Problem nadmiernego pocenia

Inne zaburzenia.

Nerwica a pocenie sie

przez gabi82 11 wrz 2006, 14:40
Mam pytanie czy w zwiazku z nerwica macie problemy z poceniem sie? moze znacie jakies sposoby jak zpobiec temu przykremu objawowi.

przez fendi 11 wrz 2006, 15:02
kup w aptece dezodorant ANTIDRAL,tylko trzeba stosować go dokładnie do opisu na ulotce np. jeśli piszą że trzeba go wsmarować w s u c h e pachy to naprawdę muszą być suche a nie lekko wilgotne , no a tak w ogóle to dezodoro to działa wyśmienicie - w miejscu zastosowania - będzie suchutko - w chwili zdenerwowania,emocji czy gorąca - pot ci będzie z czoła leciał( no gdzieś musi się ulatniać) a pod pachami nie...pa pa

przez sebek wawa 11 wrz 2006, 22:32
ja mam problem bo strasznie mi sie poca rece i drza co robic?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez gabi82 12 wrz 2006, 12:49
Fendi dzięki za rade. Wczoraj kupiłam Antidral. Uzyłam go na noc i faktycznie dzis sie nie poce. Pozdrawiam serdecznie! :D

przez snaefridur 12 wrz 2006, 13:00
snaefridur

POCENIE SIE!!!

przez voytass 26 wrz 2006, 19:33
MAM straszny problem poce sie strasznie szczegolnie na twarzy i czole i to ze wzmozonym skutkiem w sytuacjach stresowych ,ale takze jak wejde do byle jakiego sklepu to ttez od razu mnie zalewa najgorsze jest juz jak mam gdzies isc np na wyklada w szkole siedziec w kalsie to jest katastrofa siedze i sie poce bo wiem ze nie moge wyjsc tylko musze siedziec i sluchac leje sie ze mnie strasznie ,czy w kolejce w sklepie stoje i mysle sobie ludzie sie patrza na mnie a jak sie zaczne pocic to bedzie wstyd i oczywiscie zaczyna sie ze mnie alc ciurkiem.Nastepnie siedze u fryzjera mam to samo poce sie jak cholera a juz w dzien kiedy mam do niego isc to mam biegunke zimne rece i ogolny stresw organizmie,najgorsze jest tez to ,ze mam klopoty z erekcja gdy ma dojsc do stosunku bo boje sie ze nie wypali a tak na codzien jest wszystko ok boze ja poprostu cierpie to uniemozliwia mi wiele rzeczy boje sie spotkan w wiekszym gronie bo czuje lek i sie poce ludzie pomozcie jescze na dodatek czesto chodze z moczem szczegolnie w nocy co mam robic mam dopiero 21 lat a jestes zdolowanyyyy!!!!!!!!!!1

Pocenie się - nieznośne

przez silesiaster 26 kwi 2007, 11:57
Witam

Nie pamietam odkąd mam to ale nigdy nie lubię lata bo zawsze ponadmiarowo sie pocę, nikoniecznie musi byc to lato bo w kazda inna porę roku pot kapie mi z czoła - czuje jak spływa kroplami po nosie i po twarzy a o plecach juz nie mówiąc, pocą mi się również kolana(!) i praktycznie to myślenie o poceniu się zajmuje mi czas, wszystkie myśli jestem skupiony na tym czy ludzie widza jakie mam plamy na koszulce (dlatego staram sie nosić i kupować tylko czarne koszulki) w sklepie w kolejce czy tez na spacerze nie mogę sie wyluzować bo przez cały czas czuje ten pot płynac litrami z mojego ciała:/ Myślałem, ze może coś nie tak mam krwią(cholesterol itp itd). ale wszystkie wyniki mam prawidłowe. Staram się nie denerwować tym - ale te nerwy i tak podswiadomie wypływają z mego ciałą w postaci potu. Nie mogę tego kontrolować, kiedyś pomagalo to, że wypiłem sobie alkohol i woglew sie nie pociłem nie zwracałem na to uwagi bylo ok ale ostatnimi czasy nie pije i to wszystko doprowadza mnie do szału. Wie ktoś może o jakimś preparacie(lekarstwo) co w aptece można zakupić zeby tak sie nie pocić, albo czy ktoś ma jakies porady jak sobie z tym poradzić. Aha dodam, że mam ZOK.

pozdrawiam

przez faiter 26 kwi 2007, 21:25
Witam,

Mam podobnie.
Oczywiście najbardziej pocę się kiedy jestem zdenerwowany (czyli dość często), ale też kiedy przechodzę z ciepłego pomieszczenia do zimnego (np: z klimatyzacją).
Tak jak u Ciebie pot leje się ze mnie strumieniami, a kiedy w upalny dzień jestem zmuszony trochę "pobiegać" to wtedy szkoda gadać...

Do tej pory znalazłem sposób na "mokre" pachy. Płyn o nazwie: ANTIDRAL, 50 ml - można go kupić w aptece (kosztuje kilkanaście złotych) . Jest całkiem skuteczny i łatwy w użytkowaniu.

Pozdrawiam.

odpowiedź

przez Mahadevi 16 maja 2007, 20:26
Cześc !

To ze masz ZOK, w terapii przeciw poceniu raczej nie ma znaczenia...
Taka nasza natura fizyczna, tak jak fakt, że mam duży nos, albo albo blond włosy...
Ja mam nerwice lękową i fobie społeczną i poce się jak mops. Dodam że jestem kobietą, i to podobno nie brzydką.. To teraz wyobraź sobie jak pięknej kobiecie spływa pot czole, spod nosa, z brody...
Pachy od okresu dojrzewania mam bezustannie mokre i gigantyczne plamy na ubraniach. Poci mis ię całe ciało łącznie z okolicami narzadów rodnych :-(
I nie uleczymy teog psychologią. Mnie kilka lat temu uratował cudowny antyperspirant o nazwie "ETIAXIL". Smaruję nim pachy, twarz, dłonie i czasem inne miejsca... Jest skuteczny w 100% , po pocie ani śladu (oczywiście odpóty się nim smarujesz). Samruj się nim raz w tygodniu na noc, na suchą i czysta skórę. Będzie piekło, ale od razu zauważysz efekty.. Dostępny w aptece za ok 40-50 zł. Jest bardzo wydajny.
Poza tym słyszałam że sa jakies zastrzyki w miejsca poltiwe, ale nie wiem gdzie robią, za ile i czy działalją.
Jak odkryjesz coś fajnego to daj znać.
Pozdrawiam, przestestuj to to działa...

przez Lucy86 16 maja 2007, 21:56
Ja też mam straszny problem z poceniem - stosuję już antyperspirant zarówno do pach jak i stóp, ale niewiele pomaga. Szczególnie latem nieprzyjemne są mokre plamy pod pachami. Oczywiście nasila się, jak tylko się zaczynam denerwować...ale czasem nawet pozornie wydaje mi się, że jestem spokojna, a pocę się...

POLECAM ETIAXIL

przez Mahadevi 17 maja 2007, 09:10
Lucy!

Ja dopóki nie odkryłam tego cudownego antyperspirantu też się z tym problem męczyłam strasznie. Naprawde jest skutevzny, z moich pach nie wyleci już ani kropelka!!!
Trzeba smarować się nim na noc, po k 2-3 użyciach już człowiek się nie poci. On działa w ten sposob że zawęża kanaliki, ktorymi wychodzi pot.
Przetestujcie go i będzie ok! Mój koszmar nadmiernego pocenia zniknął. Chociaz ten jeden koszmar nerwicowy mam z głowy... :o
Pozdrawiam

przez MaRiAnEk 21 maja 2007, 15:54
...
Ostatnio edytowano 20 sie 2007, 22:13 przez MaRiAnEk, łącznie edytowano 1 raz
konto zablokowane

przez Mahadevi 21 maja 2007, 20:48
MaRiAnEk napisał(a):Mahadevi, pytanie do tego Etiaxil...

Czy ten środek nie spowoduje np. postawania wyprysków na twarzy/plecach? Bo ja to bym sie chyba musiał wysmarować od dosłownie od stop do głów!

Hejka,
Ja smaruję nim sobie: pachy, dłonie, twarz a nawet okolice bikini. Owszem jest silny i przy wrażliwej skórze moze wywołac jakies podrażnienie. Mi jednak nigdy nic takieho się nie przydarzyło. Może poza lekko wysuszoną skórą :-P Bardzo się ciesze, że sa takie środki, bo inaczej bałabym się w ogóle wyjść do ludzi...
Pozdrówka

przez MaRiAnEk 22 maja 2007, 21:42
...
Ostatnio edytowano 20 sie 2007, 22:14 przez MaRiAnEk, łącznie edytowano 1 raz
konto zablokowane

Sortuj wg