Inni mogą .

Inne zaburzenia.

Inni mogą .

przez wiejskifilozof 06 lis 2011, 15:40
Dlaczego , ja jak inni ludzie w moim wieku nie mogę rozmawiać na poważne dorosłe tematy ? Dlaczego pisząc do 40 letniej koleżanki ( inna strona ) zadaję jej durne pytanie co by było , gdyby to Hitler wojnę wygrał .Pytam w realu znajomych czy lubią horrory . To są tematy dla 14 latka , nie dla faceta w wieku lat 34 .Ale ja nie umiem inaczej .

Inni mogą .

przez ewaryst7 06 lis 2011, 15:52
Skąd pomysł , że są to tematy dla 14latka? ktoś Ci to powiedział?

Inni mogą .

przez wiejskifilozof 07 lis 2011, 09:44
Widzę jak moi rówieśnicy rozmawiają ,żaden gość po 3o nie porusza tematu , lubisz pomarańczę , lub oglądałeś wczoraj Ojca Mateusza .

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Inni mogą .

przez Noopii 07 lis 2011, 10:13
detektywmonk,mylisz się ja takie tematy poruszam..jestem w twoim wieku i nie widzę w tym nic dziecinnego.
Noopii

Inni mogą .

przez brak uczuć 07 lis 2011, 19:15
Pewnie nie masz własnej rodziny stąd nie dotyczą Cię problemy, że dziecko ma własnie rotawirusa, a drugie przyniosło ze szkoły jedynkę, a żonie wykryli guza na piersi itd itp. W pewnym wieku zycie singli i osób zamężnych zaczyna się straaasznie róznic.
Ja myślę, że ważniejsze jest to czy Ty sam czujesz się dobrze interesując się horrorami itd.
Mnie by to pytanie o Hitlera nie dziwiło pod warunkiem, że miałbyś sam na ten temat jakieś wlasne przemyslenia, a nie tylko oczekiwał odpowiedzi.
I naprawdę - o ile postępujesz moralnie to reszta jest tylko kwestią tego czy Tobie samemu z sobą dobrze. Jeśli tak - być może masz oryginalną osobowość i wszystko. Jeśli nie - zawsze możesz pójść do psychologa/psychoterapeuty/księdza/ jakiegoś innego doradcy.
Jeśli uważasz,żeTwoje pytania są głupie i brak CI wiedzy, to możesz więcej czytać, oglądać programy popularnonaukoe, zapisać się do jakiejś szkoły czy na kurs.Tyle.
brak uczuć

Inni mogą .

przez wiejskifilozof 08 lis 2011, 08:48
Dzieci nie mam , u psycholog też pytam jej , czy ogląda Taniec z Gwiazdami , czy lubi kaszankę .

Inni mogą .

przez shinobi 08 lis 2011, 08:50
detektywmonk, zdecydowanie dramatyzujesz. Myślę, że znaczną większość - mnie na pewno! - bardziej interesuje TzG, kaszanka i inne pierdoły, niż tzw. "poważne tematy".

Inni mogą .

przez wiejskifilozof 08 lis 2011, 09:56
Tak myślisz , czy ja wiem . Może fakt .

Inni mogą .

przez Noopii 08 lis 2011, 10:40
detektywmonk,dramatyzujesz nie powinieneś się martwić nie masz czym zapewniam,gadam o byle czym o wszystkim i o niczym nawet do głowy by mi nie przyszło przejmowanie się tym.
Noopii

Inni mogą .

przez Laima 08 lis 2011, 12:05
detektywmonk, czy jest tak,że pod wpływem stresu,napięcia,skrępowania stajesz się "głupkiem"?
Dla mnie to bliskie,znam to z autopsji i wiele osób takich znam.
Jeśli to pasuje do Ciebie poszukaj pomocy psychologa.
Laima

Inni mogą .

przez pannaAlicja 08 lis 2011, 13:26
A ja się zastanawiam, czy zależy Ci wtedy na odpowiedzi czy może zaczynasz od takich pytań, bo boisz się ciszy i chcesz mówić cokolwiek, niż nie mówić wcale.
Życie nie jest problemem do rozwiązania...
jest realnością, którą warto doświadczać

Inni mogą .

przez Laima 08 lis 2011, 16:07
PannaZdruzgotana napisał(a):A ja się zastanawiam, czy zależy Ci wtedy na odpowiedzi czy może zaczynasz od takich pytań, bo boisz się ciszy i chcesz mówić cokolwiek, niż nie mówić wcale.

zgodzę się z tym,że to może być przyczyna.

detektywmonk
Na ile pasuje to do Ciebie?
Laima

Inni mogą .

przez Zmęczonyyy 08 lis 2011, 16:35
Dlaczego , ja jak inni ludzie w moim wieku nie mogę rozmawiać na poważne dorosłe tematy ?

Tylko nie próbuj udawać ;-) poważnego.
Daj sobie spokój z "poważnymi, dorosłymi tematami" :D, na co to komu, ludzie rozmawiają o tym co ich dotyczy, o pracy, rodzinie, planach, chorobach, rozrywkach, nikt się za bardzo nie sili, żeby wychodzi 'dorosło' i poważnie.
Zmęczonyyy

Inni mogą .

przez HankaPrywatnie 08 lis 2011, 17:21
DetekrywMonk, ja tam mam podobnie jak Ty. Czasem zadaję durnowate pytania ni z gruszki ni z pietruszki w stylu: Lubisz chomiki? A wolisz je od szczurów? Często też nagle wybucham gromkim śmiechem, zdawałoby się zupełnie bez powodu. Kiedy osoba przebywająca w moim towarzystwie pyta mnie, z czego się śmieję, nie chcę powiedzieć, bo wiem, że ją nieszczególnie będzie śmieszyć sposób w jaki miesza herbatę albo trzyma dłonie w kieszeniach... Z tego powodu parę osób zarzuciło mi infantylizm i nieadekwatne zachowanie, ale tym to akurat najmniej się przejmuję. Ja to rozumiem jako wyładowanie wewnętrznego napięcia.

Sortuj wg