problemy zdrowotne ...

Inne zaburzenia.

problemy zdrowotne ...

przez kolega 09 gru 2010, 14:41
hej :) ... mam taki problem ze wszystko mnie boli ... kręgosłup ... żołądek ... brzuch ... mam problemy z oddychaniem ... boje sie że mam jakies choroby zapalne jelit , albo ze zaraz dostane ataku wyrostka ... albo jakas inna powazna chorobe ... jezeli ktos byl w poodbej sytuacji to niech doradzi co moge zrobic ...

Re: problemy zdrowotne ...

przez linka 09 gru 2010, 15:26
Iść do lekarza i się zbadać?
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez kolega 09 gru 2010, 17:26
mialem juz robiona gastroskopie ... i zdjecia kregoslupa... a ciagle mi ukazuja sie nowe choroby ... ktos kto tego nie ma nie zrozumie ...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez linka 09 gru 2010, 17:38
Hmmm to odwiedź psychiatrę - może podłożem tego jest psychika.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez tynka92 09 gru 2010, 20:52
kolega, ja cholernie bałam się zapalenia wyrostka robaczkowego, ciągle coś tam mnie bolało. Męczyłam się z tym dobrych kilka lat, jako dziecko, aż strach przeszedł mi na coś innego - głowę. Idź do psychiatry, może da się to wszystko opanować. Ja tak właściwie całe życie mam wypełnione lękiem, nerwicą, dolegliwościami psychosomatycznymi :(

Sortuj wg