POMOCY SZKOŁA DEPRESJA DOŁEK HELP

Inne zaburzenia.

przez GherD 09 mar 2011, 22:39
Witam mam na imie Patryk lat 15... przejde do opisu mojego problemu otoz nie zdalem 1 raz powinienem byc w 2-giej ale jestem w pierwszej bardzo obawiam sie ze ta historia sie powtorzy tzn ze bede siedzial 2gi raz ze wzgledu na to ze mam same jedynki aktualnie 1 zagrozenie Matematyka ale boje sie ze dojdzie tez fizyka gdyz mam 5 jedynek ale mialem 2 na 1 semestr moim glownym problemem jest to ze caly czas mam przeczucie ze nie zdam non stop tylko to mam w glowie gdy dostaje jedynke z matematyki to juz porazka wtedy dopiero zaczyna sie odlot... chce mi sie poprostu plakac na lekcji gdy widze kolejna kartkowke z widniejaca jedynka. Mam bardzo wyrozumiala mame ale obiecalem jej ze w tym roku zdam i naprawde bardzo mi na tym zalezy to mnie przerasta ciagle jedynki na zebraniach zle zle i zle ciagle zawodze moja mame dzis dostalem jedynke bo sie odezwalem nie potrafie sie zamknac na lekcji a jak sie zamkne to tak jak dzis w ktoryms momencie cos palne i jedynka leci mam juz tego dosyc odechciewa mi sie zyc wiem ze to tylko 2 zagrozenia ale poprawka to strata calych wakacji a tym razem przelewki z mama nie bedzie... czy ktos potrafi mi pomoc nie potrafie sobie z tym poradzic jedno slowo to nie zdam... POMOCY !!! pozdrawiam Patryk... :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

-- 09 mar 2011, 22:03 --

POMOCY
Ostatnio edytowano 09 mar 2011, 22:40 przez Anonymous, łącznie edytowano 1 raz
Powód: przeniesiono do "pozostalych zaburzen"

przez Nicky 10 mar 2011, 00:06
Te jedynki się biorą z tego, że nie chce Ci się uczyć czy z tego, że nie jesteś w stanie się nauczyć?

W ogóle współczuję, szkoła to bagno stresu.

przez GherD 10 mar 2011, 07:53
bardziej chyba z tego ze nie potrafie usiasc przy ksiazkach i nie umiem sie uczyc... poprostu juz wysiadam chcial bym ktoregos dnia wcale sie nie obudzic.... POMOCY @!! WYSIADAM

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Badziak 10 mar 2011, 08:08
A bierzesz jakieś korepetycje? Pogadaj o tym z mamą, zawsze to jakaś pomoc.
Zaburzenia depresyjno-lękowe z elementami fobii społecznej:
Anafranil SR (klomipramina) 150 mg
Amizepin (karbamazepina) 400 mg

+ terapia behawioralno-poznawcza :)

przez dobrusia 11 mar 2011, 11:51
Postaraj się słuchać nauczyciela i patrzeć na jego usta to pomaga.Mnie pomaga zapisywanie na żółtej kartce tego co mam się nauczyć,potem w szkole przypominam sobie mój ulubiony kolor-kartkę-i widze co zapisałam.

Mam nadzieję że pomogłam :)

Sortuj wg