45 latek a 14 latka

Inne zaburzenia.

45 latek a 14 latka

przez Vian 06 wrz 2011, 12:29
To na pewno nie jest pedofila.

Przykro mi, pedofilia dotyczy dzieci i młodzieży we wczesnym okresie pokwitania. 14 lat to wczesny okres pokwitania.
I nie trzeba odbyć stosunku, żeby mieć skłonności pedofilskie, wystarczą np. fantazje.

Nie jestem od tego, żeby z Tobą dyskutować, matuzalem1980, napisałam co o tym myślę, co moim zdaniem powinieneś z tym fantem zrobić. Nie czekać, aż samo przejdzie, tylko zgłosić się do seksuologa. Dla seksuologa to żadne novum.

A Ty rób co chcesz.

Acha, wisi mi, jak to wyglądało w Polsce w średniowieczu, czy jak to wygląda w Afryce albo w Indiach. Tym bardziej, że takie różnice wieku były źle widziane nawet w średniowieczu, a w Afryce czy Indiach przynajmniej oficjalnie starają się z tym walczyć, chociaż tam dziewczęta na serio dojrzewają dużo wcześniej niż w Europie centralnej. Jesteśmy w XXI wieku w kulturze europejskiej. Finito.
Tu to pedofilia.
"Niewiele można sobie wyobrazić zagrożeń, którym porządny młotek nie mógłby zaradzić."
Lisbeth Salander

45 latek a 14 latka

przez matuzalem1980 06 wrz 2011, 13:01
shinobi napisał(a):Miłość dość łatwo zdusić, więc powinieneś to zrobić,

Jak?
shinobi napisał(a):a nie fantazjować na temat małoletnich.
Nie "fantazjuję", tylko sie zakochałem i to w jednej
shinobi napisał(a):carlosbueno, mówisz, że lubisz 14-sto latki?

Z jakiego powodu piszesz w liczbie mnogiej?
Amon_Rah napisał(a):To, ze w krajach afrykanskich 14-latka uznawana jest za "dorosla" kobiete, nie oznacza, ze uznawana jest za taka w krajach cywilizowanych. Wedlug polskiego prawa dozwolone jest uprawianie seksu z osoba, ktora ukonczyla 15 lat, natomiast tzw. granica umowna jest ukonczenie lat 16-tu. Nie no, ale wybaczcie, stosunek wiekowy 14-45? Nie ma to zadnej racji bytu, tym bardziej, ze matuzalem1980, nigdzie nie napisal, ze jest to milosc ODWZAJEMNIONA. I mysle, ze nie bedzie. Ten stan, jako, ze jest beznadziejny, zarowno prawnie jak i spolecznie, powinien wkrotce przeminac, tylko trzeba to sobie uswiadomic.

Wszystko OK.
Rozumiem, że różnica wieku jest niekorzystna zarówno dla mnie jak i dla niej.
Rozumien, ale kocham.
Jeśli chodzi o kwestie prawne to ten stan jest "beznadziejny" tylko jeszcze rok.
Jeśli rozważamy kwestie społeczne, to formalnie rzecz biorąc stan ten jest beznadziejny jeszcze 4 lata od momentu możliwości podejmowania czynności prawnych czyli od momentu pełnoletności partnerki w takim związku.
Jeśli chodzi o kwestie stopnia ucywilizowania różnych krajów, to według Twoich kryteriów do niecywilizowanych należałoby zaliczyć takie kraje:

[kraj wiek przyzwolenia]
Argentyna 13
Hiszpania 13
Tajlandia 13
Brazylia 14
Japonia 13
Korea Południowa 13
Albania 14
Austria 14
Bośnia i Hercegowina 14
Bułgaria 14
Chile 14
Chiny 14
Chorwacja 14
Macedonia 14
Niemcy 14
Norwegia 14
Szwajcaria 14
Węgry 14
Watykan 13

jaskolka83 napisał(a):dosc specyficzny przypadek
moze jest tak ze nasz kolega pomylil milosc rodzicielska z miloscia ktora darzy sie kobieta i mezczyzna.

Mam własne dzieci i potrafię rozróżnić te rodzaje miłości.
jaskolka83 napisał(a):no bo jak 45letni facet moze zakochac sie w 14letnim dziecku???

Normalnie jak to zazwyczaj bywa - prawie z dnia na dzień.

coś się pomerdało podczas edycji postu, ale nie zmieniam bo jest czytelny

45 latek a 14 latka

przez paradoksy 06 wrz 2011, 13:08
tak czy siak, wizyta u psychologa wskazana. za tym może się kryć coś innego.

pisałeś, że to córka Twojej partnerki? to jest chyba w tym najgorsze........... i najbardziej pokręcone.
paradoksy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

45 latek a 14 latka

przez matuzalem1980 06 wrz 2011, 13:11
Vian napisał(a):
To na pewno nie jest pedofila.

Przykro mi, pedofilia dotyczy dzieci i młodzieży we wczesnym okresie pokwitania. 14 lat to wczesny okres pokwitania.
I nie trzeba odbyć stosunku, żeby mieć skłonności pedofilskie, wystarczą np. fantazje.

Nie jestem od tego, żeby z Tobą dyskutować, matuzalem1980, napisałam co o tym myślę, co moim zdaniem powinieneś z tym fantem zrobić. Nie czekać, aż samo przejdzie, tylko zgłosić się do seksuologa. Dla seksuologa to żadne novum.

A Ty rób co chcesz.

Acha, wisi mi, jak to wyglądało w Polsce w średniowieczu, czy jak to wygląda w Afryce albo w Indiach. Tym bardziej, że takie różnice wieku były źle widziane nawet w średniowieczu, a w Afryce czy Indiach przynajmniej oficjalnie starają się z tym walczyć, chociaż tam dziewczęta na serio dojrzewają dużo wcześniej niż w Europie centralnej. Jesteśmy w XXI wieku w kulturze europejskiej. Finito.
Tu to pedofilia.

Poczytaj o wieku przyzwolenia do czynności seksualnych a potem pisz o Europie i kulturze.
Nie pisałem nic o seksie czy fantazja seksualnych - jeśli takie fantazje się momentami pojawiają , to jest to może 5% całości tego uczucia, więc nie jest to problem dania tabletki obniżającej popęd seksualny a o lekarstwie na miłość nie słyszałem, dlatego tu piszę i oczekuję sensownych odpowiedzi a nie połajanek opartych na domniemaniu pedofilii.
Uważam się za człowieka dojrzałego i cywilizowanego, nie gwałcę nastolatek, i między innymi dlatego tu napisałem.

45 latek a 14 latka

przez carlosbueno 06 wrz 2011, 13:17
Gdyby pan matuzalem był rzeczywiście pedofilem to by chyba odkryłby to wcześniej i chodziło mu głównie o seks.
Największy Forumowy Maruda

45 latek a 14 latka

przez paradoksy 06 wrz 2011, 13:22
ale czy to jest normalne zakochiwać się 1)w córce partnerki?
2) w osobie młodszej o 30 lat?
3) właściwie to w dziecku?

co właściwie wg Ciebie znaczy "zakochać się"?
nogi Ci miękkną jak ją widzisz czy co się dzieje?
paradoksy

45 latek a 14 latka

przez jaskolka83 06 wrz 2011, 13:27
matuzalem,
starasz sie za wszelką cene udowodnic ( chyba nie tylko innym ale przede wszytskim sobie) ze twoj "stan" jest zupelnie normalny, podajesz dane w jakim kraju od ktorego roku zycia jest akceptowane uprawianie seksu itp itd. ALE DO CHOLERY NAPISALES O TYM W DZIALE ZABURZENIA WIEC CHYBA ZDAJESZ SOBIE SPRAWE ZE TO JEST ZABURZENIE I ZE NIE JEST TO NORMALNE???!!!
kogo ty chcesz przekonywac??? i do czego???
chlopie, przede wszytskim rozstan sie ze swoja partnerką bo ją oszukujesz i jesli kochasz jej corke to pewnie nie kochasz juz partnerki
tak racjonalnie wszytsko tlumaczysz a nadal tkwisz w tym zwiazku??
chyba ze nadal z nia jestes tylko po to zeby byc blisko swojej "ukochanej". ale to chore i doprowadzi do szybszej czy pozniejszej destrukcji
poza tym masz swoje dzieci wiec.... nie rozumiem. chcialbys zeby twoja 14letnia corka spotykala sie z 45latkiem???
inna rzecz nawet jak "poczekasz" 4 lata do jej pelnoletniosci to ty bedziesz mial 49 lat a ona bedzie sie wtedy umawiac z rownolatiem ( gora 30latkiem pewnie) a nie z prawie 50letnim siwiejącym chlopem. czy ty w ogole bierzesz pod uwage to ze ona wcale nie jest toba zainteresowana????

45 latek a 14 latka

przez Vian 06 wrz 2011, 14:11
matuzalem1980, nie odpowiedziałeś na moje wcześniejsze pytanie - co do zaoferowania dorosłemu mężczyźnie poza młodziutkim ciałem ma 14latka.

Ze mną od czasu do czasu też jakaś nastolatka chce iść do łóżka. Nie jestem zainteresowana, zwyczajnie nie jestem. Taka nawet 16-tka nie jest i nie może być jeszcze sporo lat w żaden sposób równorzędną dla mnie partnerką. Wobec tego załóżmy że ten rok już minął, że minęły nawet 3 lata i niunia ma teraz 17 lat.

Jak 17-latka może być RÓWNORZĘDNĄ partnerką dla mężczyzny 48-letniego.
"Niewiele można sobie wyobrazić zagrożeń, którym porządny młotek nie mógłby zaradzić."
Lisbeth Salander

45 latek a 14 latka

przez jaskolka83 06 wrz 2011, 14:21
dokladnie Vian.
autor wydaje mi sie byc bardzo pewny siebie i pewny tego ze ta dziewczynka by go zechciala, tlumaczy na wszytskie sposoby ze to jest mozliwe
nie zdaje sobie chyba tylko sprawy ze to dziecko wcale moze nie byc tym zainteresowane...chora sytuacja

45 latek a 14 latka

przez Miniaa 06 wrz 2011, 14:24
Nie chodzi tutaj o to, żeby oceniać autora wątku.

Oczekuje on porad co z tym zrobić, tak?

Kompletnie nie umiem nic innego doradzić jak szybki kontakt z psychologiem i może jakaś przerwa od mieszkania z partnerką i jej dzieckiem?
Kiedyś zatrzymam czas
I na skrzydłach jak ptak
Będę leciał co sił
Tam, gdzie moje sny,

45 latek a 14 latka

przez Amon_Rah 06 wrz 2011, 14:25
Dobra, widze, ze dalsza dyskusja nie ma sensu. Jakie mamy zdanie, takie mamy, i tak nic to nie da. Zamykam.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
KOCOBO JE CPБИЈА!

Sortuj wg