zawsze dobrze wszędzie tam gdzie mnie nie ma...

Inne zaburzenia.

zawsze dobrze wszędzie tam gdzie mnie nie ma...

przez greth 19 gru 2010, 15:37
Jestem ciekawa czy też tak macie, że jesteście w jedynym miejscu i sobie myślicie " jest mi tutaj tak źle że chciałabym juz być gdzie indziej " i w głowie pojawia sie obraz tego miejsca i myśl że tam jest tak fajnie i chciałabym juz tam być. A jak juz jest się w tym miejscu to sobie mysle " nie nie chcę teraz tutaj być wcześniej było mi lepiej dlaczego żałowałam. Np tak mam jak jestem w szkole i myślę sobie że chce juz być w domu a jak juz jestem w domu to chciałabym w okamgnieniu być w szkole. tak nie moge sobie miejsca znaleźć.
Ostatnio edytowano 19 gru 2010, 17:16 przez Anonymous, łącznie edytowano 1 raz
Powód: przeniesiono do "pozostałych zaburzeń"

Re: zawsze dobrze wszędzie tam gdzie mnie nie ma...

przez pavlo 19 gru 2010, 16:32
też tak mam . Ja osobiscie uwazam, że nie przeszkadza Ci gdzie jestes ... tylko raczej z kim tam jestes. To gdzie sie w danej chwili znajdujesz jest mniej ważne od tego z kim jesteś. Zastanów się nad tym czy mam rację czy się myle

Re: zawsze dobrze wszędzie tam gdzie mnie nie ma...

przez greth 21 gru 2010, 14:52
Tak zgadzam się to nie miejsce jest złe tylko to jak ja się w danej chwili czuję. A tym kimś przez kogo nie chce mi się być tu i teraz jestem ja sama dla siebie i inni ludzie też, tylko w mniejszym stopniu. A ja się nudzę sama ze sobą. Tak siebie nie lubię , wręcz nienawidzę że wydaje mi się że tam gdzie mnie nie ma jest lepiej. Dlatego nie umiem się ciszyć chwilą, a potem żałuje. Ot i taki śmieszny problemik. Mam ich sporo.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg