Mam chyba jakiś psychiczny problem.Co mogłabym zrobić?

Inne zaburzenia.

przez ForumPs 04 sie 2011, 16:06
Uważam, że każdy myśli, że jestem brzydka, choć moja rodzina twierdzi inaczej. nie umiem się dogadać z moją klasą, a z moją klasą, bo mnie nie lubi, jak ja ich i cały świat jest jaki do kitu. Nie znoszę jego. Ich tylko interesowały jakieś głupoty, gwiazdy, czy coś, a ja tego nie cierpię, moja mama nie widzi problemu, ale babcia i ciocia tak, że tak będę dalej będę postępować to się załamę. Ale ja bym więcej zwariowała z moją klasą, bo oni nie szanują wychowawcy, a chcą na wycieczkę. zupełnie tego nie rozumiem, jak to tak można. To wiz, co one mi powiedziały (ciocia i babcia), że to ich sprawa, jak postępują, że się niech wygłupiają. To co ja mam się wygłupiać razem z nimi, nie wiem. I się dowiedziałam, że za poważnie myślę. Nie wiem, jak ja mam myśleć, ja jestem nastolatką a nie małym dzieckiem, muszę myśleć doroślej niż na swój wiek, bo po co być piętnastolatkiem. Po co? Nie chcę być dorosła, ale po prostu nie rozumiem swojej klasy, siebie, mojej babci i cioci, ale rodziców i siostrę tak. Czy mam jakiś problem psychiczny?
Ostatnio edytowano 04 sie 2011, 18:08 przez *Monika*, łącznie edytowano 3 razy
Powód: poprawiono błąd - literówkę w tytule, przeniesiono z działu Miasta do Pozostałe zaburzenia

Mam chyba jakiś psychiczny problem. Co mołabym zrobić?

przez Im_Back 04 sie 2011, 16:43
chyba nie masz problemu .
jedynie chodzisz do klasy która Cie irytuje .
Im_Back

przez zosia.samosia 08 sie 2011, 00:06
Każdy ma inny charakter, jedni wolą w wolnym czasie imprezować, inni posłuchać w domu muzyki a jeszcze inni poczytać dobrą książkę. Masz prawo być inna od wszystkich, inaczej się zachowywać, mieć autorytety, szanować nauczycieli. Masz prawo do bycia kim chcesz. I nie ma w tym nic złego. Ważne, żebyś była sobą.
Czy ciocia i babcia mieszkają z Tobą? Czy jesteś w jakiś sposób zależna od nich lub od ich zdania?
Twoi koledzy z tego wyrosną po drodze robiąc niejedną głupotę, której potem będą żałować. A Ty prawdopodobnie tego unikniesz.
To, że jesteś odpowiedzialna zaowocuje w przyszłości.
I nie pozwól nikomu sobą kierować. Nie pozwól się zdominować przez klasę. Żyj tak jak chcesz.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez tahela 08 sie 2011, 00:58
ForumPs,
Nie masz problemu , moze jestes bardziej dojrzała od nich wyluzuj czasami i tyle tylko nie za bardzo wyluzuj, ale tak zeby miec sporo wspomnień jak bedziesz starsza , bo cos trzeba wspominać z liceum w końcu.
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Sortuj wg