dzieciowstręt / dzieciofobia

Inne zaburzenia.

przez paradoksy 23 paź 2011, 19:52
kicikici, przyhamuj.. chamsko bronisz swojego zdania. Wnioskuję że wg Ciebie każdy ma prawo mieć swoje zdanie, ale inne niż Twoje to już nie bardzo można mieć.. :roll:
paradoksy

przez Amon_Rah 23 paź 2011, 19:54
Teraz ja napisze SPOKóJ!!!!
ObrazekObrazekObrazekObrazek
KOCOBO JE CPБИЈА!

przez kicikici 23 paź 2011, 19:56
Ja sie dziwie ze moderatorka pisze takie rzeczy!!! Nie widzisz roznicy ale mniejsza oto ja przynajmniej ja widze i widze co tu siedzieje:) wtedy kiedy ja sie bronie jest namnie atak, wtedy kiedy ktos napisze cos nie wporzadku jest namnie atak...ale przynajmniej ja jestem swiadoma tego co sie dzieje.

zegnam.

█▄█ █▀█ ▀█▀
█▀█ █▄█ ♥█ giяℓ

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez *Monika* 23 paź 2011, 20:02
kicikici, Możesz mieć swoje zdanie. Nikt nie zakazał Tobie nie mieć swojego punktu widzenia.
Rozgranicz dwie sprawy:
- swój pogląd
- sposób przedstawiania swojego zdania/poglądu

Chodziło o Twój niegrzeczny ton wypowiedzi.
Rozumiesz już?
Obrazek
Główny Moderator

przez paradoksy 23 paź 2011, 20:03
kicikici, a weź wyjdź na chwilę z siebie, stań obok i poczytaj to co piszesz. Jak ktoś się z Tobą nie zgadza (a ma takie prawo) od razu wyciągasz jakieś znane fakty nt. danej osoby i stosujesz chwyt poniżej pasa, co jest uwłaczające wręcz, a damie nie przystoi.
Co ma do tego bycie moderatorką? To chyba wasze ulubione zdanie. "moderator to, moderator tamto".. zaczyna mnie to nudzić.

oczywiście w przypadku ostatniego posta również musiałaś zastosować jakiś chwyt, w tym wypadku fakt, że jestem moderatorką, co oczywiście działa na Twoją niekorzyść, gdyż źle wypadasz na tle innych, kiedy moderator zwraca Ci uwagę.

Proponuję zastanowić się nad swoim systemem wartości, bo ewidentnie masz to megazachwiane.

próbowałam być wyrozumiała, ale wobec chamstwa nie będę.
paradoksy

przez Kiya 23 paź 2011, 20:11
kicikici, rozumiem Twoje oburzenie, ja też poczułam się parę razy mocno urażona w tym temacie, ale dziewczyny mają rację - "trochę" Cie poniosło ze słowami... Wiesz przecież, że jesteśmy po tej samej "stronie", więc jeżeli i ja myślę, że przesadziłaś, to chyba widzisz, że to nie jest atak... No już, nie denerwuj się :)
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

przez marcja 23 paź 2011, 20:39
Kiya napisał(a):
A przeszło Ci przez myśl, że może po prostu lubimy cynizm i czarny humor? Mam tu na myśli głównie wypowiedzi swoje i Alienated.

Nie przeszlo, poniewaz ani Ty ani Alienated nie pisaliscie, ze to Wy byscie pomogli zwierzeciu, a nie dziecku tylko Alienated wspominal o komentarzach, ktore czytal. I mysle, ze mogly one byc napisane bardzo serio...Do nich sie odnosilam

Kiya napisał(a):Nie cierpię psich kup. Uwielbiam motyw z Dnia Świra na ten temat... Jak kto widział, to wie ;) I znowu - cynizm i czarny humor.

Ale to do Laili. To ona pisala, ze dzieci nie lubi, m.in dlatego, ze w autobusie dziecko moze narobic w pieluche i bedzie smierdziec. A tymczasem sama ma kilka psow, ktorych g...o pewnie pachnie tulipanem i bratkiem ;)

Ogolnie mam wrazenie, ze dzieci nie lubia glownie te osoby, ktore nie maja z nimi bezposredniego kontaktu, nigdy nie przebywaja z dziecmi sam na sam, nie czuja sympatii dzieci i ich przywiazania do nich. Ja ten kontakt mam i wiem, ze opisane przeze mnie cechy dzieciece nie pochodza z bajki, jak ktos sugerowal :)
Co do zamieszczania zdjec dzieci w avatarach, to czasem same matki sie z tego smieja (tj. z innych matek)

przez kicikici 23 paź 2011, 20:45
nie zgadzam sie z wami:) moderator to nie autorytet-tez robi bledy...

koniec dyskusji ja tez nie toleruje chamstwa i odpowiedzialam niech bedzie "tym samym"

niech bede zachwiana, zaburzona ale swoje zdanie mam.

█▄█ █▀█ ▀█▀
█▀█ █▄█ ♥█ giяℓ

przez Kiya 23 paź 2011, 21:16
marcja napisał(a):Ale to do Laili. To ona pisala, ze dzieci nie lubi, m.in dlatego, ze w autobusie dziecko moze narobic w pieluche i bedzie smierdziec. A tymczasem sama ma kilka psow, ktorych g...o pewnie pachnie tulipanem i bratkiem ;)

Wiem, że do niej, ale wypowiedzieć się można ;)

marcja napisał(a):Ogolnie mam wrazenie, ze dzieci nie lubia glownie te osoby, ktore nie maja z nimi bezposredniego kontaktu, nigdy nie przebywaja z dziecmi sam na sam

Bo widzisz, podejrzewam, że to działa tak, że są ludzie, którzy od zawsze dzieci uwielbiają i piszczą na ich widok jak oszalałe (jak wszystkie moje równieśnice już za młodych lat), i tacy, którzy doceniają je w taki sposób jak opisałaś.[/quote]
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

przez *Monika* 23 paź 2011, 21:18
_wovacuum_ napisał(a):Monika1974, bardzo mi siè podoba Twoje podejscie do dzieci :D moja Nikola miala takà panià dyrektor w przedszkolu-do dzisiaj wspomina jà bardzo cieplo i z rozrzewnieniem :105:

:D :D :D
Obrazek
Główny Moderator

przez Noopii 23 paź 2011, 21:33
Przepraszam..wiem każdy ma prawo do swojej opini,ale w taki sposób pisać o dzieciach..jestem facetem..ale nie rozumiem..jak kobiety mogą w ten sposób.Każdy człowiek zasługuje na szacunek od 0-100.
Noopii

przez _wovacuum_ 23 paź 2011, 21:40
Owszem jak maluszek zrobi kupkè to smierdzi-wystarczy go umyc,napudrowac pupè i po klopocie. :D .dziewczyny,zyczè wam z calego serca aby wasze relacje i podejscie do dzieci siè zmienilo-dziecko to cud :105:

przez Laima 23 paź 2011, 23:14
Ja nie napisałam ,że "nie lubię dzieci bo robią kupy.Dzieci z którymi miałam dłuższy kontakt zaszczycały mnie abym podtarła im pupcie. W autobusie tak mam ,że lubię ciszę i tylko dźwięk podskakującego autobusu na dziurach oraz silnika.Przeszkadza mi dosłownie wszystko:rozmowy ,kiedy ktoś je.Taka księżniczka jestem .... :oops:
Dzieci lubię czy nie lubię ,ja ich po prostu akceptuje i szanuje
Dziecko to człowiek i mam takie samo podejście.Ludzi również nie mogę powiedzieć czy lubię cy nie ,również akceptuję i szanuje.

Psiaki racja kocham,ale nie wiem czemu.Wiem ,że robią śmierdzące kupy. ;)
Laima

przez _wovacuum_ 23 paź 2011, 23:22
Laima, kupa jak kupa,kazda smierdzi :mrgreen:

Sortuj wg