Dziwne stan,objawy POMOCY

Inne zaburzenia.

przez kiba80 20 maja 2011, 13:47
Witam czy ktoś może mi powiedzieć czy coś mi jest czasem myślę o jakimś zdaniu naciskam klawisze i wpisuje zupełnie inne zdanie tak jak bym nie mógł kontrolować tego co robią moje ręce choć myślę myślę by coś zdobić a moje dłonie robią zupełnie co innego .Pozdrawiam

przez linka 20 maja 2011, 13:57
Zaburzenia neurologiczne? Nerwica natręctw ? Skąd mamy to wiedzieć...idź do lekarza....
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez antracytowa 20 maja 2011, 14:04
Cóż za naiwność, sądzić, że forumowicze postawią diagnozę na podstawie jakiejś jednej czasem pojawiającej się sytuacji? Wiesz, ja czasem budzę się w nocy - jak myślisz, co mi jest? Równie dobrze może to być guz mózgu, który pustoszy jakieś jego obszary i nie daje prawidłowo funkcjonować. Jeśli się tym martwisz - idź do fachowca zamiast tracić czas przed komputerem.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Thazek 20 maja 2011, 14:06
To prawda ,że nie ma tu lekarzy... ale człowiek jest w desperacji i szuka pomocy wszędzie. Nikt mu tu nie pomoże.
Myślę,że on liczy raczej na to,że ktoś się odezwie w tej samej sprawie. Liczy na to,że ktoś już tak miał...
Nerwico chcesz mnie znów dopaść?!?!To skoczę do apteki po stoperan bo Cię chyba POSRAŁO!
http://www.youtube.com/watch?v=jYj7T9eEQ4U
F41.0<--- Było minęło... F41.1<--- już prawie nie ma :D CHYBA ZDROWIEJĘ :D

przez antracytowa 20 maja 2011, 14:08
Ten argument mogę zrozumieć.
Ale to nie zmienia bezsensowności pytania, tego, że taki pojedynczy objaw może mieć najróżniejsze podłoże.

przez Agasaya 20 maja 2011, 14:44
ja mam czasem tak że myślę o czymś a kiedy chcę to powiedzieć to mówię coś kompletnie innego i czasem nie adekwatnego zupełnie :smile: zawsze zwalałam to na karb przemęczenia i stresu... ale może to wynikać z działania układu nerwowego... ja mam z nim spore problemy. Faktycznie udaj się do lekarza jeśli to Cię niepokoi i daj cynk co lekarz powiedział bo może ja też powinnam iść :smile:
Agasaya

przez kiba80 20 maja 2011, 15:25
będzie trzeba bo trochę mnie martwi to.Skupiam się by napisać jakieś zdanie myślę o nim a pisze zupełnie inne zdanie nie mające żadnego sensu ani kontekstu myślowego

Sortuj wg