Chłopak 16 lat, pomocy.

Inne zaburzenia.

Chłopak 16 lat, pomocy.

przez uzytkownik 30 mar 2011, 19:41
Oczywiście, że pomoże (chociaż ciut), ale mimo wszystko bym poszedł na Twoim miejscu.
Masz objawy przy których konsultacja jest potrzebna.
uzytkownik

Chłopak 16 lat, pomocy.

przez Anonimekkk 31 mar 2011, 13:52
To może kupię Deprim jak na razie? Jest bez recepty i ogólnie ma dobre komentarze :)

Chłopak 16 lat, pomocy.

przez Zenonek 31 mar 2011, 13:55
Anonimekkk,

Nie ma praktycznie zadnych szans zeby Deprim ci pomogl....Powaga.

NIE OBAWIAJ sie wizyty u psychiatry, to taki sam lekarz jak kazdy inny, a w dodatku wizyty sa przewaznie znacznie przyjemniejsze, bo dobry spec w tej dziedzinie powinien wytworzyc odpowiednia atmosfere...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Chłopak 16 lat, pomocy.

przez Anonimekkk 31 mar 2011, 14:01
aha, może odwiedzę tego psychiatrę. Ale wolałbym jakoś sam sobie z tym poradzić, chociaż minimalnie złagodzić te objawy. A czy to jest derealizacja albo depersonalizacja? Bo już nie wiem.

Chłopak 16 lat, pomocy.

przez Zenonek 31 mar 2011, 14:04
Anonimekkk,

Chlopie, masz takie objawy (o ile nie wyolbrzymiles), ze powinienes isc do psychiatry dzis albo jutro.

Tyle w temacie.

Chłopak 16 lat, pomocy.

przez uzytkownik 31 mar 2011, 17:32
Nie zwlekaj. Do leczenia Ciebie nikt nie zmusi i tak, ale będziesz miał diagnozę, kumasz?
Lekarz będzie wiedział co zrobić dalej... jak wrócisz od niego, to wróć do nas i powiedz co zdiagnozował i jakie leki.

Depersonalizacje i i derealizacje to nie są choroby, tylko "efekty" uboczne innych zaburzeń, np. nerwicowych.

Deprim?? Nie żartuj proszę...
Daruj sobie, bo szkoda czasu...
uzytkownik

Chłopak 16 lat, pomocy.

przez zujzuj 31 mar 2011, 22:22
Jeszcze sobie Vibovit dorzuć i bedziesz cały zdrowy i rzeski. Ja z tymi objawami to radze iśc do specjalisty, bo jak dla mnie to uczucie gapienia sie przez innych i ta kwestia z ciałem(bieganie) to są objawy psychotyczne.

Chłopak 16 lat, pomocy.

przez Bebzon 01 kwi 2011, 09:09
chłopie, od trzech lat depresja niszczy Ci najlepszy czas życia, a ty sie pytasz czy iść do psychiatry?

idź do specjalisty jak najszybciej i módl się żeby to była tylko derealizacja, bo ze względu na to twoje izolowanie i podejście do całej sytuacji może to być coś gorszego
naprawdę nie masz ochoty z kimś wyjść na dwór?podoba Ci się takie ciągłe siedzenie przed kompem?nic dziwnego że tracisz sprawność jak siedzisz ciągle na tyłku, myśle że kontakt z ludźmi może być dla Ciebie bardzo ważny jak chcesz z tego wyjść
a tak poza tym:kiedy zacząłeś brać?te twoje problemy zaczely sie już po pierwszym razie czy wcześniej?

Chłopak 16 lat, pomocy.

przez wiolkas6 01 kwi 2011, 09:52
Zrób sobie badania. Zachwianie równowagi mogą świadczyć o poważnych dolegliwościach neurologicznych takich jak stwardnienie rozsiane czy bolerioza. Dlatego radziłabym wykonanie rezonansu magnetycznego i Testu Western blott. Pozdrawiam

-- 01 kwi 2011, 08:54 --

Twoje objawy mogą nie wynikać z choroby psychicznej. Pamiętaj najpierw badania, a potem jeśli nic nie wykaże udaj się do psychiatry! Pozdrawiam i życżę zdrowia
wiolkas6

Chłopak 16 lat, pomocy.

przez Anonimekkk 01 kwi 2011, 16:19
hmm, postanowiłem że przez miesiąc spróbuję być bardziej aktywnym fizycznie i towarzysko, (zacznę grać w kosza), zacznę się bardziej wysypiać itp. jak nie ustąpi albo przynajmniej się nie poprawi to pójdę na badania, a potem do psychiatry. Dziękuję wszystkim za odpowiedzi. :) Pozdrawiam!

-- 01 kwi 2011, 16:26 --

Sorry za double post, ale chciałbym się jeszcze dowiedzieć jednej rzeczy, a mianowicie: Kiedy byłem młodszy, (rok może dwa lata wstecz) idąc ulicą nagle nachodziły mnie takie dziwne myśli że np. myślałem o koledze (nie wiem z kąd i dlaczego, tak po prostu pojawił się w mojej głowie) a on wychodził zza rogu, tak samo miałem z rzeczami "martwymi" tzn. myślałem o jakimś domu z szyldem a po chwili takowy zobaczyłem ;p Może to dziwne ale realne, co to mogło być? :)

P.S. To nie był raczej zbieg okoliczności bo miałem to bardzo często. :)

Sortuj wg