Kobieta pedofil???

Inne zaburzenia.

Re: Kobieta pedofil???

przez juz 15 gru 2010, 11:49
Rozumiem że chodzi o eskalacje w sensie kultury medialnej. Ja osobiście uważam, że ta "eskalacja" to nie przypadek. Nie jest to także na zimno zaplanowana akcja. Gdzies na ogólnie kolektywnym, intuicyjnym poziomie, na poziomie który dotyka głębokich struktur w obrębie których sie poruszamy, a do których nie docieramy intelektualnie. Na tym poziomie, takiej metafizyki społecznej interakcji, homoseksualizm"musi byc" coraz bardziej propagowany. Nawet jesli ty , ja i inni zdeklaruja otwarta niechęć do homoseksualizmu, to na poziomie kolektywnym złozymy sie na jego "propagacje". Zycie ciągle sie zmienia. Gatunki ewoluują, dostosowując sie do otoczenia. Na kazdym kroku wykonują nieuchwytna prace w lepszym dostosowaniu sie do otaczajacego świata. Zycie społeczne to także dziedzina podlegajaca takim wpływą. Swiat sie zmienia, a wraz z nim zmieniamy sie my. Jest to zamkniety krąg. Zmiany na które mamy wpływ, mają wpływ na nas i nie ma znaczenia czy nam sie to poten podoba, lub czy umiemy to dostrzec. Obecna "eskalacja" homoseksualizmu, feminizmu itd... to wynik zmian technologicznych, polityki społeczno-ekonomicznej, struktur społecznych, wzrostu urbanizacji, intelektualizacja i wiele wiele innych. Nie jest przecież tak, że feminizm rządzi bo kobiety sie budzą. Spoleczenstwo sie zmieniło, róznice sie zatarły, znaczenie maja inne cechy niż 100 lat temu i powstaje ruch intelektualny. Jego działalnośc jest jednak usankcjonowana tą logiką, a nie chęcią/wola pojedyńczych kobiet. To nie kobiety powstają, tylko są stawiane.To jest 50/ na 50. To samo z homoseksualizmem. Jakie cechy mogą byc przydatne do funkcjonowania w zautomatyzowanym, przeintelektualizowanym(w pewnym sensie) spoleczenstwie tworzącym jednostki zdole funkcjonować w korporacjach? Większość z nas dla dobra ogólu mogłaby byc bezmyślnymi powtarzaczami, siedzącymi na sali w kilkusetosobowej grupie, na swoim stanowisku 2 na 2. Nie trzeba byc silnym, nie trzeba być dominujacym, wrecz przeciwnie. Róznice miedzy płciami sie zacierają.Zacieraja sie bo w zasadzie obecnie prawie wszystko moze robic i kobieta i mezczyzna. Czy para homoseksualna nie może w pewnym sensie wychować człowieka, bardziej dostosowanego do świata wspołczesnego niz para heteroseksualna? Moim zdaniem w pewnym sensie może. Wychowają kogoś kto nie bedzie znał roli spolecznej(takiej jak dzis my ją znamy), . Bedą pewnie mieszkać w wielomilionowym miescie, wszedzie jezdzić samochodzem, bedą konsumować. Do tego będą mniej skłonni do uzywania przemocy. Kultura medialna wychowa takie jednostki do życia we wspólczesnym swiecie. To bedzie rola spoleczna.
To takie bełkotanie(tak 5% niezgrabnego opisu tego co chiałbym napisać). Jesli mielibyśmy od dzis życ w wodzie po kolana, to gwarantuje ci że ulegalibysmy zmianą czy nas sie to podoba czy nie. Także bez udziału naszej świadomości. Moim zdaniem w takim samym stopniu dostosowuje sie społeczenstwo jako organizm do rzeczywistości. Zmiany które wprowadzamy odpowiadając na bezmyślny zew naszej natury,maja wpływ także na nas i nasząnature.
Ostatnio edytowano 15 gru 2010, 11:52 przez juz, łącznie edytowano 1 raz
juz

przez MOCca 15 gru 2010, 12:31
Dobra dobra, to nie jest temat czy homo jest czymś naturalnym, i należy to nobilitować, czy homo jest be. Jak dla mnie to: zaburza naturalny porządek społeczny, kulturowy, profanuje pewne wartości takie jak rodzina, małżenstwo, wychowanie dzieci.

A jeśli ta matka jest chora psychicznie? Wtedy jej skłonności pedofilskie są jakby usprawiedliwione.
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez juz 15 gru 2010, 18:35
A jaka to choroba usprawiedliwia pedofilie?
juz

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Majster 15 gru 2010, 18:54
MOCca napisał(a):A jeśli ta matka jest chora psychicznie? Wtedy jej skłonności pedofilskie są jakby usprawiedliwione.
Nie tyle usprawiedliwione, co wytlumaczone - prosimy Pana Trola o nieczepianie sie slówek :P
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

przez harpagan83 15 gru 2010, 19:42
juz, ale żeś poemat napisał, na temat ewolucji homoseksualizmu. Tylko nie wiem po co? O jakiej ewolucji mówisz? Homosekualizm, pedofilja, zoofilja, nekrofiljia były są i będą, i w żaden sposób nie ewoluowały. Poprostu są i były w dziejach okresy gdzie w nie których kulturach tolerowano , a nawet stawiano na PIEDESTALE tego typu zboczenia. Rodzicielstwo to przywilej dany kobiecie i mężczyźnie i niech tak zostanie. A wszelkie eksperymenty nie powinny mieć miejsca.
A feeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee! :nono:

[Dodane po edycji:]

A jeśli ta matka jest chora psychicznie? Wtedy jej skłonności pedofilskie są jakby usprawiedliwione.

Skłonności to jedno a czyny to drugie.
Żeby coś zrobić trzeba się starać
Robić to, robić to, tym się jarać
To wymaga pełnego angażu
E, pamiętaj o tym jak o melanżu

przez juz 15 gru 2010, 21:04
Majster napisał(a):
MOCca napisał(a):A jeśli ta matka jest chora psychicznie? Wtedy jej skłonności pedofilskie są jakby usprawiedliwione.
Nie tyle usprawiedliwione, co wytlumaczone - prosimy Pana Trola o nieczepianie sie slówek :P

Znalazłeś pretekst do wyrazenia opini. To dobrze, ale jednak malo inteligentnie

harpagan83 napisał(a):juz, ale żeś poemat napisał, na temat ewolucji homoseksualizmu. Tylko nie wiem po co? O jakiej ewolucji mówisz?

Skłonności to jedno a czyny to drugie.

No sam nie wiem po co, jakos tak mnie naszło. Chciałem napisac że homoseksualizm bedzie zagarniał coraz wieksze dziedziny. To o czym teraz sie dyskutuje, pewnie za 10/20 lat bedzie normą.
juz

przez MOCca 15 gru 2010, 21:18
A Ty godzisz się na taką normę? Tak?
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez juz 15 gru 2010, 21:26
Nie. Uważam że nie powinno absolutnie być slubów kościelnych(to kwestia koscioła). Jestem tez przeciw wychowywaniu dzieci przez pary homoseksualne. Uważam jednak że powinni mieć prawna możliwość legalizacji związków. Nadal nie wiem jaką chorobą może być WYTŁUMACZONA pedofilia. W zasadzie kładłem nacisk w swoim pytaniu na chorobę którą masz na myśli, a nie słowo usprawiedliwione. Nie miałem zamiaru sie wyzłośliwiać. Po prostu nie wiem co to za choroba. Ale cóż... ktoś zinterpretował inaczej :shock:
juz

przez harpagan83 15 gru 2010, 23:49
To o czym teraz sie dyskutuje, pewnie za 10/20 lat bedzie normą.

juz, nie koniecznie, choć nie stety wszystko na to wskazuje. Ale juz w czasach antycznych homoseksualizm był na piedestale i upadł. Więc to raczej będzie kwestią mody.
W krajach arabskich np pedofilja jest tolerowana, i bardziej prześladuje się gejów i lesbijki nisz pedofilów.
Osobiście wolal bym aby było jednak tak jak Pan Bóg przykazał. Nie mam nic do homo- bo to napewno mniejsze zło nisz inne zboczenia, ale nie można mówic że to norma, bo dojdzie do takich rzeczy jak doszło w Holandii
To wymaga pełnego angażu

przez juz 16 gru 2010, 00:08
No i chyba dokładnie tak jest:). Nie traktujesz chyba homoseksualizmu jako sprzeciwianie sie Bogu, lub jako odstepstwo od Boskiego porządku?

ps. Dowiem sie co to za choroba?
juz

przez harpagan83 16 gru 2010, 00:11
juz napisał(a):No i chyba dokładnie tak jest:). Nie traktujesz chyba homoseksualizmu jako sprzeciwianie sie Bogu, lub jako odstepstwo od Boskiego porządku?

ps. Dowiem sie co to za choroba?

Osobiście traktuje, ale nie oczerniam i nie potępiam, karzdy ma wolny wybór, a że jestem wierzący, co nie znaczy ze święty, to uważam akty homoseksualne za grzeszne i nie zgodne z Pismem Świętym.

chorobą może być WYTŁUMACZONA pedofilia

juz, kiedyś czytałem opinię jednego psychjatry seksuaologa, który twierdził, że pedofilja to skutek uboczny prawidłówych relacji z ludźmi doroslymi, czyli tacy osobnicy na ogu, mają trudne i nie udane relacje z ludźmi dorosłymi, np boją sie doroslych kobiet, więc startują do dziewczynek.
To wymaga pełnego angażu

przez juz 16 gru 2010, 00:22
No tak. Moze cos w tym jest. Jednak nie w ta kwestie juz nie wchodzę.

Czytałem książke na temat przekładów i zmieniania tresci biblijnych. Nie wiem czy pismo swiete jest takie swiete
juz

przez harpagan83 16 gru 2010, 00:25
juz, wiem tylko że Nergal, czy Negral wokalista zespołu Behemot czy jakoś tak podarł publicznie na koncercie, biblie, albo spalił, też jakos nie pamiętam, ale nie długo po tym ciężko zachorował 8)
To wymaga pełnego angażu

przez juz 16 gru 2010, 01:00
Daj spokój. Ja nie mam zamiaru niczego drzec. To sa fakty naukowe, zweryfikowane przez ludzi, którzy otrzymali ortodoksyjne katolickie wychowanie. Tłumacze nie byli doskonali .Autor odnosi sie do faktów naukowych. Biblia nie jest swieta w magiczny sposób. Nergal nie jest chory z powodu podarcia bibli
juz

Sortuj wg