Chce sie zabić z miłości

Inne zaburzenia.

Re: Chce sie zabić z miłości

przez daredevil20 08 sty 2011, 13:35
Noo taaak zrób tak jak ci doradzają. To zachowanie ma swoją nazwę, EGOIZM!

przez linka 08 sty 2011, 13:38
daredevil20, no nie, rzuć wszystko i najlepiej przeprowadź się do 13 letniego dziecka ( przypominam że autor postu ma pewnie niewiele więcej lat) i pomóż jej :lol:
Smarkula pewnie sobie jaja robiła a ty każesz chłopakowi po terapeutach latać ? :roll:
No i nie waż się tutaj pisać nic o egoizmie, bo to już szantaż emocjonalny, nie gorszy od tego jaki zrobiła mu ta dziewczynka.... :evil:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez daredevil20 08 sty 2011, 13:41
Masz rację. Przepraszam , przesadziłem.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Chce sie zabić z miłości

przez Hoomer 20 kwi 2012, 03:00
tak odświerzając bardzo stary temat. Ja teraz mam 18, ona 15, jest cudownie.. Spotykamy się 2 razy w miesiacu, chyba ze sa swieta lub wolne to wiecej. W wakacje i ferie dłuzej. Planujemy poważnie przyszłość (studia w jej miescie, pozniej wspolne mieszkanie itp:). Zaczelo sie tak naiwnie i dziecinnie, a moze sie zakonczyc pieknie.
Dziekuje za tamte rady, bo nie zrobilem tego wtedy.. Wyjaśniając sytuacje.
Wyszlo na to ze to rodzice. Jej rodzice nie zwracali na nia uwagi, byla sama, nikogo nie miala. CHciala zeby ja ktos zauwazyl, ktos ja kochal.
Oczywiscie pojechalem na policje, bo nie bylo co zwlekac. Oni w sumie wszystko wyjasnili. Z jej rodzicami wreszcie sie polepszyło i jakoś wszystko od tamtej pory było lepsze.
Tak wiec nigdy juz nie miala takich mysli, duzo przez ten czas dorosla. Wybiłem jej z glowy te dziecinne wybryki, przez ostatni rok zmienila sie pod wielooma wzgledami i to znacznie. Super. :)
Mysle, ze nie dostane bana za odswierzenie starego tematu, ale moze kogos zainteresuje zakonczenie sprawy. Pozdrawiam wszysktich i wierzcie w siebie :)

Chce sie zabić z miłości

przez tahela 20 kwi 2012, 04:21
Hoomer,
jak tobie się ułzoyło chociaz jesteście tacy młodzi to moze i mi sie jeszcze wszystko z pena osobą
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Chce sie zabić z miłości

przez vifi 21 kwi 2012, 19:22
Fajnie że się wam ułożyło. Gratuluję odwagi.

Sortuj wg