Problem ... nie wiem co robić...

Inne zaburzenia.

przez mateusz21 15 paź 2011, 18:17
Witam

Jestem nowy na forum, od dłuższego czasu , żyję w letargu... nie jestem wstanie robić cokolwiek, jestem wypalony, nawet zmuszanie się już mi nie wychodzi, trwa to już pewnie od 2,3 lat może krócej nie wiem, co więcej jestem bardzo nerwowy, chaotyczny, nie jestem wstanie się skoncentrować, pamięć mi się znacznie pogorszyła, zapominam, jestem rozkojarzony, zestresowany, cały czas odczuwam lęk, jakiś strach, mam problemy z nawiązywaniem z ludźmi kontaktów przez to, boję się ich opinii... Nie wiem co robić... co się ze mną dzieje, proszę o pomoc, do kogo mam się udać?

przez *Monika* 15 paź 2011, 18:56
mateusz21, Witaj!
Możesz zarejestrować się do Poradni Zdrowia Psychicznego do psychiatry i poprosić o skierowanie na terapię. Wtedy będzie na NFZ, darmowa.
Możesz też udać się prywatnie do psychoterapeuty, nie potrzebujesz skierowania, ale sesje są płatne.
Ja chodzę prywatnie od dwóch lat.
Czy masz jakieś pasję? Zainteresowania?Uczysz się?
Obrazek
Główny Moderator

przez mateusz21 16 paź 2011, 18:21
Studiuje... pasje ... brak, zabijam raczej czas , staram się nie dołować, nie myśleć, oglądam filmy.
Nie mogę się zmobilozować, chyba, do momentu aż uczucie stresu itd jest bardzo silne...

-- 17 paź 2011, 10:10 --

Nie wiem co z tym robić... psychiatra? to dostanę jakieś leki:? psychotropy?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg