Seksuolog

Inne zaburzenia.

Seksuolog

przez khaleesi 24 maja 2011, 22:45
Jeśli to pochwica to pewnie Ci zleci serie zadań rozlużniajacych .
A Ty sie czasem nie boisz seksu ? :roll:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Seksuolog

przez Badziak 24 maja 2011, 22:58
psyche. napisał(a):Jeśli to pochwica to pewnie Ci zleci serie zadań rozlużniajacych .
A Ty sie czasem nie boisz seksu ? :roll:

Pochwica jest u mnie problemem wtórnym. Pierwotnie mam neuralgię nerwu sromowego. Z nerwami jest tak, że jak są uszkodzone to albo się nic nie czuje (znieczulica) albo czuje się ogromny ból (przeczulica). I u mnie występuje to drugie, więc próby seksu, wkładania tamponów albo badania ginekologicznego wywołują rozrywający ból w przedsionku pochwy. Mam tak od zawsze.

psyche. napisał(a):A Ty sie czasem nie boisz seksu ? :roll:

Kiedyś nie bałam się seksu. Teraz się boję, bo w mojej głowie wytworzyło się skojarzenie seks = ból.

Śmiertelniczka napisał(a):
Badziak napisał(a):Ból prawdopodobnie zniknie w ciągu miesiąca, o ile się wreszcie zbiorę, żeby pójść na zabieg, ale awersja pozostanie.
Skąd wiesz, że pozostanie? W pierwszej kolejności musisz wykonać zabieg i przekonać się, czy Twoje gdybania są słuszne, a nie zaczynać od dupy strony i szukać w tej kwestii pomocy psychologicznej. A właśnie... Zabieg już zrobiony?

Zabieg jest leczeniem objawowym. Wykonanie blokady nerwu znieczuli mi uszkodzony nerw tak, że nie będę nic czuła, ale ten zabieg trzeba będzie powtarzać co miesiąc. Póki co próbuję jeszcze znieczulających metod farmakologicznych, więc zabieg traktuję jako ostateczność i odkładam w czasie.
Zaburzenia depresyjno-lękowe z elementami fobii społecznej:
Anafranil SR (klomipramina) 150 mg
Amizepin (karbamazepina) 400 mg

+ terapia behawioralno-poznawcza :)

Sortuj wg