fascynacja trupami

Inne zaburzenia.

fascynacja trupami

przez linka 01 sie 2011, 18:54
Vian, Cały czas prowokujesz po co to robisz? Sama nie masz nic do napisania autorce postu - to nie pisz, bo jak dotąd tylko komentujesz posty innych.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

fascynacja trupami

przez marcja 01 sie 2011, 21:36
Powinnas odwiedzic psychiatre. Dla mnie to niepokojace i absolutnie nie uwazam, zeby bylo to tylko mlodziencze zainteresowanie. "Nie chce isc do wiezenia" jako jedyny argument przeciw morderstwom, o ktorych myslisz...To jest nagorsze dla mnie w tym wszystkim, picie krwi nieco mniej, tez rozne akcje w tym wieku odwalalam, na przyklad picie krwi mojej i kolezanek na znak przyjazni, wzorem dziewczyn z filmu: "Szkola czarownic" :mrgreen: Metaliczny posmak krwi do dzis lubie, tyle,ze nigdy nie tne sie, nie cielam i nie zamierzam. Ale jak poleci z rany, nie zmyje tego a zlize, jesli siegne tam ustami ;)

Sortuj wg