45 latek a 14 latka

Inne zaburzenia.

45 latek a 14 latka

przez matuzalem1980 06 wrz 2011, 01:52
Witam.
Zakochałem się w małoletniej córce mojej partnerki.
Nie wiem jak sobie z tym poradzić.
To trwa dopiero około miesiąca i cały czas mam nadzieję, że to przeminie, ale niestety chyba jest coraz gorzej.
Obawiam się rozpadu mojego związku, bo tracę zainteresowanie moją partnerką.
Może ktoś mi coś poradzi....

45 latek a 14 latka

przez L:) 06 wrz 2011, 01:54
zgłoś się na leczenie, powiedz wprost że masz pedofilskie myśli.
L:)

45 latek a 14 latka

przez matuzalem1980 06 wrz 2011, 01:56
L:) napisał(a):zgłoś się na leczenie, powiedz wprost że masz pedofilskie myśli.

Mam nadzieję, ze takie chamskie posty już się nie pojawią.
Oczekuję poważnych odpowiedzi.

-- 06 wrz 2011, 02:01 --

Dodam jeszcze aby naświetlić problem, że do tej pory miałem z moją podopieczną spore problemy wychowawcze i wręcz "ciosaliśmy kołki" aż wióry leciały

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

45 latek a 14 latka

przez L:) 06 wrz 2011, 02:56
matuzalem1980 napisał(a):
L:) napisał(a):zgłoś się na leczenie, powiedz wprost że masz pedofilskie myśli.

Mam nadzieję, ze takie chamskie posty już się nie pojawią.
Oczekuję poważnych odpowiedzi.

-- 06 wrz 2011, 02:01 --

Dodam jeszcze aby naświetlić problem, że do tej pory miałem z moją podopieczną spore problemy wychowawcze i wręcz "ciosaliśmy kołki" aż wióry leciały

NIe wiem czy ktoś jeszcze będzie tak szczery, możesz próbować ; )

Serio, idź do specjalisty z tym, tutaj co najwyżej możesz zostać zjechany za pedoflię bądź pocieszony co nic Ci nie da.
L:)

45 latek a 14 latka

przez Vian 06 wrz 2011, 03:08
matuzalem1980, to nie był "chamski post" - zgodnie z prawem relacje z 14-latką to pedofilia, zgodnie z psycho i seksuologią zasadniczo też.

Zasadniczo, bo jeszcze nie spełniasz kryteriów diagnostycznych pedofila, niemniej dość ewidentnie masz do tego skłonności. To, że wcześniej nie interesowałeś się dziećmi (bo ona jest dzieckiem) o niczym nie świadczy, skłonności pedofilskie może obudzić wiele czynników, zarówno pojedynczo jak i w kombinacji.

Cokolwiek by ta 14-latka nie robiła i nie mówiła, nie jest gotowa na seks z dorosłym mężczyzną.
A co do zakochania - proszę Cię...
Powiedz mi, co 14-tka ma do zaoferowania mężczyźnie?

Zgłoś się do seksuologa.
Koniecznie.
"Niewiele można sobie wyobrazić zagrożeń, którym porządny młotek nie mógłby zaradzić."
Lisbeth Salander

45 latek a 14 latka

przez matuzalem1980 06 wrz 2011, 03:30
A GDZIE JA NAPISAŁEM O JAKICHKOLWIEK RELACJACH SEKSUALNYCH???
Napisałem, że się zakochałem, a dla mnie to znaczy przede wszystkim nie robić krzywdy.
Na marginesie, to w różnych krajach różnie wygląda kwestia tak zwanego wieku przyzwolenia
http://pl.wikipedia.org/wiki/Wiek_przyzwolenia
a co za tym idzie zapewne i granica pojęcia pedofilii.

45 latek a 14 latka

przez shinobi 06 wrz 2011, 11:21
Miłość dość łatwo zdusić, więc powinieneś to zrobić, a nie fantazjować na temat małoletnich.

45 latek a 14 latka

przez carlosbueno 06 wrz 2011, 11:30
To na pewno nie jest pedofila. 14 lat to już fizycznie dojrzała kobieta, w wielu krajach a także u nas przed wielu laty w tym wieku a nawet młodszym wychodzono za mąż. Przez szkołę i wychowanie 14 latki traktuję się jako dzieci i takie one mają umysły choć z czysto biologicznego punktu widzenia zakochanie się w 14-to latce nie jest to żadnym zboczeniem.
Największy Forumowy Maruda

45 latek a 14 latka

przez shinobi 06 wrz 2011, 11:31
carlosbueno, mówisz, że lubisz 14-sto latki?

45 latek a 14 latka

przez carlosbueno 06 wrz 2011, 11:39
nie powiem że nie podobają mi się niektóre, bo bym skłamał, ale opresyjny wpływ kultury i moje oczekiwania intelektualne sprawiają że nie podwiązywałbym żadnych kroków w tym kierunku tak na 99,9%.
Największy Forumowy Maruda

45 latek a 14 latka

przez Nel 06 wrz 2011, 11:45
Jeżeli w 14latce zakocha sie 15latek.....to ok
nawet sex między nimi mozna róznie nazwac ale nie zboczeniem...
ale jesli w 14latce zakocha sie 45 latek to.... sorry ale cos z nim jest nie tak.... :(
nawet jesli nie ma zadnych relacji seksualnych (na szczęście!)....to i tak jest to chore
i nie mow carlosbueno, ze jak 14latka jest dojrzała biologicznie to juz jest ok
to troche mało....ona jest dojrzała tylko dla NIEdojrzałych facetów...

matuzalem1980 Ona moze i jest Julią....ale ty jesteś troche za stary na Romea....nie sądzisz?
nawet jakby sie miało skończyc na romantycznej miłosci....to i tak idz do specjalisty bo to nie jest w porządku....
zwłaszcza ze to nie jest obca dziewczyna....ale dzieciak, którym sie masz opiekowac jako partner jej matki !
I powinienes miec do niej TYLKO ojcowskie uczucia
...Wracam w siebie i znajduję świat!
Znowu raczej w przeczuciu i niejasnym pożądaniu niż w rzeczywistym kształcie i żywej sile...

Johann Wolfgang von Goethe
Nel

45 latek a 14 latka

przez Amon_Rah 06 wrz 2011, 11:49
To, ze w krajach afrykanskich 14-latka uznawana jest za "dorosla" kobiete, nie oznacza, ze uznawana jest za taka w krajach cywilizowanych. Wedlug polskiego prawa dozwolone jest uprawianie seksu z osoba, ktora ukonczyla 15 lat, natomiast tzw. granica umowna jest ukonczenie lat 16-tu. Nie no, ale wybaczcie, stosunek wiekowy 14-45? Nie ma to zadnej racji bytu, tym bardziej, ze matuzalem1980, nigdzie nie napisal, ze jest to milosc ODWZAJEMNIONA. I mysle, ze nie bedzie. Ten stan, jako, ze jest beznadziejny, zarowno prawnie jak i spolecznie, powinien wkrotce przeminac, tylko trzeba to sobie uswiadomic.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
KOCOBO JE CPБИЈА!

45 latek a 14 latka

przez jaskolka83 06 wrz 2011, 12:25
dosc specyficzny przypadek
moze jest tak ze nasz kolega pomylil milosc rodzicielska z miloscia ktora darzy sie kobieta i mezczyzna.
moze kolega nie ma wlasnych dzieci i przelewa milosc ojcowska ktorej nigdy wczesniej nie poczul z racji nie posiadania corki na corke partnerki co wcale nie znaczy ze sie w niej zakochal !!!
no bo jak 45letni facet moze zakochac sie w 14letnim dziecku???
kolego czy mozesz bardziej sprecyzowac i nazwac to uczucie??? czy to nie czasem instynkt tacierzyński sie w tobie obudzil ( co prawda pozno ale niektorzy dopiero po 40tce dojerzewaja to bycia rodzicem)

45 latek a 14 latka

przez Noopii 06 wrz 2011, 12:25
Matuzalem1980 skoro jak sam napisałeś dla Ciebie zakochanie oznacza nierobienie krzywdy..to nie rób jej tej dziewczynce kobiecie o duszy dziecka.Zakochanie to chwila,która ją może drogo kosztować.Jesteś dorosły więc w pełni odpowiadasz za swoje czyny,daj dorosnąć spokojnie tej dziewczynie..zapomnij o niej..nie bądź egoistą.
Noopii

Sortuj wg