Rozwiązły charakter (?)

Inne zaburzenia.

Rozwiązły charakter (?)

przez Zenonek 27 maja 2011, 10:50
Adamo napisał(a):Monika1974, może po prostu to przez nasz wzorzec kulturowy mówiący, że jak koleś ma dużo dziewczyn, to jest zajebisty, a jak kobieta często zmienia partnerów to jest wyzywana od najgorszych. Dlatego się zastanawia, czy to jest "normalne".

Nie wiem gdzie panuje taki wzorzec, moze... w wsrod kompanow spod budki z piwem.

Dla mnie to dziala w dwie strony, osoby czesto zmieniajace partnerow to prawie zawsze ludzie zaburzeni, niestabilni emocjonalnie/psychicznie, niedojrzali itp itd

Rozwiązły charakter (?)

przez linka 27 maja 2011, 11:14
Zenonek, zgadzam się..... to jest taka "wysublimowana" forma autoagresji, zeszmacić się ile wlezie, upokorzyć .......
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Rozwiązły charakter (?)

przez Adamo 27 maja 2011, 13:51
Katixx napisał(a):niektorzy ze mną nie wytrzymywali wiedzac, ze jestem z kilkoma jednoczesnie. Dlatego zastanawiam sie czy to jest normalne, dlaczego nie czuje nic do nikogo czy naprawde jestem kure***? Czemu traktuje seks tak mechanicznie?

Może masz w sobie męski pierwiastek ;). Tak jak pisali koledzy - zgłoś się do psychologa, terapia jest Ci potrzebna.

Zenonek napisał(a):
Adamo napisał(a):Monika1974, może po prostu to przez nasz wzorzec kulturowy mówiący, że jak koleś ma dużo dziewczyn, to jest zajebisty, a jak kobieta często zmienia partnerów to jest wyzywana od najgorszych. Dlatego się zastanawia, czy to jest "normalne".

Nie wiem gdzie panuje taki wzorzec, moze... w wsrod kompanow spod budki z piwem.

Single, duże miasta itp.
Wenlafaksyna 150 mg
obserwowany

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Rozwiązły charakter (?)

przez linka 27 maja 2011, 13:53
Adamo, chyba w filmie seks w wielkim mieście :lol:
Zaufaj mi, nie każdy kto nie ma jednego stałego partnera zmienia ich jak rękawiczki - a już wielkość miasta nie ma nic do tego ;)
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Rozwiązły charakter (?)

przez Adamo 27 maja 2011, 14:02
A ci, którzy zmieniają są zaburzeni i mają jakieś problemy z dzieciństwa? ;) Przecież taki właśnie jest sens bycia singlem z wyboru.
Wenlafaksyna 150 mg
obserwowany

Rozwiązły charakter (?)

przez Zenonek 27 maja 2011, 14:07
Adamo, Single z wyboru czy nie z wyboru to najczesciej ludzie z jakis powodow nie potrafiacy budowac normalnych zwiazkow.

Rozwiązły charakter (?)

przez Adamo 27 maja 2011, 14:15
Tym powodem może być kupa kasy na koncie, zajebisty wygląd i typowa genetycznie uwarunkowana potrzeba mężczyzn, nie tyle do poligamii, a zdobywania zasobów(wszelkich)/władzy . Testosteron (i korelacja z nim dopaminy), wojny, wynalazki itp. są za to odpowiedzialne, kobiety płaczą, że są przedmiotowo traktowane i tak się koło zamyka. Nie mieszam teraz w to moralności, pokazuję tylko pewne mechanizmy.
Wenlafaksyna 150 mg
obserwowany

Rozwiązły charakter (?)

przez linka 27 maja 2011, 14:39
Adamo, ale zacznijmy od tego, że jeśli autorce postu to przeszkadza - to przestań ją usprawiedliwiać na wszelkie sposoby i tłumaczyć, ze jest ok - skoro jej to przeszkadza to musi coś z tym zrobić.
Przyjaciel forum

Rozwiązły charakter (?)

przez Adamo 27 maja 2011, 14:44
Przecież napisałem, że jest jej potrzebna terapia i ma iść do psychologa. Reszta odpowiedzi była skierowana do Ciebie i Marka w odpowiedz na waszego offtopa.
Wenlafaksyna 150 mg
obserwowany

Rozwiązły charakter (?)

przez khaleesi 27 maja 2011, 15:27
Katixx, dostałaś tu propozycje ?
Brak słów. :D

Thazek napisał(a):Przecież każdy sobie wybiera życie seksualne jakie chce. Też mam kolegę co ma swoją kobietę ale nie wadzi mu uprawianie seksu w trójącie czy z chłopakiem. Ii mówi o tym otwarcie. Nie leczy się nigdzie i w żaden sposób. Po prostu to lubi... :smile:

Żeby życie miało smaczek ,raz dziewczynka raz chłopaczek.
Ciekawe co na to jego połówka :roll:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Rozwiązły charakter (?)

przez Katixx 27 maja 2011, 18:17
psyche. napisał(a):Katixx, dostałaś tu propozycje ?
Brak słów. :D

Thazek napisał(a):Przecież każdy sobie wybiera życie seksualne jakie chce. Też mam kolegę co ma swoją kobietę ale nie wadzi mu uprawianie seksu w trójącie czy z chłopakiem. Ii mówi o tym otwarcie. Nie leczy się nigdzie i w żaden sposób. Po prostu to lubi... :smile:

Żeby życie miało smaczek ,raz dziewczynka raz chłopaczek.
Ciekawe co na to jego połówka :roll:

Hehe, tak dostalam tu propozycje :mrgreen: , ale nie skorzystam.
Ja tez znam takiego faceta jak Thazek ma znajomego, wbrew pozorom pelno ludzi ukrywa cos przed swoimi polowkami.

Rozwiązły charakter (?)

przez khaleesi 27 maja 2011, 18:22
Katixx, i dlatego dotychczas pasowało mi życie singla :mrgreen:
A ten kolega to jakiś egoista . :roll:
Grunt ,żeby jego potrzeby były zaspokojone. :twisted:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Rozwiązły charakter (?)

przez Katixx 02 cze 2011, 13:45
a czy o takich rzeczach rozmawia sie na psychoterapii?

Rozwiązły charakter (?)

przez *Monika* 02 cze 2011, 17:06
Katixx, Na psychoterapii rozmawia się o sprawach, które Cię niepokoją, zatem i o tym.
Obrazek
Główny Moderator

Sortuj wg