jestem niedorozwinieta, mam psychozy, boje sie!

Inne zaburzenia.

jestem niedorozwinieta, mam psychozy, boje sie!

przez cristal 16 gru 2010, 01:07
witam
zaczne moj post od tego ze uwazam sie za osobe lekko niedorozwinieta, mam wrazenie ze otoczenie odbiera mnie podobnie ze wszyscy wokol mnie traktja jako dziecko specjalnej troski, mam 21 lat. nie wiem czy to moje odczucia czy jakies ukryte kompleksy (w dziecinstwie bylam poddawana ciaglej kryryce, uderzona nie raz). ciagle sie boje. kazdego dnia nie wiem czego, nie umiem rozmawiac z ludzmi, nie funkcjonuje normalnie. czy po mojej wypowiedzi widac u mnie niedorozwniecie? prosze odpowiedzcie szczerze

Re: jestem niedorozwinieta, mam psychozy, boje sie!

przez Agnieszka_1988 16 gru 2010, 01:09
Nie.
Agnieszka_1988

przez AlexDeLarge 16 gru 2010, 01:10
W sumie to az takiego cofnięcia w rozwoju nie zauwazylem, no ale tez do konca dobrze nie jest, imho uwazam ze kazdy jest na swoj sposob wyjątkowy, moze Twoje uposledzenie to dar?
Człowiek pozbawiony wyboru między dobrem a złem staje się maszyną

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez cristal 16 gru 2010, 01:16
A z czego wynika moje uposledzenie? ja naprawde sie tym przejmuje

przez aree1987 16 gru 2010, 01:21
cristal, czemu uwazasz ze jesteś uposledzona masz jakas diagnoze postawioną? Moze najpierw idź do specjalisty ewentualnie potem się martw.
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed
A product of a broken home

przez cristal 16 gru 2010, 01:25
widze ze mnie zbywacie widocznie myslicie tez ze jestem uposledzona albo nie chce cie mi powiedziec prawdy . czy to jest moja paraboja czy tak jest? ja juz sie w tym wszystkim pogubilam. chce miec chlopaka.

przez paradoksy 16 gru 2010, 01:28
magi43?
paradoksy

przez cristal 16 gru 2010, 01:49
moje niedorozwiniecie przejawia sie tym ze szybciej cos powiem niz pomysle np.: dzwonie do dziekanatu i pytam: kogo zastalam w szkole (z naciskiem na slowo zastalam) albo do kolezanki na facebooku zegnajac sie: fajnie ze bylas na facie (z naciskiem na slowo bylas-jak ona tam jeszcze zostala a ja poszlam!)

przez RafQ 16 gru 2010, 02:29
Nie jesteś niedorozwinięta i nie wiem dlaczego tak myślisz.Ktoś z otoczenia Cię tak określił?
Leczyś się jakoś (leki + psychoterapia) ?
RafQ

przez Korba 16 gru 2010, 12:16
paradoksy napisał(a):magi43?

nie. inne IP.
przy okazji sprawdziłam, że nasza Magi założyła w sumie 5 profili :?

a temat nie nadaję się raczej do kroków do wolności.....
droga cristal - to czy jesteś niedorozwinięta czy na inny sposób chora może stwierdzić jedynie lekarz.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez Anna Maria 16 gru 2010, 13:05
cristalczytam Cię i jakbym czytała o sobie.Po kilku latach terapii wiem,tak tylko w teorii,że to przez bliskich którzy co krok wytykają i naśmiewają się z czegoś.Uczuciowo mam niestety jak Ty,żem debilka ze mnie :why:
Anna Maria

przez marcja 16 gru 2010, 13:15
cristal napisał(a):moje niedorozwiniecie przejawia sie tym ze szybciej cos powiem niz pomysle np.: dzwonie do dziekanatu i pytam: kogo zastalam w szkole (z naciskiem na slowo zastalam) albo do kolezanki na facebooku zegnajac sie: fajnie ze bylas na facie (z naciskiem na slowo bylas-jak ona tam jeszcze zostala a ja poszlam!)

Moze masz ADHD - bo ADHD-owcy wykazuja takie nieprzemyslane zachowania ;) A moze masz (nie urazajac) niski poziom inteligencji...? Tak, czy inaczej, wybierz sie do psychologa i on stwierdzi, co i jak

przez eksajter 16 gru 2010, 14:15
Crystal: czytając Twój post mogę stwierdzić, że nie piszesz jak osoba niedorozwinięta wiec nie przejmuj się dziewczyno ;) wszystko z tobą oki.
A to, że masz kompleksy i zaniżoną wartość samej siebie to nic dziwnego z skoro mialas cieżką przeszłość. Pomysl o udaniu się na terapie do psychologa, on pomoze Ci sie podnieść i uwierzyć w siebie.

pozdrawiam

przez cristal 16 gru 2010, 18:01
witam po krotkiej przerwie, z moim iq wporzadku (chyba) bo robilam sobie test z internetu ale nie wiem czy wiarygodny (ok 130 iq). w jednym tescie 120 w innym 140 wiec chyba o9k 130. moze jestem malo inteligentna nie wiem, czuje ze cos ze mna nie tak a co do psychologa to nie moge sie zebrac wogole nie moge sie z niczym zebrac nic mnie nie cieszy tak jakbym sie bala siebie i wszystkiego wokol.

Sortuj wg