejskifilozof 11 lis 2011, 20:26
Rozmowa o kanibalizm wchodzi w grę ?

Inni mogą .

przez kornelia_lilia 11 lis 2011, 20:55
detektywmonk, żartujesz sobie? Chciałabym słyszeć Twoją rozmowę. Zapewne jest tak rozwinięta, jak Twoje posty na forum.
Szkoda, że nie odp. na pytania.

Inni mogą .

przez wiejskifilozof 12 lis 2011, 11:16
Na pytania odpowiadam , a nie umiem pisać poematów . Co mnie blokuję , zawsze taki byłem .

Inni mogą .

przez kornelia_lilia 12 lis 2011, 13:47
detektywmonk, to po co w takim razie, zawracać sobie głowę czymś, co i tak nie zmienisz?
Nie na wszystkie pytania.

Inni mogą .

przez wiejskifilozof 13 lis 2011, 09:27
Czyli dać se siana z tym i się nie martwić ?

Inni mogą .

przez kornelia_lilia 13 lis 2011, 10:58
detektywmonk, no jasne. Lepiej skupić uwagę nad udoskonalaniem swoich umiejętności, poszerzaniem swojej wiedzy i mieć do tego wszystkiego jeszcze spory dystans.
Lepiej być gościem, który potrafi śmiać się z samego siebie, ze swoich niedociągnięć aniżeli chodzącą encyklopedią, która reprezentuje głownie zarozumialstwo i odpycha tym samym innych od siebie.

Inni mogą .

przez wiejskifilozof 14 lis 2011, 09:02
No to mnie uspokoiliście .

Inni mogą .

przez kornelia_lilia 14 lis 2011, 11:56
detektywmonk napisał(a):No to mnie uspokoiliście .

;) Nie przejmuj się bzdurami, szkoda życia.

Sortuj wg