Pomocy cos mi sie obkręcilo w glowie od tlumionej zlosci

Inne zaburzenia.

Pomocy cos mi sie obkręcilo w glowie od tlumionej zlosci

przez cookiemonster 12 gru 2010, 23:43
Czy jest mozliwe ze obkrecilo mi sie cos wglowie od tlumienia zlosci? przeszlam tez psychoze i mam uczucie zaburzenia myslenia , uwiezienia duszy jakby , dodam ,ze tlumilam ataki furi bo mi bylo glupio i teraz nie wiem co mi jest... ;( czuje ze mam dostetnie ziszczona glowe , poczulam jak mi ie cos przemieszcza w glowie i mam uczucie jakbym mysli miala nie na miejscu , czy ktos z was tak mial?

Re: Pomocy cos mi sie obkręcilo w glowie od tlumionej zlosci

przez linka 12 gru 2010, 23:53
Skoro jesteś po psychozie to znaczy, że twoje dolegliwości to nie przelewki, na twoim miejscu szybko udałabym się z takimi objawami do psychiatry..... pewnie, że od tłumienia emocji i długotrwałego stresu jaki z tego wynika mogą pojawić się różne objawy z ciała.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez cookiemonster 12 gru 2010, 23:57
moj psychiatra nic mi na to nie mowi :( nikt mi w ogole nie wierzy co mi jest , a ja od tego zaczelam sie nawet krecic w kolko , jakby mi cos naprawde stalo sie w glowe , mam uczucie splatania , zawijania sie mozgu nie wiem co to tak jakby umysl mi sie zamykal poczulam cos takiego jakby zamknely siewszystkie drzwi , ktore prowadzily do wywalenia zlosci , stres swojego czasu byl ogromny od tego pojawila sie psychoza , totalnie zwariowalam i od tego czasu jest dziwnie , nie slysze swoich mysli w ogole , swoich decyzji czuje sie jak kamien jakis dziwny uwieizony jakby dusze mi ktos uwiezil , mecze sie ogromnie , czasem w swojej skorze wytrzymac nie umiem ;( juz mam dosc , najgorsze ,ze nie wiem co jest grane czy to juz tak zostanie , boje sie strasznie

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez linka 12 gru 2010, 23:58
cookiemonster, bierzesz obecnie jakieś leki? Chodzisz na terapię?
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez *Monika* 12 gru 2010, 23:59
cookiemonster, ale leki jakieś bierzesz? Od kiedy to się zaczęło??
Obrazek
Główny Moderator

przez cookiemonster 13 gru 2010, 00:03
zaczelo sie od lipca tego roku , obecnie biore rispolept na psychoze i asentre na natretne mysli bo choruje tez na nerwice

[Dodane po edycji:]

na terapie ide od nowego roku :( ja po prostu nie wiem co jest grane nie umiem wytrzymac w sobie , ja tego nawet opisac nie potrafie jakie to jest okropne uczucie , co mi sie moglo stac ??

przez *Monika* 13 gru 2010, 00:06
cookiemonster, Lęk napędza lęk.Śpisz w miarę? Kiedy masz następną wizytę?
Obrazek
Główny Moderator

przez cookiemonster 13 gru 2010, 00:09
spie ale te sny sa dziwaczne , trace w nich zawsze rownowage i wszystko jest takie jakby pode mna , jakbym nie dowierzala ze snie , wizyta dopiero 22 grudnia , tyle ze co do natretnych mysli , to ja juz prawie w ogole ich nie slysze , nawet lęku on jakby wyparowal , jakby sie schowal ,a czuje sie jeszcze gorzej

przez *Monika* 13 gru 2010, 00:15
cookiemonster, Przyspiesz tą wizytę, możesz?
MOże leki trzeba zmienić. Nie wspomnę o terapii bo to oczywiste.
Obrazek
Główny Moderator

Sortuj wg