fascynacja trupami

Inne zaburzenia.

fascynacja trupami

przez switezianka 01 sie 2011, 00:51
Mam spory problem od dłuższego czasu, ponieważ nieustannie myślę o morderstwach, trupach itp. Na lekcjach nie mogłam się skupić, w domu przy nauce też nie, po nocach mi się śni. Fascynuje mnie widok zwłok, krwi, to tak jakoś pozwala mi się odprężyć. Widziałam trupa 3razy w życiu i choć byłam wtedy dzieckiem nie bałam się, tylko przeciwnie polubiłam te mroczne kategorie. Dziś studiuję i dosłownie wszystko robię tylko po to, by móc kiedyś bawić się w "kryminalnych". Wyobrażam sobie siebie, jako tajemniczą morderczynię, myślę jak popełnić zbrodnię doskonałą, gdzie pochować ciało. Jest bardzo odważna, wieczorami i w nocy włóczę się po cmentarzach i najniebezpieczniejszych zakamarkach, bo dzięki temu, czuję że żyję. Nie ma dnia, w którym nie myślałabym o trupach i morderstwach. kiedyś wykombinowałam, jak zrobić trującą mieszankę z polnych chwastów i zapisałam całą recepturę, ja nieustannie szukam takich metod, zapisuję i chowam. Nie wiem po co mi to, nie chcę iść do więzienia, ale kręcą mnie takie rzeczy. czasem się tnę, bo muszę zobaczyć krew, czasem piję, bo chcę poczuć ten metaliczny smak. Dodam, że jestem bardzo samotna i czasem mam żal do znajomych, o to, że w dzieciństwie mnie zranili, odrzucając i czasem to oni są tragicznymi bohaterami moich myśli. Czy ja jestem wg. WAs normalna???, co mi jest??? i jak z tym skończyć???. co jest przyczyną moich niecodziennych zainteresowań???

fascynacja trupami

przez Korba 01 sie 2011, 05:26
Czy ja jestem wg. WAs normalna???

zdecydowanie nie.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

fascynacja trupami

przez Amon_Rah 01 sie 2011, 05:28
switezianka napisał(a):Czy ja jestem wg. WAs normalna???

Jesli ciagle fascynujesz sie zwlokami, krwia, i w dodatku pijesz wlasna, to nie, nie jestes normalna. Zdecydowanie polecam psychiatre. Bo Twoje "zainteresowania" sa ZDECYDOWANIE niecodzienne.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
KOCOBO JE CPБИЈА!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

fascynacja trupami

przez Im_Back 01 sie 2011, 09:04
Oryginalny -tak
Nie tuzinkowy-tak
....normalny - NIEEE

Do leczenia -na 100% TAK
Im_Back

fascynacja trupami

przez Michuj 01 sie 2011, 09:15
Ktoś musi pracować w prosektorium i jak widać, taka praca może też być pasją a nie, jakby się powszechnie zdawać męką...
Michuj

fascynacja trupami

przez Im_Back 01 sie 2011, 09:25
Michuj,

byle by polskim Dexterem nie został :mrgreen:
Im_Back

fascynacja trupami

przez *Monika* 01 sie 2011, 10:01
switezianka, Napisałaś, ze w dzieciństwie zostałaś odrzucona, jak dla mnie te fakty można ze sobą połączyć.(fascynacja+odrzucenie)
Twoje fascynacje są niepokojące.
Polecam jak najszybciej konsultację z psychiatrą i podjęcie leczenia.
Obrazek
Główny Moderator

fascynacja trupami

przez Im_Back 01 sie 2011, 10:19
switezianka,
przepraszam ,że we wcześniejszym poście
użyłem rodzaju męskiego . Nie gniewaj się ,to przez problemy z koncentracją
Im_Back

fascynacja trupami

przez zujzuj 01 sie 2011, 11:38
Bez przesady. Pisze ktoś z sercem na dłoni, a stac was tylko na debilne nie "jesteś normalna". Do tego piszą to osoby co pewnie mają sieke jakich mało.
Kto tu jest normalny?
Na pewno jest to niezły cyrk(nie znajaduje innego określenia) i na pewno nie jest to powszechne, ani fajne(z mojej perspektywy). Na pewno bym tak nie chciał.
Bedzie dobrze jeśli sie do kogoś zgłosisz i opowiesz o tym wszystkim,jednak nie bardzo widzę pigułe na ten stan. Nie piszesz o samopoczuciu,więc zakładam że funkcjonujesz normalnie, a kłopotem są fascynacje i fantazje. Takie fascynacje(w pewnych rozsądnych ramach) są zupełnie powszechne. Ludzi fascynują zbrodnie, zbrodniarze itd... Jednak u ciebie jest to chyba troche za intensywne i jak już ktoś napisał może mieć podłoże podmiotowo emocjonalne. Tym bardziej powinnaś udać się do specjalisty, ale moim zdaniem najlepiej do poważnego psychologa kliniecznego. Oczywiście nie rozstrzygam co lepiej co gorzej.Jednak psychiatra poświęca chyba mniej czasu(mój znajomy dostał po 20 min testu diagnozę i piguły). Ty piszesz tylko o fantazjach, ale moga być one tylko jaskrawą częscią czegoś bardziej złożonego. Często jest tak, że coś pozornie strasznego okazuje sie błachostką i na odwrót. Chyba warto to wyjasnić

fascynacja trupami

przez *Monika* 01 sie 2011, 11:49
zujzuj, Przepraszam Cię, ale użytkowniczka w taki sposób zadała pytanie
Czy ja jestem wg. WAs normalna???

A poza tym ja np. nie odpisałam w ten sposób i proszę nie uogólniaj.
NIe piszemy,żeby zdołować dziewczynę, ale uświadomić i poprzeć Jej obawy, że są niepokojące, zwłaszcza,że dziewczyna napisała, że została odrzucona i skrzywdzona.
Picie własnej krwi jest zdrowym objawem fascynacji wg Ciebie? Bo wg mnie nie.

zujzuj napisał(a): Do tego piszą to osoby co pewnie mają sieke jakich mało.

NIe jest to stwierdzenie na poziomie, wręcz obrażające!
Obrazek
Główny Moderator

fascynacja trupami

przez Vian 01 sie 2011, 12:04
Po pierwsze - jeśli widziałaś zwłoki jako MAŁE dziecko (a nie np. 12 letnie) to całkiem normalne, że się ich nie bałaś, na dzieciach takie rzeczy nie robią wrażenia, bo jeszcze tego do końca nie rozumieją.

Po drugie nie jestem pewna czy fascynacja zwłokami i fascynacja morderstwem to nie są czasem dwie odrębne kwestie...

Pytania pomocnicze (pomocnicze dla mnie), tylko odpowiedz szczerze, bo inaczej nic z tego nie wyjdzie.
1. Ile masz lat?
2. Jak relacje z rodziną, przede wszystkim rodzicami?
3. Znęcałaś się kiedyś nad zwierzakami?
4. Piłaś krew zwierząt? Np taką od rzeźnika?
5. Zabiłaś jakieś zwierzę (muchy, pająki itd się nie liczą)?
6. Fantazjujesz tylko o zabijaniu czy też o znęcaniu się?
7. Czy jesteś osobą raczej pewną siebie, wręcz konfliktową, łatwo mówisz nie, łatwo się stawiasz, walczysz o swoje, czy w sytuacji konfliktu raczej nie przekraczasz pewnych granic, w razie czego pomimo wszystko ustępujesz?
8. Kto jest najbliższą Ci osobą?

Jeśli coś jest niejasne, powiedz, doprecyzuję. :)
"Niewiele można sobie wyobrazić zagrożeń, którym porządny młotek nie mógłby zaradzić."
Lisbeth Salander

fascynacja trupami

przez shinobi 01 sie 2011, 12:14
Fascynujące. Zacne grono psychozjebów jak Albert Fish i Jeffrey Dahmer już czeka na Ciebie.
Ostatnio edytowano 01 sie 2011, 14:00 przez *Monika*, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Piotrek, wyjaśnij proszę co miałeś na myśli!

fascynacja trupami

przez *Monika* 01 sie 2011, 12:44
shinobi, Co masz Piotrek na myśli? Czy to oznacza, że jesteś zaniepokojony tym , co pisze switezianka?
Obrazek
Główny Moderator

fascynacja trupami

przez Vian 01 sie 2011, 13:03
Ja wymiękam...
"Wszystko co napiszesz może zostać użyte przeciwko tobie i możesz zostać nazwany psychozjebem"

:great:

:hide:
"Niewiele można sobie wyobrazić zagrożeń, którym porządny młotek nie mógłby zaradzić."
Lisbeth Salander

Sortuj wg