nienawidze sam siebie

Inne zaburzenia.

Re: nienawidze sam siebie

przez aree1987 06 sty 2011, 16:41
milano3 napisał(a):Mike Hale, ja jestem biseksualistą i też początkowo bałem sie tego, że faceci także mnie podniecają. Ale teraz to zaakceptowałem. Pani psycholog o tym wie. Pocieszyła mnie wczoraj bo powiedziała że wielu ludzi z takim zaburzeniem osobowości jak ja mam, mają problemy z orientacją. Wiec usprawiedliwiam sie chorobą. Ale zycie 2 facetów to nic strasznego . Zaakceptuj to, bo jeśli nie zniszczysz samego siebie.

Mnie podnieca wyuzdany seks z facetem, ale chyba zupełenie nie mógłbym stworzyć z nim relacji emocjonalnej, po prostu nie umiem kochać...
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed
A product of a broken home

przez milano3 06 sty 2011, 16:47
aree1987, wydaje mi sie że to twoje złudzenie ze nie potrafisz kochać. Z tego co pamietam masz borderline a wiesz, że my boimy się głebszego uczucia. Nie dopuszczamy do siebie ludzi, panicznie bojąc się odrzucenia.
Najdłużej kochamy tych właśnie, co nas porzucają. Może dlatego, że czujemy w stosunku do nich coś w rodzaju wdzięczności.
Michał Choromański (1904 - 1972)

Pomocy, pomocy, pomocy !
Czuje zbliżające się życie,
Kiedy wszystko czego teraz pragnę to
...śmierć

przez agi114 06 sty 2011, 22:32
Mike Hale napisał(a):Czuję jak to wszystko co napisałem niszczy mnie od środka. Nie wiem co mam robić. Uczucie nienawiści do własnego siebie rośnie. Kiedyś umiałem się modlić, a teraz nie umiem bo czuję się potępiony. Nie radzę sobie już, a terapie mam zbyt rzadko.

Zapytaj psychologa co możesz robić w domu, chodzi mi o jakieś ćwiczenia, które pozwalałyby polubić siebie samego. Mojemu synowi troszkę pomaga postawienie przed lustrem. Próbuję mu pokazać co ma fajnego w jego wyglądzie, okreslić pozytywne cechy charakteru. dzięki takim ćwiczeniom wzrasta samoocena. Spróbuj. Wiem że prywatna terapia jest bardzo droga (sama za nią płacę :( ) ale jest też możliwość "położenia się" na oddział psychiatryczny dzienny. Pod warunkiem że mieszkasz w wiekszym mieście, w małych nie ma. Leczysz się w ogóle u psychiatry? Jeżeli nie to warto pójść.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez majster69xxx 08 sty 2011, 01:05
To, że lubisz chłopców można wyleczyć. Powie Ci to każdy seksuolog. Czytałem kilka histroii i porad jak z tego wyjść. Nie jesteś na straconej pozycji jeśli tylko chcesz..

Sortuj wg