Osoba-klon

Inne zaburzenia.

Osoba-klon

przez Sookol123 17 wrz 2011, 21:19
Do mojego życia parę lat temu wtargnęła pewna osoba. Najpierw byliśmy kolegami, a potem ta koleżeńskość przerodziła się w przyjaźń. Od pewnego jednak momentu osoba ta BARDZO :silence: mnie wkurza. Wkurza mnie swoim zachowaniem i charakterem. Czasami mam mu ochotę po prostu j.... walnąć. Ostatnio również zauważyłem, że używa zwrotów, które sam wymyśliłem i w każdej konkurencji, próbuje każdemu pokazać, że jest lepszy, że mu się lepiej powodzi. Jest to dosyć ciężka sprawa, gdyż chodzę z tą osobą do klasy, a szkoły nie zamierzam zmieniać... :evil:
CO MAM ZROBIĆ? :(

Osoba-klon

przez Laima 17 wrz 2011, 22:27
Sookol123, może z tą osobą zwyczajnie porozmawiaj. Powiedz co widzisz i postaw jasno i stanowczo,że to Ci nie odpowiada i nie pozwalasz na takie zachowanie

-- 17 wrz 2011, 22:29 --

ale nie krzykiem,stanowczy ton lepiej działa
ja mówię wtedy lekko ściszonym głosem,spokojnie,ale ten głos nie toleruje sprzeciwu i działa,aż się sama dziwię
Laima

Osoba-klon

przez Sookol123 17 wrz 2011, 23:01
Rozmowa, to wydaje mi się najlepszym rozwiązaniem-choć kilka razy "przejechałem" się na takich rozmowach :( Takie poważne rozmowy miałem z 2-3 osobami w moim życiu. Sytuacja w tej chwili jest taka, że żadna z tych osób się do mnie nie odzywa, choć znaczyły dla mnie dużo w moim życiu... ;(

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg